Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas na przegląd roweru. Ile to kosztuje?

Utworzony przez zdzichu, 21 marca 2015 r. o 20:54 Powrót do artykułu
sam sobie zrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Lublinie jest problem z dobrym serwisem rowerowym . Po kilkunastu latach posiadam pewne doświadczenie jako że w najwazniejszych czesto reklamowanych serwisach odwalają chałturę za którą nie powinniśmy płacic !!!   1 Reklamowany serwis Shimano Service Center to nic innego jak Inżynieria Rowerowa , niestety nie polecam .Po przeglądzie roweru już następnego dnia musiałem się zgłosić ponownie , przerzutki ustawili mi najgorzej. Tracąc  czas byłem tam po raz ostatni .Opinie w necie również świadczą co później przeczytałem nie najlepiej o tym serwisie.   2 Sklep i serwis Cyklo , pamiętam jak dzisiaj jak porysowali mi ramę w nowym rowerku jeszcze kilka lat temu gdy kupowałem u nich rower. Teraz ceny serwisu i czas potrzebny na przegląd czy naprawę jest zdecydowanie za duży w porównaniu do konkurencji.Nie polecam .   3 Sklep serwis Metro Bikes najlepiej zapowiadający się sklep w Lublinie niestety również z serwisem musiałem już samemu poprawiać po nich . Również nie potrafią ustawić tak prostej rzeczy jak przerzutki !!!.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower to nie prom kosmiczny. Wszystko można zrobić samemu. Wystarczą chęci i dobrej klasy klucze. Na YT pełno filmów instruktarzowych co jak wymienić, wyregulować. Proste hasło "regulacja przerzutki tylnej" i 50pln w kieszeni zostaje. Zróbcie coś sami, nie bądżcie kalekami. Rower mojej siostry po serwisie chodził gorzej niż przed. Jak rower dobrze działa to nic nie zrobią ale 50pln przytulą bo stał w serwisie jeden dzień.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszym serwisem rowerowym jest BIKE BOYS na ul. Głębokiej. Zawsze wszystko na czas jest zrobione, solidnie i niedrogo. Chłopaki znają się na robocie i nie odwalają fuszerki. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma serwisu dobrego w Lublnie? Ja zawsze oddaje do chlopakow na Głeboką i jeszcze sie nie zawiodlem tylko ze czasem trzeba troche poczekac bo kolejki spore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma serwisu dobrego w Lublnie? Ja zawsze oddaje do chlopakow na Głeboką i jeszcze sie nie zawiodlem tylko ze czasem trzeba troche poczekac bo kolejki spore.
  Dwa posty jeden po drugim w tym samym czasie zachwalający serwis na Głębokiej kojarzy mi się z reklama tego miejsca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też robię sobie sam takie rzeczy, a jak jest coś poważniejszego to mam tate mechanika więc mi pomaga coś pożyczy itd :D także serwisy mi niepotrzebne ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkrótce zostanie otwarty nowy serwis rowerowy w lublinie. mamy nadzeje, że sprostamy państwa oczekiwaniom. warto sprawdzić - ***serwis-rower.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...