Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadomo bezpieczeństwa na czechowie strzegły busy z ODDZIAŁU PREWENCJI ! Chciałoby sie ich w każdej dzielnicy Lublina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? na osiedlu była wielka cisza pełna kultura i spokój :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja ocenia, że koncert przebiegła spokojnie." - chyba koncerta przebiegła:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKINI WON !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego pozwolono tym tepym smierdziuchom wjechac wogole do naszego pieknego miasta? a wlasciciel tej speluny mam nadzieje szybko zbankrutuje pozwalajac u siebie na takie spendy mqam nadzieje ze ludzie beda unikac tego klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli cytat z "The Gits" wybrany przez pana Nowaka miał pokazać jacy to straszni antysemici itp , to chyba panu " dziennikarzowi" się nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert przebiegł bardzo spokojnie. Pozdrawiam uczestników - Rejtan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert przebiegł bardzo spokojnie. Ci ludzie przyjechali tutaj przede wszystkim posłuchać dobrej muzyki. Szkoda, że dziennikarz DW nie podszedł bliżej, tylko chował się w obsranych krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejtan napisał:
Koncert przebiegł bardzo spokojnie. Ci ludzie przyjechali tutaj przede wszystkim posłuchać dobrej muzyki. Szkoda, że dziennikarz DW nie podszedł bliżej, tylko chował się w obsranych krzakach.
Piękną polszczyzną posługuje się Pan Rejtan. Jak na prawdziwego Polaka przystało ! -Jeśli nie zrozumiał o co chodzi , to o przymiotnik "obs...ych". No cóż , nie dziwota. Człek prymitywny prymitywizmu swego pozbyć się nie zdolny, szkoły wszelakie także nie pomogą. Janko Chanowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko Chanowski napisał:
Piękną polszczyzną posługuje się Pan Rejtan. Jak na prawdziwego Polaka przystało ! -Jeśli nie zrozumiał o co chodzi , to o przymiotnik "obs...ych". No cóż , nie dziwota. Człek prymitywny prymitywizmu swego pozbyć się nie zdolny, szkoły wszelakie także nie pomogą. Janko Chanowski
słuszna uwaga! Rejtan powinien napisać o obsranych gaciach "dziennikarza" , a nie o obsranych krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahhaah pozdrawiam uczestników a reszta "anty...." itd może nas w d...pe pocałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oi! thug napisał:
hahahahhaah pozdrawiam uczestników a reszta "anty...." itd może nas w d...pe pocałować
a wy d...pe macie na górze czy na dole, bo nie kojarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a reszta "anty...." itd może nas w d...pe pocałować [/quote] Z wielką chęcią.Lubisz z języczkiem czy bez?Bo jak z języczkiem,to przed pocałunkiem będziesz musiał włożyć sobię cukierka miętowego w dupę Wiesz,rozumieswz-higiena uber alles!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko nie wychodzą ze swoją innością na ulicę a bawią się w swoich klubach dla zboczeńców z tymi obs*** krzakami! Nie chcę żeby moje dziecko patrzyło na tych wykolejeńców! Co mam powiedzieć jak zobaczy dwóch takich skinów na ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
Niech tylko nie wychodzą ze swoją innością na ulicę a bawią się w swoich klubach dla zboczeńców z tymi obs*** krzakami! Nie chcę żeby moje dziecko patrzyło na tych wykolejeńców! Co mam powiedzieć jak zobaczy dwóch takich skinów na ulicy?
powiedz ze im kawalek mozgu wycieli dlatego tacy lysi i tepy wyraz twarzy maja lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdury, ech ludzie... dziennikarze i ich propaganda jak zawsze dziala, haha! Koncert przebiegl spokojnie, bez incydentow, o czym tu pisac? Jaki zlot????? zwykly koncert z piwem i dobra zabawa! pozdr. dla tych, co byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byli wyborcy blizniakow,pruszona,bendera i innych niestabilnych ,banda zakompleksionych tumanow bez wyksztalcenia i perspektyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO CI DZIENNIKARZE SENSACJI SZUKAJĄ ,JAK BY KONCERTY ZROBILI NAWIEDZEŃCY RELIGIJNI TO BY BYŁO BO O,KEY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rejtan.eu/index.php/Aktualnosci...w-Lublinie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CO ZA PATOLOGIA SPŁODZIŁA TAKICH ODCHYLEŃCÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...