Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarne chmury nad dziurawą drogą

Utworzony przez janek z działek, 8 listopada 2007 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Cytat z artykułu : Inne pieniądze zostały przeznaczone na odnowę nawierzchni dróg, w tym al. Warszawskiej.Miasto chciało wyremontować najbardziej zniszczony odcinek tej ruchliwej arterii: pomiędzy rondem Honorowych Krwiodawców, a skrzyżowaniem z al. Sikorskiego.Samo rondo jest skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego ,chyba chodzi P.Redaktorowi o skrzyżowanie ul.Al.Warszawskiej z ul. Al Solidarności .Aczkolwiek sama Al. Warszawska od. ul. Gen. Zajączka do Al. Solidarności jest całkiem przyzwoita , przynajmniej ja , nie mam do niej zastrzeżeń.W zasadzie w artykule powinien się znaleźć zapis o odcinku od ronda do ul. Gen. ZajączkaEch pismaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO URZĄD MA TAKĄ NIEMOC W WYBORZE WYKONAWCY ODCINECZKA O DŁ. 500 M, TO JA PRPOPNUJĘ ROZWIĄZĄĆ URZĄD I ROZPISAĆ NOWE WYBORY, DLACZEGO Z MOICH PODATKÓW MA BYĆ FINANSOWANA TA BANDA NIEUDACZNIKÓW???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiż biedny ten Urząd Miasta Lublin. Wszyscy kłody rzucają pod nogi. Nasuwa się tylko jedno pytanie. Jak to się dzieje, że wszystko odbywa się na zasadzie prac interwencyjnych, po siedmiu korektach planu? Czy ktoś jest w stanie podać parę przykładów prawidłowych działań zakończonych sukcesem? Panie Prezydencie! Pora działać a nie pozorować działanie. Nie wszystko jest "siłą wyższą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, chyba pismak w artykule chciał wyremontować samo rondo:D i zaoszczędzić pracy urzędnikom:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec panowie za co my płacimy tak wysokie koszty paliwa,podatki...itd a drogi??...jake sa karzyd wie.. choc gratulacje za pare wyrematowanych dróg w Lublinie ale to i tak za mało moim skromnym zdaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? myślałem że gorszym prezydentem niż Pruszkowski być nie można, a tu taka niespodzianka!!!Ci ludzie co rządzą teraz Lublinem to kompromitacja! Banda nieudaczników nie umiejąca zagospodarować budżetem miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...