Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Czarny Poniedziałek” po raz drugi. Manifestacje w Lublinie i regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Kto kogo zmusza do rodzenia ? Przecież można sobie wsadzić spiralę i bzykać się na lewo i prawo do woli z kim popadnie ! O co to larum to już nie jest XIX wiek. Ale jak już zaszła to niech nie zabija, lepiej urodzić i oddać, jest tyle par bezdzietnych, dobrze sytuowanych. chętnie wezmą pod opiekę. Polska się wyludnia, dzieci trzeba rodzić a nie strajkować, baby !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie możecie wywalczyć znieczulenia przy porodzie ? dalej kobiety rodzą jak zwierzęta a wy walczycie o ''skrobanki''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kamińska proszę 100 razy albo i więcej przeczytać wypowiedź Kaczyńskiego i ją wreszcie zrozumieć. Proszę przestać manipulować kobietami bo to co Pani bredzi to kłamstwa. Nikt nikogo nie ma zamiaru zmuszać do chrztu czy rodzenia dzieci niepełnosprawnych. Proszę zapoznać się z informacjami czy chrzest występuje tylko w religii rzymsko-katolickiej. Bezczelnie próbujecie robić kobietom wodę z mózgów. Bezczelnie profanujecie symbole religijne. Dyskusję sprowadziłyście do poziomu rynsztoka waginy, macicy, cipy, penisa. Jak kobieta zachowuje się wulgarnie i z tym się obnosi niech się nie dziwi, że będzie traktowana jak dziwka. Dobrze w tym temacie mówiła Pani M.Ogórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba trochę myśleć. Mówi się że to facet myśli tym co ma w majtkach, a kobieta czym myśli?Jestem kobietą i szlag mnie trafia jak widzę te głupie baby które protestują. No weźcie myślcie, są tabletki, spirale, adopcje. Najpierw chodziły bo in- vitro a teraz za aborcją. Zdecydujcie się. Najpierw będziecie chodzić i się skrobać a potem chciałybyście darmowego in - vitro. Aborcja powinna być dostępna jedynie w 3 przypadkach: dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu, w przypadku zagrożenia życia matki lub gdy wiadomo że dziecko urodzi się chore. Reszta won - chcesz się skrobać proszę bardzo ale za swoje , Jak sama jedna czy druga za to zapłaci to zanim pójdzie z facetem do łóżka to najpierw pomyśli i może zda sobie sprawę że jeśli się nie zabezpieczy to może zajść w ciąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Baby" jak nazwałeś (nazwałaś) protestują bo chcą mieć wolny wybór a nie przymus jeszcze podszyty pseudo chrześcijańską ideologią. A ty jak się tak martwisz o wyludnianie się Polski to pochwał się co ty zrobiłeś (aś) żeby Polaków było więcej. Bo na razie to tylko plujesz jadem jak większość pisiorów i ich nadprezes (I sekretarz) partii, która podobno jest prawa i sprawiedliwa (ale chyba inaczej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto kogo zmusza do rodzenia ? Przecież można sobie wsadzić spiralę i bzykać się na lewo i prawo do woli z kim popadnie ! O co to larum to już nie jest XIX wiek. Ale jak już zaszła to niech nie zabija, lepiej urodzić i oddać, jest tyle par bezdzietnych, dobrze sytuowanych. chętnie wezmą pod opiekę. Polska się wyludnia, dzieci trzeba rodzić a nie strajkować, baby !!!!!!!!!!!!!
To chore walnięte lewackie feministki w krajach UE i Polsce dążą do sprowadzenia aborcji do tematu taniego sposobu na antykoncepcję.To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Baby" jak nazwałeś (nazwałaś) protestują bo chcą mieć wolny wybór a nie przymus jeszcze podszyty pseudo chrześcijańską ideologią. A ty jak się tak martwisz o wyludnianie się Polski to pochwał się co ty zrobiłeś (aś) żeby Polaków było więcej. Bo na razie to tylko plujesz jadem jak większość pisiorów i ich nadprezes (I sekretarz) partii, która podobno jest prawa i sprawiedliwa (ale chyba inaczej).
Zioło które wciągasz już całkowicie mózg rozwaliło. Waginy z zastąpiły Wam rozumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Paul Cameron w Krakowie: przyjechałem was ostrzec. Nie popełniajcie naszych błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kobiet nie protestuje za wprowadzeniem aborcji, tylko za nie karaniem ich za rzeczy, na które nie mają wpływu lub gdy muszę wybierać między ich życiem a dziecka. Ale dla ultrakonserwatystów, to i tak nie ma znaczenia. Oni widzą najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Paul Cameron w Krakowie: przyjechałem was ostrzec. Nie popełniajcie naszych błędów
Mówisz o tym człowieku, który został wydalony z wszystkich możliwych organizacji psychologicznych za swój radykalizm, i głoszenie poglądów, które nie mają żadnego potwierdzenia w badaniach? Gratuluję polskiemu kościołowi odwagi, bo nawet kościoły w USA i Europie Zachodniej odcinają się od słów tego pana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Większość kobiet nie protestuje za wprowadzeniem aborcji, tylko za nie karaniem ich za rzeczy, na które nie mają wpływu lub gdy muszę wybierać między ich życiem a dziecka. Ale dla ultrakonserwatystów, to i tak nie ma znaczenia. Oni widzą najlepiej.
Proszę podać mi konkretny przykład , że PIS chce wprowadzić ustawę karającą kobiety. Zaznaczam PROJEKT PIS!!!. Konkretny przykład ze Kaczyński chce ZMUSZAĆ do rodzenia kalekie dzieci i je chrzcić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety jestem z Wami i w pn. przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać mi konkretny przykład , że PIS chce wprowadzić ustawę karającą kobiety. Zaznaczam PROJEKT PIS!!!. Konkretny przykład ze Kaczyński chce ZMUSZAĆ do rodzenia kalekie dzieci i je chrzcić!!
Oczywiście, że to nie pis złożył projekt ustawy tylko ruchy prolife. Nie zmienia to jednak faktu, że cały klub głosował za przyjęciem tej ustawy do dalszych prac i co za tym idzie zgodził z zapisami tej ustawy, a odrzucił inne bez większej dyskusji. Projekt ustawy złożony przez ruch prolife miał zmienić m.in. Kodeks karny, gdzie wprowadzał kary za usunięcie zarodka (choćby zarodek miał 1 dzień) od 3 miesięcy do 5 lat. Dziwnym trafem ruchy ProLife, na skutek czarnego prostetu, usunęły tę zmianę i później twierdziły w telewizji, że nic takiego nie było. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla, bla, bla kobiety o co walczą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to w ogóle interesuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdury, jakie karanie, kogo, większość nawet nie czytała żadnej ustawy, życie kobiety jest na pierwszym miejscu ! Maja Bohosiewicz przeczytała ustawę i się wypisała z tej szopki. Tu nie chodzi o żadne prawa kobiet tylko walkę z KK i obecnym nierządem (którego nie popieram i nigdy nie popierałem). Jak wy kobiety nie będziecie rodzić to przyjdą muzułmanki i naradzą, i żadnej aborcji i feminizmu tu nie będzie tylko szariat !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że to w ramach przygotowań do helloween? Mogłyby się jeszcze wymazać jak na marsz zombie, byłoby im bardziej do twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samozaoranie opozycji. Feministki się wydurniają, kodziarze i reszta POszołomów i zslowców podskakuje w rytm głupawych hasełek, komisje weneryckie balują z sbkami trybynału - a słupki pisowi rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę sie spokojnie pochwalić mam 2 kochanych dzieci i planuje jeszcze 1. W przeciwieństwie do was wiem co robie i jesteś świadoma swoich decyzji. Nie rozkładam nóg przed kim popadnie a potem nie płacze i nie chce aborcji.A wy chodzicie i piszczycie a wystarczy tylko trochę pomyśleć przed albo zamiast tego wziąć zimny prysznic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...