Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cofając potrącił staruszkę. 82-latka nie żyje

Utworzony przez (*), 20 kwietnia 2012 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Świeć Panie nad jej duszą. Co za kretyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości, 82 lata, przecież to jeszcze nie staruszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kretyn? Kto się pakuje pod cofającego busa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto kretyn? Kto się pakuje pod cofającego busa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lida napisał:
Litości, 82 lata, przecież to jeszcze nie staruszka!
To pani w starszym wieku niestety... ,ale żal kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeju a wiadomo kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się pakuje pod cofającego busa?
A gdy by nagle drzewo się wpakowało pod cofającego busa?Kierowca jak nie widzi tyłu to nie cofa lub prosi drugą osobę do asekuracji.Albo niech kupi sobię kamerę cofania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juljan napisał:
A gdy by nagle drzewo się wpakowało pod cofającego busa?Kierowca jak nie widzi tyłu to nie cofa lub prosi drugą osobę do asekuracji.Albo niech kupi sobię kamerę cofania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juljan : ale kto prosi inną osobę do asekuracji do busa , to nie ciężarówka ze ma ponad 16 metrów długości . Każdy wsiada rozgląda się i jedzie czy cofa .Szkoda kobieciny ,współczuje rodzinie, ale Ona musiała stać za tym busem opierając sie czy cos robić , nie zorientowała sie ze samochód jest odpalony. Nie chce tu nikogo bronic , nieodpowiednie miejsce w nieodpowiednim czasie dla kobieciny i kierowcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znamy faktów, nie oceniajmy, wypadki się zdarzają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Juljan: "A gdy by..." piszemy łącznie fujaro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kierowcę, potrącenie miało miejsce niedaleko mojego domu. Kobieta weszł pod busa W TRAKCIE cofania. Znalazła sie w martwym punkcie i kierowca jej nie widzial. Zal tej kobiety ale ona doskonale widziala, ze samochod jest w ruchu:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem kierowca powinien odpowiedzieć za ten wypadek. Skąd wiecie czy ta babcia nie stała tam wcześniej odwrucona od tego samochodu, kierowca jest odpowiedzialny przed ruszeniem sprawdzić czy nikogo na drodze niema. Zal mi tej babci ale tego kierowcy wcale, jeszcze bym mu dała zdjecia tej babci do obejżenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że większość osób jest za kierowcą wiec ja mam super wyjscie dajmy temu kierowcy medal zato co zrobił aby takich kierowców było mniej Dla Rodziny Kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...