Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale nagonka na contbusa. Czy ktoś nie ma zaprzyjaźniowej firmy która chce wprowadzić na te trasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contusy jeździły cały czas od początku roku, z tą tylko różnicą, że bez rezerwacji. Poza tym nie rozumiem sprawy, bo pasażerowie chyba nie narzekają (ja nie narzekam). To najlepsze rozwiązanie komunikacyjne do Warszawy. Busy są często, dojeżdza się szybko, kierowcy są bardzo mili i profesjonalni. Więc z punktu widzenia pasażera, który jest zadowolony wcale nie rozumiem tego zamieszania i cofania zezwoleń. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego: urzędnicy - czyli ci co żyją z pieniędzy podatników konsekwentnie rzucają swoim żywicielom kłody pod nogi. Mam nadzieję że kiedyś wreszcie ludzie się obudzą i wywalą tych urzędoli na zbity pysk. A w tej konkretnie sprawie to należy zauważyć że Contbus nigdy nie miał wypadku co jest najlepszym dowodem że te wszystkie wypowiedzi o jego rzekomym "niebezpieczeństwie" to bujdy wyssane z palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo sobie nie życzę, żeby p. marszałek troszczył się o moje bezpieczeństwo. Sam się o nie troszczę. Cała ta hucpa z Contbusem to grubymi nićmi szyta ściema - chodzi o podcięcie konkurencji. Może dziennikarze zabraliby się za tę sprawę w taki sposób, w jaki powinno to zrobić prawdziwe dziennikarstwo? Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal, że chamscy kierowcy busów są bezkarni!!! Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, aby ucywilizować przewóz ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt często korzystam z tej formy transportu, ale w ubiegłym roku przez miesiąc jeździłem na jednej z tras. W tym krótkim okresie dwukrotnie zdarzyło się, że kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle(nie późne żółte, tylko późne czerwone). Tu nie ma znaczenia czy to się pasażerom podoba, czy nie a chodzi o bezpieczeństwo innych użytkowników dróg. Za takie wykroczenie firma powinna natychmiast stracić koncesję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE KTOŚ WEŻMIE SIĘ ZA KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ .CI KIEROWCY TEŻ SĄ BEZKARNI I BARDZO CHAMSCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat jeżdżę z przewoźnikiem CONTBUS i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie podróży do Warszawy z innym przewoźnikiem! Pozdrowienia dla bardzo miłych Panów Kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleonora napisał:
To skandal, że chamscy kierowcy busów są bezkarni!!! Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, aby ucywilizować przewóz ludzi?
Widać nie jeździsz Contbusem i piszesz takie paszkwile na firmę. Pozostawię to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i Contbusy jeżdżą szybko,ale bezpiecznie! W kierowcach widać profesjonalizm,więc nie ma się czego obawiać! Ja zawsze jeżdżę tylko Contbusami ew.pociagiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contbus nigdy nie miał wypadku
owszem miał, ale dawno temu. od tamtej pory standard firmy bardzo się podniósł i bezpieczeństwo też. sama wiem o czym mówię, bo dość często jeździłam i nadal czasami jeżdżę na tej trasie właśnie z Contbusem. też uważam, że to jakaś ciemna sprawa, podejrzana. a dziennikarze zamiast tylko relacjonować suche niedorzeczne fakty, powinni porozmawiać z obiema stronami, właścicielem, kierowcami i pasażerami również/taka sugestia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to, że w urzędzie marszałkowskim pracują jakieś matoły niedorozwoje... casła ta sprawa z contbusem to jakiś absurd. Najpierw wydali decyzję, że może jechać w 2,5 godziny a później się czepiaja biednego człowieka, że sami wcześniej wydali bzdurną decyzję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TYM URZEDZIE MARSZALKOWSKIM TO SAME PALY SIEDZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów urzędnicy ? Czy Pajace w Urzędzie Marszałkowskim mają jakąś godność ,Próbujecie zniszczyć dobrze prosperującą firmę czepiając się głupot .Firma nie miała żadnego poważnego wypadku , a wy nie mając czego się czepić to czepiacie się czasu przejazdu. 2,5 h to średnia 60km/h .Co we łbach Wam się nie mieści że spokojnie można dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Niezbyt często korzystam z tej formy transportu, ale w ubiegłym roku przez miesiąc jeździłem na jednej z tras. W tym krótkim okresie dwukrotnie zdarzyło się, że kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle(nie późne żółte, tylko późne czerwone). Tu nie ma znaczenia czy to się pasażerom podoba, czy nie a chodzi o bezpieczeństwo innych użytkowników dróg. Za takie wykroczenie firma powinna natychmiast stracić koncesję.
Krzesimirze, Za takie wykroczenie wręcza się kierowcy mandat, a nie cofa zezwolenie przewoźnikowi. Radzę powściągnąć emocje i przeanalizować sytuację. A sytuacja wygląda tak, że urząd marszałkowski za wszelką cenę szuka haka na firmę, która jest konkurentem jego własnego przewoźnika. Tak pogrywają sobie z nami urzędnicy, a niektórzy czytelnicy elegancko dają się nabrać na to, że chodzi o ich "bezpieczeństwo". Urzędowi Marszałkowskiemu nie chodzi o nasze bezpieczeństwo, tylko o interes powiązanych z nim firm. Na szczęście lublinianie (i nie tylko) korzystający z Contbusa nie dają się łatwo nabrać na tego rodzaju manipulacje i manewry. Bo przecież chodzi o to, że jesteśmy półmilionowym miastem, miastem uniwersyteckim o wielkich aspiracjach do miana "stolicy kultury" itp. - i mamy beznadziejne połączenie ze stolicą, od której jesteśmy położeni o 160km. To jest żenada i dramat. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na to, by urzędnicy swoimi idiotycznymi posunięciami odbierali nam ostatnią możliwość sensownego dostania się do/z Warszawy. Ludzie, nie dajmy się nabrać na takie zagrywki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, żeby zamykać firmę, która jest bardzo pomocna wszystkim jeżdżącym do Warszawy. Z drugiej strony ważne jest bezpieczeństwo. Busy jeżdżą zdecydowanie za szybko. Dziwne, że nie pomagają upomnienia i mandaty. Echh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja nie wiem! jaki jest sens budowania lepszych drog? po co starania o s17? po co ludziom lepsze auta?.. kierowca takiego busa ma kat.D, kursy / uprawnienia, to chyba czyni go kierowca, ktoremu raczej mozna zaufac? a pewnie zgrzyt maja osoby ktore, same boja sie wjechac do stolicy xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janio napisał:
Szkoda, żeby zamykać firmę, która jest bardzo pomocna wszystkim jeżdżącym do Warszawy. Z drugiej strony ważne jest bezpieczeństwo. Busy jeżdżą zdecydowanie za szybko. Dziwne, że nie pomagają upomnienia i mandaty. Echh.
Janio, pomyśl. Nie ma żadnych dowodów na to, że Contbus jeździ niebezpiecznie, poza tym idiotycznym argumentem, że bus na dystansie 160 km ma jeździć ze średnią 60km/godz. W imię wyssanego z palca "bezpieczeństwa pasażerów". Konia z rzędem kierowcy, który jeździ do W-wy z taką średnią. Tak się nie jeździ! Dlaczego mamy zostać skazani na podróżowanie z prędkością motoroweru? Może lepiej od razu zamknąć 17-stkę dla ruchu samochodowego i uruchomić na niej transport konny? Wtedy zakróluje bezpieczeństwo i Polska C zostanie należycie u...upiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
441 napisał:
no ja nie wiem! jaki jest sens budowania lepszych drog? po co starania o s17? po co ludziom lepsze auta?.. kierowca takiego busa ma kat.D, kursy / uprawnienia, to chyba czyni go kierowca, ktoremu raczej mozna zaufac? a pewnie zgrzyt maja osoby ktore, same boja sie wjechac do stolicy xd
Dokładnie! Każdy kierowca poddany jest rygorystycznym egzaminom, które poprzedzają wielogodzinne wykłady, zajęcia praktyczne, także w warunkach kontrolowanych i niekontrolowanych poślizgów, hamowań itp. nie dość że każdy kierowca musi zdać egzamin prawa jazdy kat.D ,to dodatkowo musi przejść kurs na przewóz osób także zakończony egzaminem. Nie wspomnę o szczegółowych badaniach lekarskich. Więc mozna mieć pewność że za kierownicą nie siedzi przypadkowy człowiek bez pojęcia. Wiem co mówię sam krok po kroku przeszedłem ten proces. Jeśli chodzi o samą firmę contbus to korzystałem z ich usług kilkakrotnie i muszę powiedzieć że jest świetnie zorganizowana, świetny tabor,dobrzy kierowcy. Sam aplikuje jako kandydat na kierowcę w tej firmie,może się uda;-) swoją drogą bardzo dziwne że żadne z mediów nie zainteresowało sie tematem z odpowiedniej strony...... bo przecież urząd marszałkowski jest właścicielem PKS WSCHÓD i co zrobił? zakupił busy w takiej samej konfiguracji jak Contbus i zrobił kursy na Warszawę. Cichociemne wykańczanie konkurencji pod osłoną mediów, ach że nie ma na to bata! Poza tym wiem od jednego z kierowców że właściciel Contbusa jest uczciwym człowiekiem i szanuje swoich pracowników, a oni jego więc firma dobrze prosperuje, to Polska rzeczywistość pragnie podciąć skrzydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo, że kierowcy Contbusów jeżdżą ostro, to nie było wypadków. A co kontroli przez Urząd to właściciel musi dobrze posmarować nowej władzy to się odczepią. A swoją drogą ci urzędnicy to prawdziwe niedojdy, które nie znają przepisów i ich terminów. Chyba, że celowo wysłali zawiadomienie w ostatnim dniu roku. To po co i za co im płaci duże pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...