Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zamiast baobabu na pl. Litewskim? Mieszkańcy wysyłają swoje propozycje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Poczekajcie do wiosny. Przyjdzie burza, piorun pizdnie i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wymyślać odlewy.. lepiej zjedzcie faworki z LSS Społem...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dąb Jarosław to propozycja godna prawicowego Lublina. A na szczycie flaga Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej pomnik prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak niech sobie wsadzi maszt do dudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pomnik kota prezesa. To byłaby atrakcja na cały kraj, znacznie większa niż ten cały przebudowany plac litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawmy tam żabke! Blisko szybko wygodnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak nie wstydzi się swojej decyzji, jednak gdy napisałem na jego profilu jak bardzo jest w błędzie, ten usunął szybko komentarz i zablokował moje konto jako "intruza" za swoim profilu facebookowym. Chciałem tylko przypomnieć że głosując na radnego miasta Lublin oddałem głos właśnie na tego człowieka i uważam teraz że nie dość iż facet nie powinien miesięcznie zarabiać ponad 2500 zł z tytułu bycia radnym to również uważam, że on sam jako człowiek nigdy nie powinien był znaleźć się w towarzystwie radnych tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry... ale ja boję się głupich decyzji radnych... Topola to drzewo symbol, była posadzona w jakimś celu a nie od tak sobie, bo mi się podoba. Niestety przez lata, dzięki głupim decyzjom władz miasta stało się z drzewem to co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie plastikową palmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo iglaste pomogłoby wyrugować rakietę sprzed ratusza... Tubtin miałby wreszcie ładna choinkę i oprawę świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SERIO!!??!?!!? nie ma większych problemów w tym mieście nich wybór co posadzimy, postawimy na Litewskim?!?!? Może przeznaczmy kolejne 1.5mln na kotki i pieski jak to było w zeszłym budżecie obywatelskim.. by żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję postawić pomnik koziołka. herb Lublina opartego o winogron.Winogron posadzić jako krzak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech oni sie odczepia od tej flagi i masztu!!sa przy pomniku i wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś co przypominałoby mieszkańcom że w Lublinie były fabryki a nie tylko supermarkety banki i ciuchlandy.Pomnik Żuka ,Lubelskiej wagi , buraka cukrowego ...pewnie nie wypada bo to relikty minionej epoki ,jedynie słuszne produkty to te od przyjaciół z germanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić tam wielkiego kaxzora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszty z flagami stare obskurne będą zlikwidowane i od tego trzeba zacząć pisać artykuł to po pierwsze po drugie wojsko wystąpiło o trzy maszty dla celów uroczystości wojskowych ma tam wisieć min flaga Litwy i Ukrainy.....więc centralnie maszt z Flagą Narodową powinien być ustawiony na tym placu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo nie wyrośnie w tym miejscu....plac jest cały wylany betonem i położone są grube granitowe płyty ,,,wokół starego Baobabu też więc za dwa trzy lata będzie znowu artykuł co sadzimy tym razem palmę daktylową czy drzewo kakaowe lub kauczukowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast baobabu powinien stanąć pomnik smoleński i pomnik prezydenta tysiąclecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalowe drzewo z odlewu......a kto zapłaci za taką konstrukcje przecież to trzeba kopać potężny fundament i będzie zbierać wyładowania jako piorunochron.......Odlewnia URSUS zlikwidowana......może Ciągnik postawić lub kombajn żeby turystom pokazać kto w stolicy regionu rządzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...