Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
korzystam z usług ośrodka rehabilitacji IMW od 89 lat i nie narzekam jak ta wielka , zrzędząca paniusia. Emeryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poprzednika: od 89 lat korzystasz,to ile masz lat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że autor tego artykułu zada sobie trud i porozmawia z innymi pacjentami. Ludzie tu jest najkrótszy czas oczekiwania na zabiegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałem z usług ośrodka rehabilitacji jakieś półtora miesiąca temu i nie spotkałem się z niczym, co jest opisane w artykule, a na pewno nie było zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu pół roku temu na pewno nie było zimno, bo temperatura na zewnątrz była dużo wyższa niż pokojowa, to w pomieszczeniu tym bardziej musiało być ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
półtora miesiąca czytaj ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan kierownik powinien wiedzieć, że w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie bez okryć (łazienki, baseny, rozbieralnie-szatnie, gabinety lekarskie gdzie pacjenci się rozbierają) temperatura powinna wynosić 24 stopnie, a w pomieszczeniach gdzie prowadzone są zajęcia gimnastyczne 16 stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...