Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co ten czarny pląta się po kurierze? Mózg zgubił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie cudaczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda, wianki... Panie, Panie... Czy ktoś jeszcze w to wierzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tym razem obcieli " świetemu" jako relikwie?najzabawniejszy jest fakt ,że jak sie znalazł w ciągu niecałych 2 tysięcy lat jeden jedyny szalony egzemplarz z KK co rozdawał fanty dzieciom ,to było to tak niezwykłe dla tej firmy ,że aż świętym go zrobili ,nie do uwierzenia ,prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mikołajem to tak samo jak z aniołkami W szkole na lekcji religii ksiądz mówi do dzieci: - Narysujcie dzieci aniołka. Wszyscy rysują aniołki z dwoma skrzydłami a Jasio z trzema. - Jasiu, widziałeś aniołka z trzema skrzydełkami? - pyta ksiądz. - A ksiądz widział z dwoma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.    Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…       http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.    Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział… Musisz tyle walić gazu?     http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie jak się nazywa bałwochwalczy kult oddawania czci rzeczom martwym? Bo Kościół jakoś o tym zapomniał. Ale oczywiście jest usprawiedliwiony bo nie robi tego za darmo ale za grubą kasę zdzieraną z zahukanych ogłupianych parafian. Nie pisze wiernych, bo oni wierzą w Boga a nie kościelne cuda, wianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...