Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Court Watch krytycznie o lubelskich sądach. Sporo zastrzeżeń do pracy sędziów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 09:21 Powrót do artykułu
przekonałem się o tym osobiście w czasie sadzenia sie z ZUS w pierwszej i drugiej instancji , przede wszystkim stronniczość (nie powołali biegłego księgowego ) , brak znajomości zasady naliczania zarobków w pracach akordowych a uzasadnienie wyroku nie mające nic wspólnego z przedstawionymi z przebiegiem zasad dla ZPG jak i z przedstawionymi dowodami dowodami po prostu PANSWO W ANSTWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dotyczy sądownictwa w całym kraju. Wystarczy poczytać: do dzisiaj pracują sędziowie, którzy bronią postpeerelowskich kacyków, a kiedyś w sfingowanych procesach skazywali strajkujących robotników, . Czy prawnie wątpliwy relikt komunistycznego PRL, przy jednoczesnym braku lustracji, może działać poprawnie? To musi się zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Court Watch krytycznie about lubelskich courts. Lots of zastrzeżeń do judges work.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wielu z obecnych sędziów nigdy nimi nie powinno zostać. Niestety w minionych latach decydował czynnik genetyczny, którego opłakane skutki odczuwamy cały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy sprawiedliwości po lubelsku! Chcemy zwykłej uczciwości i odpowiedzialności, przestrzegania prawa przez wszystkich a od władzy wymagamy wyjątkowej rozwagi i eliminowania ze swojego grona przestępców i oportunistów, którym pozycja zawodowa, służy wyłącznie załatwianiu prywatnych interesów. Obserwuj sądy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowują sie arogancko, zwracaja niestosowne uwagi ludziom ktorych mogliby byc wnukami, dobre maniery, dobre wychowanie gdzies uleciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie prostą sprawę, spadek po zmarłym krewnym który zostawił testament. Sprawy ciągną się już dwa lata i nie widać końca. Na początku prowadziła młoda sędzina /nie mająca zielonego pojęcia o przepisach/ i już miał być wyrok -sędzina została odsunięta od mojej sprawy bez jakichkolwiek wyjaśnień. Wzięła sprawę następna i wszystko od początku. Chyba tylko Ziobro może tu pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyje,,ć wszystkich natychmiast.Panie ZIOBRO do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sytuacji, w której nadal wykładowcą prawa w Lublinie jest sędzina, która namówiła dyrektor banku do sfałszowania testamentu, to możemy zapomnieć o zmianach, bo czego może nauczyć innych jak nie tego samego, co potrafi sama. Żeby nie było, to sprawa trafiła do lubelskiej prokuratury i została umorzona ze względu na... przedawnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mamy doskonały i wzorcowy przykład polityki prorodzinnej , gdzie nie spojrzeć to rodzina prawnicza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przypadek, że artykuł nie jest ogólnie dostępny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy sędziowie nie powinni w ogóle orzekać,nie mają zielonego pojęcia i są stronniczy,nie dadzą człowiekowi dojśc do głosu bo z góry już jest wyrok ustalony,jestem tego przykładem,niech ich szlag trafi,jestem osobą starszą a dostałam wyrok za coś czego nie zrobiłam i jak tu wierzyć w sprawiedliwośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski wymiar sprawieliwości nie takie rzeczy potrafi . Krystian Broll , człowiek , który nikogo nie skrzywdził spędził  8 lat w psychiatryku , zamknięty decyzjami sądów. to nie pojedyńczy przypadek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Pod koniec lat 90. wniosłem do sądu o ustalenie ojcostwa - opowiadał Marek Franczak, który był gościem audycji. - Otrzymałem krótką karteczkę z kilkoma zdaniami, w której napisano, że Józef Franczak był żołnierzem zawodowym przed wojną, potem ZWZ AK, a po wojnie był kadrowym bandytą WiN-u. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Do tej pory nie otrzymałem sprawiedliwości od III RP - podkreślił syn "Lalka". - Dostałem z prokuratury pismo o umorzeniu śledztwa, w którym piszą, że np. że mojemu ojcu odjęto głowę w celu identyfikacji dentystów, u których leczył on zęby. " - powiedział Marek Franczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBELSKICH SĄDACH JEST JAK ZA KOMUNY A WIEM BO BYŁEM TAM FAŁSZYWIE SĄDZONY I SKAZANY. KOMUNISTYCZNE LUBELSKIE SĄDY UZNAJĄ PRAWDĘ JAK IM PASUJE ,SĄ STRONNICZE A SWOJĄ NIEZAWISŁOŚĆ WIESZAJĄ WRAZ Z UBIOREM W SZATNI ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...