Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin sam odcina sobie dostęp do Warszawy. To czym teraz mamy dojezdzać do stolicy, no oprócz własnego samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czemu tak naprawdę tak się czepili contbusa, inni przewoźnicy rozkłady zmienili ale i tak jeźdzą w takim samym tempie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś szef Contbusa twierdził, że ich samochody mają blokadę prędkości, kiedyś na trasie siadł mi na zderzak Contbusik, na obwodnicy Garwolina przy 140 km/h wyprzedził mnie i pognał dalej przyspieszając..... Niby ok, szybko i miło ale byle do pierwszej tragedii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam pociąg - bilet ulgowy kosztuje 18zł, normalny ok 30zł, a pociągiem jedzie się 2:30, bez względu czy są korki czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław napisał:
a ja polecam pociąg - bilet ulgowy kosztuje 18zł, normalny ok 30zł, a pociągiem jedzie się 2:30, bez względu czy są korki czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę Contbusem od półtora roku dwa razy w tygodniu i ani razu nie zdarzyło mi się abym czuła się zagrożona z powodu prędkości. Jak tak dalej pójdzie to zostają jedynie pociągi, o których lepiej nie pisać. A tak w ogóle to się zastanawiam dlaczego policja nie zacznie lepiej kontrolować busów do Kraśnika lub Puław gdzie także jest przekraczana prędkość i na dodatek ludzie stoją w przejściu, co w Contbusie nie ma miejsca. Niestety urzędnicy się uwzięli i nie ma mocnych. Ciekawa jestem kto i jaką ma korzyść z "pozbycia" się Contbusa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 30 a 37. Jak się trafi na nieśmierdzący i ogrzewany wagon to jest naprawdę fajnie, tylko radzę wysiadać na wschodniej bo zanim się doczołga do centralnej mija kolejne 20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że tną ogromną kasę za to, to jeszcze przeginka prędkości... Dlatego, mówię Wszystkim... Firma Przewozowa Express Bus jest najlepsza z tego wszystkiego i całego chłamu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław napisał:
a ja polecam pociąg - bilet ulgowy kosztuje 18zł, normalny ok 30zł, a pociągiem jedzie się 2:30, bez względu czy są korki czy nie
calkowita zgoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec jeżdzenia do Wawy. Contbusa zlikwidują , w pociągu masakra jakaś, S 17 nie bedzie. Siedzieć w Lublinie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław napisał:
a ja polecam pociąg - bilet ulgowy kosztuje 18zł, normalny ok 30zł, a pociągiem jedzie się 2:30, bez względu czy są korki czy nie
zdarzało mi się w lecie jeździć pociągiem bilet to nie 30 a 34,90 i do tego o miejscu siedzącym można pomarzyć no i pociąg jak to pociąg jak zawsze opóźniony, a Contbus szybko, wmiare wygodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to coraz większe zadupie Europy. Do warszawy nie ma dobrej drogi a teraz nie będzie nawet busów. Najlepiej zaorać tą wieś i będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pociąg kosztuje 37zł,Contbus 25,BigBus 20(tylko trzeba sporo wcześniej rezerwować). Jest konkurencja-jest ok-klient może wybrać. Jak polikwidują busy to będzie jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny bilet w pociągu kosztuje nie 30 ale 37 zł. Normalny bilet w busie 25. Przy trudnych warunkach (tak jak niedawno) pociąg też potrafił jechać 4.5 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chca ratowac PKS i PKP tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś u władzy postawił sobie za cel wykończenie Contbusa. Zapewne niedługo pojawi się inna firma, której władza będzie przychylna i czas przejazdu 2.5 godziny nie będzie przeszkadzał. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze biedny Cantbus... Jakoś inni przewoźnicy jak Misura czy Bigbus mogli się dostosować do nowych wymogów. A że właściciel canbusa to cwaniaczek (fakt ze busy ma dobre i stworzył firmę na poziomie) i nie chce się dopasować do przepisów równych dla wszystkich przewoźników to niech spada. Na to miejsce wejdzie nie jeden przewoźnik z wielką chęcią. BIGbus pokupował nawet już autokary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za fachowiec mając rozkład pozwalający pokonać tę trasę w 2.5 godz. wydał konceję. Czy nie należy się przyjżeć osobom odpowiedzialnym za takie decyzje, i zacząć ich rozliczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwnym trafem PKS które jedzie przez Puławy tez ma w rozkładzie 3:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerka napisał:
Jeżdżę Contbusem od półtora roku dwa razy w tygodniu i ani razu nie zdarzyło mi się abym czuła się zagrożona z powodu prędkości. Jak tak dalej pójdzie to zostają jedynie pociągi, o których lepiej nie pisać. A tak w ogóle to się zastanawiam dlaczego policja nie zacznie lepiej kontrolować busów do Kraśnika lub Puław gdzie także jest przekraczana prędkość i na dodatek ludzie stoją w przejściu, co w Contbusie nie ma miejsca. Niestety urzędnicy się uwzięli i nie ma mocnych. Ciekawa jestem kto i jaką ma korzyść z "pozbycia" się Contbusa?
ani razu nie czułaś się zagrożona ze względu na prędkość, ale później piszesz, że na trasach do Kraśnika i Puław prędkość jest TAKŻE przekraczana. więc przyznajesz, że busiarze z Contbusa ją przekraczają. jeździłem wiele razy busami (Contbusa i nie tylko, ale głównie właśnie tymi) na trasie Lublin - Warszawa i potwierdzam, że jeżdżą ZA SZYBKO, wielokrotnie ŁAMIĄC obowiązujące przepisy i to nie tylko w zakresie dozwolonej prędkości. jeździłem tymi busami wtedy, kiedy musiałem. z Contbusa zrezygnowałem, kiedy zachciało im się wymagać podawania nru PESEL i innych danych na ich stronie WWW, która nie była wówczas szyfrowana. Kiedy tylko mogłem, jeździłem pociągiem, co polecam wszystkim niezmotoryzowanym lub nie chcącym korzystać z własnych aut na tej trasie. Busy pędzą już przez Lublin, czy po Warszawie, wyprzedzając nawet osobówki, które wcale nie jadą zgodnie z przepisami. I GÓWNO PRAWDA, że ktoś się uwziął, chce kogokolwiek odciąć, czy coś takiego. Totalne bzdury. Przepisy są, do cholery, po to, by je przestrzegać. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jakim deb***EM trzeba być, aby nie rozumieć tak prostej rzeczy. Właściciel Contbusa mógł skorygować rozkłady, mógł nakazać swoim kierowcom jeździć przepisowo i byłoby OK. Ale nie - chciał widocznie pokazać władzom, że jest mądrzejszy od wszystkich. Ciekawe, czy takie same komentarze wpisywalibyście, gdyby ktoś z Waszych bliskich został np. ranny w wypadku z udziałem takiego busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...