Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas zimowy przez cały rok?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 22:20 Powrót do artykułu
popieram, najwyższy czas skończyć z tą paranoją, powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś chce wprowadzić w polsce czas zimowy przez cały rok,to znaczy że mu zlasowło i bredzi ,niech nikt nie waży się wprowadzać w życie takich pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej jak jakiś prezesina sie wypowiada na temat o którym nie ma zielonego pojęcia. Nie chce zmiany czasu, a chce mieć czas letni (cały rok), który sam w sobie jest zmianą czasu.Nie chce zmieniać, a chce zmienić. To w końcu zastanów się, co chcesz. Jak masz prezesie problem ze zmianą o godzinę czasu, to coś jest nie tak z tobą i powinieneś się leczyć. Idź do psychiatry, a nie katuj innych swoim niedostosowaniem.Ja, jak i duża ilość osób bardzo sobie chwalą obecne rozwiązanie ze zmiana czasu i nie jest to problem. Jest ogromna korzyść ze zmiany czasu letniego.Nie zabieraj mi i nam tej korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wnieść obywatelski projekt zmiany ustawy, tzn. zebrać ileś tam podpisów. Podpisuję się obiema rękami (choć to zabronione) pod czasem letnim, jedną pod czasem zimowym. Sprawę trzeba NAGŁOŚNIĆ I KONIECZNIE ZBIERAĆ PODPISY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie czas letni cały rok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas letni. jest 3.40 rano i już o tej godzinie zaczyna słońce napierdzielać w moje okna. na c*** ma to robić jeszcze godzinę wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA ..... A nawet PSZECIF. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się tylko na czas LETNI!!! w lublinie zimą jest już o 15 ciemno! a w jeleniej górze półtorej godz później!dalczego mamy cierpieć te ciemności przez kilka miesięcy w roku??? jak zostanie czas zimowy na lato to nie będzie dlugich wieczórów letnich, słońce będzie się chować najpóźniej ok 20 a nie jak teraz jasno jest do 21. czas letni jest lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TRZYMIEĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej czas letni, nie skracajmy dnia w zimie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA!!! Wszystko jedno - zimowy czy letni ale jeden STAŁY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za jednym stalym czasem i popieram wasze dzialania ale na zrozumienie tej pani ktorą PAN wymienil raczej bym nie liczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimowy czas to czas normalny, słoneczny, natomiast czas letni to czas sztuczny. Wymyślony dawno temu, jeszcze za tzw. komuny. Pamiętam ile to godzin dyskusji poświęcali politycy przed wprowadzeniem wolnych sobót. Miał się zawalić świat po ich wprowadzeniu. Dziś funkcjonuje wszystko normalnie. Podobnie było z czasem letnim. Czysta głupota z perspektywy czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze rozwiązanie to wprowadzić stały czas moskiewski na terenie całej UE i już żadnych zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam słowa Agi. Dzieci są najważniejsze. Większość czasu chodzą do szkoły jesienią i zimą. Jeśli idioci zrobią przez cały rok czas letni, to nasze dzieci będziemy budzić do szkoły ciemną nocą. Będą tygodnie, gdzie ciemne nocne niebo będzie jeszcze o 8.00 rano! Widno będzie się robić w okolicach goddz. 9.00, czyli dopiero na drugiej lekcji. :( Co to za katorga dla orgazizmu! Wstawać nocą, i jeszcze zanim kogut zapieje siedzieć w szkolnej ławce???!!!! Poseł, który zazdrości Niemcom, tego, że tak późno u nich słońce zachodzi niech pomyśli nie tylko o własnym nosie i swoich kompleksach niższości. Polska to nie Ukraina, żebyśmy mieli taki sam czas jak wschód. U nas w Poznaniu słońce wschodzi dużo później niż na Ukrainie! Jestem za całorocznym naturalnym czasem ZIMOWYM, ponieważ lubię sobie pospać i rano wstać wypoczęta. Podkreślam... rano! A nie zimową nocą do czego chcą nas przekonać zakompleksieni zachodem posłowie!!! A latem dzięki czasowi zimowemu będziemy mieć wcześnie ciepłą letnią noc, po którą teraz jeździmy do ciepłych krajów. Na znak protestu nie będę zimą puszczać swoich dzieci na pierwszą lekcję, gdzie nocą musiałyby w ławkach siedzieć, a nocne wstawanie byłoby katastrofą. Współczuję tym, którzy na 6.00 do pracy chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim, masz zupelną rację. Z tym, że tzw. czas zimowy, czyli nasz normalny czas, jest  czasem 15. południka, na którym leży np. Zgorzelec. Z kolei tzw. czas letni jest normalnym czasem dla np. Odessy, Kijowa, Witebska, Peterburka, w związku z czym, najlepszym rozwiązaniem dla Polski byłby czas południka 15*30', czyli nasz naturalny czas na Wschodzie (okolice Lublina). Niestety, Europa to nie ciepłe kraje i coś takiego raczej nie przejdzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...