Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czechów: Zderzenie samochodów. Trzy osoby ranne

Utworzony przez ss, 25 listopada 2011 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Zastanawia mnie jedna rzecz, gdzie przy ul. Choiny można znaleść przestanek końcowy linii 14. Byłoby mi niezmiernie miło gdyby autobusy takiej linii tam jeździły, ale niestety rzeczywistość jest inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, końcowy 74 jest daleko, daleko, daleko od miejsca tego wypadku... Wypadek jest w miejscu skrzyżowania ul Choiny z Paderewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile ja dobrze widzę to pisze linii 74
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To źle widzicie. Teraz jest już to końcowy linii 17. Ciekawe jaki będzie za godzinę ?? A tak swoją drogą to skąd oni tych ,,dziennikarzy'' nabrali, co nie mają pojęcia o czym piszą, jak pisać etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie w tym miejscu kierowcy, a nawet zawodowi (autobusy) skręcający z Paderewskiego w prawo w Choiny wymuszają pierwszeństwo autom zawracającym na tym skrzyżowaniu, którzy są na drodze z pierwszeństwem czyli Choiny. Na wyjeździe z Paderewskiego stoi znak ustąp który zobowiązuje kierowcę do ustąpienia każdemu pojazdowi na drodze z pierwszeństwem niezależnie czy skręca, czy zawraca, czy jedzie prosto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zrobić jak kierowcy osobówek to cioty, które w większości mają prawko za łapówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...