Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się stało z meblami i obrazami? Komornik z Lublina ma kłopoty za eksmisję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 07:13 Powrót do artykułu
takie jest zbujecki prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komornicy  to złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, pociągnąć do odpowiedzialności ludzi którzy bez sumienia i grama uczciwości okradają innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
komornicy  to złodzieje
Nie proszę Pana. To nieuczciwa osoba nieoddająca długów jest złodziejem a w tym kraju coś się komuś pomyliło - oszust i złodziej jest w lepszej sytuacji niż uczciwy obywatel. Promuje się cwaniactwo i oszustów. Jeżeli ktoś jet coś winien to prosze pamiętać o wierzycielu tego długu, który być może nie ma co do przysłowiowego garnka włożyć. A do tego praca komornika jest niewdzięczna - wystarczy jedno oszczerstwo (tak jak tutaj) od dłużnika i komornik ma wielki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo z sędziów TK nie zastanawia 17% wynik PSL w 2014 przy obecnym 2% poparciu? Austriacki Trybunał Konstytucyjny prześwietlił liczne nieprawidłowości, zgłoszone przez partię Norberta Hofera i uznał ostatnie wybory za nieważne. Co na to polski TK i słynna wypowiedź "stróża prawa Bronka" z Budy Ruskiej - „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat-"Prokuratura nie znalazła dowodów kradzieży i umorzyła ten wątek sprawy".Dlaczego ocenę tego czynu nie zostawiła Sądowi? Hańba dla komornika,prokuratora i hańba dla Sądu. Skoro komornik zajął przedmioty i zabezpieczył je to był za nie odpowiedzialny, zaś skandalem jest że część -jak twierdzi- wyrzucił na śmietnik-więc zadecydował o przeznaczeniu-czyli wszedł w posiadanie i UKRADŁ !!! . Skoro wg niego były bezwartościowe to należało je zwrócić a nie wyrzucać.Hańba i skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dłużnik to inaczej złodziej-bo nie oddaje długu. Komornik to inaczej paser /co chowa fanty do komórki/ - bo zabiera złodziejowi i sprzedaje po to-by na tym zarabiać. Wierzyciel to okradziony przez dłużnika i komornika, nazwa pochodzi od tego, że WIERZY w uczciwość i to, że coś odzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
komornicy  to złodzieje
a rowrzysci to idioci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszają nietykalnych. Brali w myśl doktryny Lońki :" dawaj iszczo dawaj wsio". Ot zapomniał spisać i jest ok. Chyba ten "Chodakowy" Prokurator od Januśka prowadził dochodzenie i szybciutko umorzył. Ot ta nasi sprawiedliwość w Koziej Wólce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to pisać takie głupoty.Wyrok dawno zapadł.Niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie PAMIĘTAJCIE jedno trzeba mieć ciocię w sądzie i wuja w rządzie i można się czuć bezpiecznym obywatele,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
komornicy  to złodzieje
Jesteś nieuczciwym dłużnikiem czy alimenciarzem, który nie płaci na własne bachory ??? Jakoś ładnych "parę" lat na tym świecie żyję i ani razu z komornikiem nie miałem do czynienia. Może dlatego, że jestem uczciwy ? Może dlatego, że jestem dostatecznie ostrożny ? Może dlatego że nie zaciągam długów na spłacenie których mnie nie stać ? .... poza wyjątkowymi przypadkami WIELKIEGO pecha wnioskuję na podstawie własnych doświadczeń iż komornika nie trzeba się obawiać, bo po prostu nie bedzie okazji żeby się z nim spotkać, jeżeli się takiej okazji nie stworzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św słowa jakby długów nie narobił to nikt by go nie eksmitował, a skoro takie skarby tam miał to czemu ich nie spieniężył zeby choć w części pospłacać swoje zobowiązania. Zresztą wcześniej była eksmisja na bruk a teraz dostanie ciepłe mieszkanko socjalne lub tymczasowe z Naszych Podatkow i bedzie je dalej zadłużał. cwaniactwo i oszustwo powinno byc społecznie napiętnowane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanko socjalne albo tymczasowe Z Naszych podatkow i bedzie je dalej zadłużał !!! Cwaniactwo, oszustwo powinno byc społecznie napiętnowane!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...