Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się wydarzyło w gabinecie lekarskim?

Utworzony przez kot barnaba, 10 lipca 2008 r. o 06:14 Powrót do artykułu
Nie rozumiem po co zamieszczacie Państwo taki artykuł. Kobita ze swoją córką Violettą (samo imię powala) po prostu odgrywa się na lekarzu. Daleki jestem od gloryfikowania tego zawodu, ale jak mam komuś powiedzieć kilka niemiłych słów nie proszę nikogo o to by był świadkiem. Myślę, że dziennik nie powinien opisywać tego typu trolowatych zachowań. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie temat na artykuł, oszołomów nie brakuje. Wystarczy postać w kolejce w pierwszej lepszej przychodni. Uwaga do redaktora - od kiedy po słowie dr stawiamy "." ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie...W przypadku anginy standardowo wypisuje się ci najmniej 2 tyg. zwolnienia ze względu na możliwość groźnych powikłan. Chyba jednak ten lekarz jest niedouczony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Queenn napisał:
To chyba nie temat na artykuł, oszołomów nie brakuje. Wystarczy postać w kolejce w pierwszej lepszej przychodni. Uwaga do redaktora - od kiedy po słowie dr stawiamy "." ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że dr. z kropką - bo jest w dopełniaczu. Po mgr w dopełniaczu również stawiamy kropkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"." po skrócie dr stawiamy, gdy słowo doktor jest w innym przypadku niż mianownik i odmienione nie kończy się już na literę "r". Tutaj "doktora".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ostatnio głośno o tej wsi Tomaszowice. A to psa podpalą, a to "dziwny" lekarz. Tytuł dr o niczym nie świadczy /proboszcz w Tomaszowicach też ma tytuł dr/. Wydaje mi się, że Ci dr to za karę siedzą w tej wsi, bo który by chciał z takimi aspiracjami gnić we wsi, gdzie psy d..... szczekają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie dziwne jest to, że lekarz w przypadku ropnej anginy (anginy z powikłaniami, stwierdził ropień i dał skierowanie do szpitala) odmawia dziewczynie zwolnienia lekarskiego. Dziwne! A może na coś liczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pokrzywdzona Pani G. to niech sie wezmie do roboty A NIE CALE ZYCIE WYCIAGA KASE OD PANSTWA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laik napisał:
Dla mnie dziwne jest to, że lekarz w przypadku ropnej anginy (anginy z powikłaniami, stwierdził ropień i dał skierowanie do szpitala) odmawia dziewczynie zwolnienia lekarskiego. Dziwne! A może na coś liczył?
dla mnie jest dziwne,że podpisujący się pseudo "laik " śmie szczekac na lekarza,Jeśli nie jesteś medykiem to nie wpierd***j się w tryby bo ci jaja urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest pewne , czy ta dziewczyna byla w szpitalu. Powinna miec karte informacyjna z Izby Przjec (obowiazkowa po zgloszeniu sie - wymog prawny i NFZ) a nie okazala jej , tylko oddala skierowanie. Wyglada na probe leczenia po swojemu + zwolnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Pani Gil chyba szuka następnej ofiary, ponieważ ostatnia jej ofiara zmarła Ma już bardzo dużą praktykę w szantażowaniu lekarzy włącznie ze sprawami w sądzie- nie omija też szpitali. Miała przerwę - znalazła następną ofiarę. Pani Gil niech się bierze w końcu za jakąś pracę , a po zapomogi to, niech się zgłaszają naprawdę potrzebujący . Jeśli chodzi o Violettę to gdyby miała anginę to siedziała by w domu,a nie szwendała się wieczorami po wsi z kolegami i piła piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laik napisał:
Dla mnie dziwne jest to, że lekarz w przypadku ropnej anginy (anginy z powikłaniami, stwierdził ropień i dał skierowanie do szpitala) odmawia dziewczynie zwolnienia lekarskiego. Dziwne! A może na coś liczył?
to ona na coś liczyła ,bo nie chciała chodzić na praktykę w szkole no i kłopot ,bo nie ma zwolnienia,a bardzo na nie liczyła!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten lekarz jest co najmniej "dziwny" ale nie wypowiadam sie źle w publicznych miejscach. . . to nic jak poszłam do niego z pewnym problemem to kazał mi sie rozebrac i "badał" mi piersi chociaz to wcale nie łączyło sie z moim problemem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam osobe która płaciła mu za zwolnienie. . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
znam osobe która płaciła mu za zwolnienie. . . .
Ja znam mnóstwo osób, które wyciagają pieniądze w gabinetach. I się tym nie chwalę. Na pewno nie można zarzucić doktorowi Czajce "transparentności". Jak coś mówi, to go na korytarzu słychać. Więc na 90 % byli tam świadkowie. A dziennik wschodni ma jakąś dziwną moherową misje do spełnienia... i o dziwo robi to !!!! Szmaci się strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hell napisał:
ten lekarz jest co najmniej "dziwny" ale nie wypowiadam sie źle w publicznych miejscach. . . to nic jak poszłam do niego z pewnym problemem to kazał mi sie rozebrac i "badał" mi piersi chociaz to wcale nie łączyło sie z moim problemem!!!!
Jak ja miałam bóle głowy, to mi ciśnienie (na ramieniu, a nie na głowie, o Boże !!!!) mierzyli. To jak wiesz, jak trzeba badać i leczyć, to po co szłaś do LEKARZA ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie można zarzucić doktorowi Czajce "transparentności". Jak coś mówi, to go na korytarzu słychać. Więc na 90 % byli tam świadkowie. A dziennik wschodni ma jakąś dziwną moherową misje do spełnienia... i o dziwo robi to !!!! Szmaci się strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, chciałbym zaswiadczyc o najwyższym poziomie wiedzy lekarskiej tego doktora. Oby takich lekarzy jak najwięcej! Człowiek pracował zagranicą, zna najnowsze metody leczenia, geniusz po prostu! A poza tym ma serce dla każdego człowieka, nawet tego z pustym portfelem. Królowa św Jadwiga i on = jeden mianownik!!! Biednego wyleczy! Dziękuję Panie Doktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...