Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że obecność nie będzie obowiązkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środku będą występy linoskoczków, pokazy połykaczy ognia i performanse z instalacjami. Obowiązkowo dużo performansów. I instalacji też! Mieszkańcy koziego grodu! Na koniec będą rozrzucane kolorowe paciorki! Dostanieta też perkal!
Ot,mentalność wiejskiego głupka. Na pewno wyborca PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zamiast rozsądnego zagospodarowania miejsca w mieście, gdzie nie ma miejsc do parkowania, powstał kolejny pusty plac, na którym dwa razy w roku ktoś zrobi wiec. Przez resztę dni w roku będzie okupowany przez roznosicieli ulotek. Lublin prawie jak siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@polococtowiec Te, obywatelu buraczanej metropolii. Wracaj do oglądania tańca z gwiazdami. Jesteś walony w dupę bez mydła i jeszcze się z tego cieszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbarzdiej to mi zal,ze nie zobacze Karolaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@polococtowiec Te, obywatelu buraczanej metropolii. Wracaj do oglądania tańca z gwiazdami. Jesteś walony w dupę bez mydła i jeszcze się z tego cieszysz.
Wracaj do Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolak w Lublinie, ale atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj do Rzeszowa.
Nigdy nie byłem w Rzeszowie, ale słyszałem, że w odróżnieniu od Lublina mają tam miejsca pracy, a nie coroczne odpustowe zabawy dla gawiedzi przemycane, jako "festiwal", "kultura", itp. No i nie zapominajmy o wycinankach w polu. To też "sztuka". A jak ktoś nie rozumie przesłania, to znaczy, że głupek, cham i nie dla niego ta głębia.   Chleba nie macie, to chociaż miejcie igrzyska:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...