Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z przebudową ul. Kalinowszczyzna w Lublinie? Jest ostateczny termin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Klecha chce schody? Niech najpierw odśnieża chodnik przed kościołem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam co z remontem ul.Wallenroda . Zapraszam Pana Prezydenta , Radnych aby zobaczyli jak wygląda ulica na odcinku od Wajdeloty do Grażyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY DOJDZIE DO REMONTU ULICY BALLADYNY, BO TAK NALEŻY NAZWAĆ TEN STAN RZECZY. ULICA NIE NADAJE SIĘ DO JAZDY (WYBOJE, DZIURY, NIERÓWNA NAWIERZCHNIA,BRAK MIEJSC PARKINGOWYCH)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kombinować ułożyć kostkę np.czerwoną czy tam piaskową ładne czarne proste tanie latarnie najbardziej liczy się nawierzchnia i solidne oznakowanie przejść dla pieszych ale jak tak dalej pójdzie to może na 2020 ruszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i te parę tzw. mini parkingów by się przydało, a no i takie najzwyklejsze schody do parku na Towarowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszka tam albo tedy nie jeździ żaden radny czy inny urzędnik. A rada osiedla powinna zwrócić ludziom kasę za naprawę zawieszenia aut.Może złotem ta Kalina wydrukować a ja dalej będę tlukl zawieszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...