Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cugowski pił, ćpał i zdradzał

Utworzony przez Ambitny, 21 grudnia 2008 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Szczerze mówiąc nic nowego. Spytajcie innych "króli" polskiego rocka co robili po koncertach. Budka jest jednym z najbardziej znienawidzonych przeze mnie zespołów. Dostaję niemiłych wrażeń gdy słyszę jego głos, a jego potęgę w końcu wytłumaczył jak Rynkowski w podobny sposób sam zainteresowany. Zespół lansowany przez kolegów (może i od kieliszka - Janiszewski, Turecki) nadal gra szkoda tylko że coraz słabiej i bliżej sprzedawalnego popa. Ma u mnie jednak wielkiego plusa za szczerość i zrehabilitował się za swoją chytrość i materializm i oby już nigdy kasa nie zasłoniła mu oczy gdy podejmie się innego zajęcia. PS Polityka śmierdzi jak polski rock and roll (czyt. discopolo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambitny napisał:
Dostaję niemiłych wrażeń gdy słyszę jego głos
...a mnie tam siem dobże popija piwko w Naszym Sklepiku jak w radyju nam cóś zaśpiewa a tera to jeszcze lepij bedzie... morze Nas kiedy osobiście odwiedzi i browara postawi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pewnie, że zdradzałem, przecież to się zdarza wszystkim. Oczywiście wierzę, że są tacy, co nie zdradzają, ale realia są inne..." Jasne, prawie każdy zdradza. Normalny facet zdradza, tak? Chyba ja w innym świecie żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-dres napisał:
Normalny facet zdradza ja w [normalnym] świecie żyję.
masz racyję dresie ja też jak w Naszym Sklepiku PEREŁKI nie starcza to Rzubra z Lehem popijam ... ...a we mistżostwa Świata to i Kalzberga waliłem czy to źle??? Krzyś jest u NAS mile widziany gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz facet ! Ty to masz szczęście ,emerytura "pomostowa "została stworzona specjalnie na twoje życzenie.Teraz spokojnie żyj i odpoczywaj piszac wspomnienia młodości.Może ci się udało , ale.... nie bądż tego pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholere takie publiczne wyznania .Czemu to ma sluzyc? Przeciez tonic nowego jak mlody czlowiek uzywa zycia Nikt nie jest idealem bez wzgledu na pochodzenie,wyznawana religie itp Zyc to probowac wszystkiego by czlowiek nie zalowal. Niby ludzie to homo sapiens ale dobry Bog nie wszystkich dotknal palcem dajac im Talent. Chyba wiedzial co robi. Tobie dal i to sie liczy,a ze jestes normalnym czlowiekiem ze wszystkimi wadami to niestety lata pewne slabosci wyklyczaja. Doskonale dobry i doskonale zly. To ideal ktorego probujemy osiagnac lecz za krotko zyjemy. Pozdrowienia z ISKRY lat 60-70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno i wodorosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobei chcecie, ale on jest obrzydliwy. Wstretny oblech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla dziennika(lepiej jakby sami zrobili ten wywiad a nie cytowali).Wreszcie zaistniał z Lublina ktoś kto jest w stanie przebić w mediach palikota.Bedziemy tym ,żyli do następnego roku.Może jeszcze wiadomośc czy jak zdradzał to stosował antykoncepcję.Jak na tą wiadomośc zareagowali synowie,czy nie trzeba im pomóc.A te kobiety ,czy ułożyły sobie poźniej życie,czy ktoś je jeszcze po nim chcial.Proszę pociągnijcie temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie kiedy się wycofać jak ma do czynienia z gównem,jest szczery,nie przejmuje się tym co ludzie myślą o jego zdradach,bo księdzem nie jest,jest naszym człowiekiem,Lublinianinem ,najlepszy głos w Polsce,obok Prońko.Nikt nic na niego nie ma,nie jest skandalistą,Za młodzieńczych lat żył jak chciał i żyje jak chce. To jest mocny Facet,nie ma czego się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos miał charakterystyczny, pijacki, tak jak zresztą cały taki był i pozostali członkowie Budki, ktos napisął "obleśny" ... chyba dlatego też podobał się "społeczeństwu", które pijaków toleruje i lub jak ktoś się nie wyróżnia ponad miarę, chocby właśnie urodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba że miał torbę na łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski wycofał się z prac związanych z nową koncepcją architektoniczną Teatru w Budowie. Powiedział przy okazji kilka gorzkich słów odnośnie organizacji tego przedsięwzięcia. Wyglada że skoro Cugowski nadszarpnął komuś wizerunek to trzeba i Cugowskiemu przypomnieć co robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cugowski ma usta podobne do mordy psa rasy bokser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wille i młódke ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał23 napisał:
Wie kiedy się wycofać jak ma do czynienia z gównem,jest szczery,nie przejmuje się tym co ludzie myślą o jego zdradach,bo księdzem nie jest,jest naszym człowiekiem,Lublinianinem ,najlepszy głos w Polsce,obok Prońko.Nikt nic na niego nie ma,nie jest skandalistą,Za młodzieńczych lat żył jak chciał i żyje jak chce. To jest mocny Facet,nie ma czego się wstydzić.
Człowieku biedny-w czym on jest mocny-chyba w gębie-prymitywie walony.Nie wiesz jakie gówno rozsiewasz,pisząc te pierdoły.Znalazłby się niejeden,kto by mu chamstwo i prostactwo zarzucił.Zapłacił ci za tę wypowiedz,czy postawił siwuchę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zwierzenia? W tym wieku? Znowu w życiu coś nie wyszło? Lepiej już nie będzie, latka lecą, zdrowie nie to.. Może by nagrać remake "Wesołe jest życie staruszka"? A tak naprawdę to czy nie warto cieszyć się tym jak jest a w przypadku Cugowskiego jest za co Bogu dziękować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...