Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżbym miał wrażenie, że przewaga maleje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem to tylko wrażenie, pisuar nie wygra. Sory Winnetou, pozostaje Ci tylko żyć złudnymi wrażeniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacje Lublina urocyczđcie uważam za otwartą Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina - Krzysztof Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj napisał:
Owszem to tylko wrażenie, pisuar nie wygra. Sory Winnetou, pozostaje Ci tylko żyć złudnymi wrażeniami
Sorry Winnetou <-hehe znam to powiedzonko, jednej Pani prowadzącej na UMCS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Likwidacje Lublina urocyczđcie uważam za otwartą Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina - Krzysztof Żuk
Jak ci tak bardzo władza PO przeszkadza i jeśli koniecznie musisz mieć na prezydenta człowieka z PIS to się wyprowadź do takiego miasta gdzie tak jest, choć rozumiem, że trudno będzie takie miasto znaleźć chyba, że jakieś malutkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzentelmenstwo i troska o ojczyzne wymagaloby oddac jedno z wiekszych miast w kraju ideologicznemu przeciwnikowi, aby takze mial miejsce w przestrzeni publicznej, Tym bardziej, ze Pokemony chca odebrac zasilek partyjny PiS-owi. Nie mozna jedank wymagac dobrych obyczajow od rosyjskich pacholkow, ktorzy odwazaja sie podnosic reke nawet na dobra koscielne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak ci tak bardzo władza PO przeszkadza i jeśli koniecznie musisz mieć na prezydenta człowieka z PIS to się wyprowadź do takiego miasta gdzie tak jest, choć rozumiem, że trudno będzie takie miasto znaleźć chyba, że jakieś malutkie.
czy ja cokolwiek pisalem o partiach? To ze żuk jest z platformy mi specjalnie nie przeszkadza. To ze już miastem rządzil i ze miasto wygląda jak wygląda - tak, przeszkadza mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No marianoitaliano jak powtarzasz ciągle o tych likwidacjach, o złych rządach w Lublinie to może ci chodzić tylko o rządy PO, więc nie udawaj tu, że taki niezależny jesteś i stawianie na Sprawkę to dla ciebie tylko wynik tego, ze on będzie doskonałym gospodarzem. Pruszkowski już pokazał raz, a właściwie dwa razy jak nigdy nie powinien rządzić żaden prezydent miasta. Za sprawą PIS-u Lublin miał ośmioletni okres stagnacji i długo jeszcze będzie się nam to odbijało czkawką. Dziś zamiast tak płakać weź się lepiej do roboty, bo jestes postawiony przed demokratycznym wyborem i albo go akceptujesz, albo jak prezes PIS będziesz się ośmieszał i obrażał wszystkich i na wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie od twojego. Nie pasi? pakujesz się i wyjeżdzasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fred napisał:
No marianoitaliano jak powtarzasz ciągle o tych likwidacjach, o złych rządach w Lublinie to może ci chodzić tylko o rządy PO, więc nie udawaj tu, że taki niezależny jesteś i stawianie na Sprawkę to dla ciebie tylko wynik tego, ze on będzie doskonałym gospodarzem. Pruszkowski już pokazał raz, a właściwie dwa razy jak nigdy nie powinien rządzić żaden prezydent miasta. Za sprawą PIS-u Lublin miał ośmioletni okres stagnacji i długo jeszcze będzie się nam to odbijało czkawką. Dziś zamiast tak płakać weź się lepiej do roboty, bo jestes postawiony przed demokratycznym wyborem i albo go akceptujesz, albo jak prezes PIS będziesz się ośmieszał i obrażał wszystkich i na wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie od twojego. Nie pasi? pakujesz się i wyjeżdzasz
jestes zwyklym chamem i tyle. Place tu podatki, więc wymagam, nie wyjezdzam. wyjezdzają tylko zlodzieje, którzy wyksztalcici się za pieniądze podatników, ukonczyli na koszt nas wszystkich podstawówki, licea, uniwersytety a pozniej spakowali manattki i wyjechali na saksy. Nie popieram pisu, jednak chcę w Lublinie zmiany ekipy po nieudolnych rządach wasyla i żuka "Rządy pisu to okres stagnacji" - dla mnie się liczą ludzie, nie partie - dlATEGO ŻUK I WASYL SĄ DLA MNIE SPALENI, PRUSZON TEZ, NATOMIAST Sprawka jest narazie czysty.
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 01:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...