Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czechów: Protest mieszkańców trwa

Utworzony przez aa, 25 kwietnia 2009 r. o 23:47 Powrót do artykułu
może niech wykupią te ziemie i wtedy będą decydować co ma być na nich wznoszone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież widać ze to banda buraków liczą ze dostaną kasę od inwestora za zamknięcie się, jak chcą mieszkać na wsi to niech się do pod miasto wyprowadzą nic dziwnego ze jesteśmy taką cywilizacją dziurą sobaczcie jakie mamy mądre społeczeństwo na szczęsicie nie w całości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie tym mieszkańcom jest tak dobrze,że już niczego w życiu nie potrzebują. Może czas się zastanowić, że budują się tam może miejsca pracy dla ich dzieci, a może już i w wnuków. Cieszcie się, że miasto się rozwija i że nie mieszkacie w takiej zakichanej dziurze jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Widocznie tym mieszkańcom jest tak dobrze,że już niczego w życiu nie potrzebują. Może czas się zastanowić, że budują się tam może miejsca pracy dla ich dzieci, a może już i w wnuków. Cieszcie się, że miasto się rozwija i że nie mieszkacie w takiej zakichanej dziurze jak ja.
Dziękuję za takie miejsca pracy które będę musiał opłacać ze swoich podatków.To nie tworzenie miejsc pracy a rozbudowa biurokracji.Jak chcesz płacić większe podatki to popieraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród.... jestem ciekawy czy jak by im tam biedronke stawiali to też taki lament by podnieśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy później będzie im do śmiechu. Znając złośliwość Skarbówek- mogą mieć potem fajnie przy rozliczeniach, może jakaś mała, ale bardzo skrupulatna kontrola, sprawdzenie czy wszystko się zgadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ktory krytykujesz protesty mieszkancow wobec lokalizacji tej inwestycji pamietaj - jutro moze przyjsc kolej na Ciebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empata napisał:
Ty ktory krytykujesz protesty mieszkancow wobec lokalizacji tej inwestycji pamietaj - jutro moze przyjsc kolej na Ciebie!!!
Kurcze, kretynie jeden, sugerujesz, że ta budowa to jakaś kara jest? W czasach demokracji masz wybór, chcesz tam mieszkać albo nie chcesz tam mieszkać - ale oczywiście to źli urzędnicy robią Ci na złość i stawiają kolejny urząd pod Twoim oknem, decydując o tym już jakieś cztery lata temu. Ludzie weźcie d**y w troki i weźcie się w końcu do roboty. A może taka duża inwestycja to wspaniała okazja to późniejszych zysków? Czy ktoś kiedykolwiek zastanowił się jakie z tego mogą być korzyści? Czy W y umiecie tylko narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież mogą się przeprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że Polaczki tak przeciwko budowie kościołów nie protestują, wielka szkoda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nic to jest banda jakis emerytów , rencistów , ogolnie bezrobotnych , ktorym sie najnormalniej w swiecie nudzi.... Dobrze powiedzial tamten facet na poczatku filmiku, 4 lata temu została zgoda wydana , to teraz raptem jest źle , nie pasuje.... Popieram jednego z przedmowcow, chcecie durnie miec spokoj , swierze powietrze ... to na wies przeprowadzka jest najlepszym lekarstwem .... 80% miekszancow duzych miast ma okno w okno jakies zabudowania , a wy tam kwikacie tylko . Pomyslce w ten sposob... bedzie tam skarbówka... moze by zbudowac jakis sklep kolo niej .. napewno bedzie duzy ruch bo i ludzie do pracy a oprcz tego kupe interesantow ... ruch niesamowity i super $$ , moze jakas mała knajpke postawic ... no pomysłow mozna miec mnostwo... ale lepiej oczywiscie narzekac... p.s. a ta babka co o du*** cos opowiadała -> typowa geba gównojada , co zyje z podatnikow i tylko narzekac potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PODOBA IM SIĘ ROZWÓJ MIASTA? TO NIECH WRACAJĄ TAM SKĄD PRZYSZLI : NA WIOCHĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie urzędy użyteczności niech będą budowane na granicy miasta, a nie w centrum. Tam nikt nikomu nie będzie przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i-ti napisał:
Wszystkie urzędy użyteczności niech będą budowane na granicy miasta, a nie w centrum. Tam nikt nikomu nie będzie przeszkadzał.
o losie !! trzymajcie mnie !! urzedy powinny byc jak najblizej centrum !! a budynki mieszkalne na brzegach miastach.... ale no jezeli tygrysie z prowincji nie podoba Ci sie to , lec mieszkac do dysa, tam jest spokoj. no ale nie wierze nawet jak mozna pisac takie herezje.... urzedy na granicy miasta..... a w centrum miasta Twoj dom powinien byc ? prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sno napisał:
ciemnogród.... jestem ciekawy czy jak by im tam biedronke stawiali to też taki lament by podnieśli.
Biedronę już mamy Nie mieszkam osobiście w żadnym z tych bloków, ale proszę zrozumieć mieszkańców : 1. Nie będą mieć super widoku, który mieli przez lat 20 (tyle chyba mają ich bloki) 2. Codzienny widok na szklaną taflę 3. Brak miejsc parkingowych na CAŁYM osiedlu - inwestycję zatwierdzał jakiś pajac. Dlaczego nie ma tam co najmniej 500 miejsc parkingowych? Chyba że te 200 miejsc jest dla petentów a urzędnicy obowiązkowo będą jeździć autobusami 4. Obecnie mają tumany kurzu w mieszkaniach, ostatnio zostawiłam tam auto i nadaje się do myjni Szkoda, że prezes Osiński wraz z kolesiami nie raczyli wywiesić ogłoszeń na klatkach o planowanej budowie, może byłoby mniej złości i żalu do zarządu, za to informacje o zadłużeniu budynków dzisiaj wywieszaja pracownicy Jednak jako mieszkaniec osiedla jestem za budową IS i US jednak pod warunkiem zapewnienia wystarczającej ilości miejsc parkingowych dla urzędników i petentów. JAk ładnie rozwinęła się część na Zana - urzędy, sklepy itp. Tylko, że mi nikt nie zasłoni okien, a i wjazd do mojego bloku jest z drugiej strony osiedla. Do komentujących - mniej złości więcej luzu, zrozumcie - ci ludzie też mają rację i walczą o swój mały światek. Po co wyzywać mieszkańców, przecież to ludzie tacy jak inni tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoszkniały Ferdynant napisał:
Kurcze, kretynie jeden, sugerujesz, że ta budowa to jakaś kara jest? W czasach demokracji masz wybór, chcesz tam mieszkać albo nie chcesz tam mieszkać - ale oczywiście to źli urzędnicy robią Ci na złość i stawiają kolejny urząd pod Twoim oknem, decydując o tym już jakieś cztery lata temu. Ludzie weźcie d**y w troki i weźcie się w końcu do roboty. A może taka duża inwestycja to wspaniała okazja to późniejszych zysków? Czy ktoś kiedykolwiek zastanowił się jakie z tego mogą być korzyści? Czy W y umiecie tylko narzekać?
JAkich zysków? Toż to skarbówka Tylko po co wyzwiska i nerwy - może meliski na uspokojenie? Zysk jeden - nie trzeba będzie płacić za wysłanie pit rocznego pocztą - do przodu będę 4zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Biedronę już mamy Nie mieszkam osobiście w żadnym z tych bloków, ale proszę zrozumieć mieszkańców : 1. Nie będą mieć super widoku, który mieli przez lat 20 (tyle chyba mają ich bloki) 2. Codzienny widok na szklaną taflę 3. Brak miejsc parkingowych na CAŁYM osiedlu - inwestycję zatwierdzał jakiś pajac. Dlaczego nie ma tam co najmniej 500 miejsc parkingowych? Chyba że te 200 miejsc jest dla petentów a urzędnicy obowiązkowo będą jeździć autobusami 4. Obecnie mają tumany kurzu w mieszkaniach, ostatnio zostawiłam tam auto i nadaje się do myjni Szkoda, że prezes Osiński wraz z kolesiami nie raczyli wywiesić ogłoszeń na klatkach o planowanej budowie, może byłoby mniej złości i żalu do zarządu, za to informacje o zadłużeniu budynków dzisiaj wywieszaja pracownicy Jednak jako mieszkaniec osiedla jestem za budową IS i US jednak pod warunkiem zapewnienia wystarczającej ilości miejsc parkingowych dla urzędników i petentów. JAk ładnie rozwinęła się część na Zana - urzędy, sklepy itp. Tylko, że mi nikt nie zasłoni okien, a i wjazd do mojego bloku jest z drugiej strony osiedla. Do komentujących - mniej złości więcej luzu, zrozumcie - ci ludzie też mają rację i walczą o swój mały światek. Po co wyzywać mieszkańców, przecież to ludzie tacy jak inni tylko.
1. Super widok? Człowieku, czy blok, w którym mieszkają ci ludzie to taras widokowy? Chcą patrzec na Satre Miasto, to niech jadą na deptak. 2. Szklana tafla? I co z tego. Sa ludzie, którzy mieszkają w suterenach i jakoś nie narzekają na to, że widzą tylko stopy ludzi idących ulicą. 3. Miejsca parkingowe? Wszędzie jest ich brak, więc w czym rzecz? 4. Tumany kurzu? Ja mieszkam przy wiadukcie Poniatowskiego. Wiesz człowieku co się działo jak budowali poszczególne "ślimaki"? Ale jakoś nie przyszło mi do głowy blokować budowy. Pomieszkaj sobie przy tak ruchliwym skrzyżowaniu a zobaczysz ile kurzu będziesz miał w domu. Przyznam, że coraz bardziej dziwi mnie nasze społeczeństwo. Każdy jest na NIE, cokolwiek by to nie było. Jedyne na co jest zgoda ogółu, to budowa kolejnego kościoła. Dziwię się też władzom miasta. Ludzie nie dajcie sobą pomiatać. Dojdzie do tego, że trzeba będzie referendum przeprowadzać w sprawie budowy szaletu miejskiego. Budujcie to co zostało zatwierdzone, a blokującym przysyłajcie rachunki za opóźnienia w budowie. Rozgonić to całe towarzystwo na cztery wiatry. Niech zamykają okna żeby im się kurz nie wdzierał do mieszkań a dla lepszego widoku niech nakleją fototapety na szyby. Ba ran zawsze pozostanie ba ranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
NIE PODOBA IM SIĘ ROZWÓJ MIASTA? TO NIECH WRACAJĄ TAM SKĄD PRZYSZLI : NA WIOCHĘ!!!!
a skądżeś ty przyszedł daj fote sygnetu szlacheckiego budowa molochu biurokratycznego do łupienia naszych pieniędzy banda nierobów od picia herbaty też mi rozwój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
a skądżeś ty przyszedł daj fote sygnetu szlacheckiego budowa molochu biurokratycznego do łupienia naszych pieniędzy banda nierobów od picia herbaty też mi rozwój
No to zamiast urzedu skarbowego postawmy tam drukarnie pieniedzy , wszystkim blokujacym codziennie rano dostarczy sie 3 skrzynki kasy pod drzwi . Wtedy bedzie ok .... gdyby nie urząd skarbowy bucu to w naszym kraju by byly same malwersacje finansowe, dobrze kombinujesz panie... Powiedz mi jeszcze jak okreslic grupe neandertalczykow blokujacych wjazdy na budowe, chociaz wiedza ze i tak nic nie zdziałaja, przeciez juz budowy nie cofna, to jest rozwoj prawda ? niech zaczna palic opony, albo ubiora sie w skóry zwierzece i stoja tam z dzidami, b.madre rozwiazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne prostesty nie przyniosły skutku, a tylko ludzie ośmieszają ul. Młodej Polski. O budowie to każdy wiedział kilka lat temu, jak usprzątneli teren, teraz to tylko gadki w stylu o niczym nas nie poinformowali, troche informacji już było, wystarczyło poszukać na internecie o tej inwestycji. Mój teren, robie na nim co chce, mam kasę na piramidę to ją buduje, a nawet oczyszalnie ścieków, ale się nie wtrącam na działkę sąsiadów, a widać, że tu protestują ludzie, którzy widzą wszędzie własny interes, wątpie, żeby swoim kosztem coś oddali. Ludzie przestańcie się ośmieszać, będą się z was śmiać i tak nic nie zdziałacie, budowa jest LEGALNA i tak zbudują budynek, z waszymi blokadami czy bez, jeżeli będziecie dalej blokować, to zapłacicie za opóźnienia w budowie i dopiero będzie z was pośmielisko. Mieszkaniec Mł. Polski, który się z was śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...