Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniejów: Amstaff pogryzł trzy osoby

Utworzony przez mietek, 14 marca 2012 r. o 12:18 Powrót do artykułu
Rotwailer to rasa psów genetycznie upośledzona. Wszystkie psy tej rasy zatrzymują się w rozwoju po ok.5 miesiącach życia czyli osiąga poziom deb***izmu -4. Nie jest zatem dziwne że rzucił się na dziecko i jego opiekunów. Byłem dzisiaj rano nieopodal bo w Jabłonnej, żałuję że nie było mnie przy tym zdarzeniu. deb***a nie trzeba by już chwytać, wystarczyło by utylizować. Proszę zauważyć że psy tej rasy z samej mimiki mordy wyglądają na skrajnie upośledzone i dzisiaj nie mogę zrozumieć że to gó..o jeszcze ktoś po prowincjach trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są kraje, w których chodowla psów m.in. tej rasy jest zabroniona. Słusznie z resztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kocham swojego rottweilera:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek widać po twoim komentarzu kto tu jest upośledzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek!?rano to mogles sie zesrac!i gowno zutylizowac!baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Rotwailer to rasa psów genetycznie upośledzona. Wszystkie psy tej rasy zatrzymują się w rozwoju po ok.5 miesiącach życia czyli osiąga poziom deb***izmu -4. Nie jest zatem dziwne że rzucił się na dziecko i jego opiekunów. Byłem dzisiaj rano nieopodal bo w Jabłonnej, żałuję że nie było mnie przy tym zdarzeniu. deb***a nie trzeba by już chwytać, wystarczyło by utylizować. Proszę zauważyć że psy tej rasy z samej mimiki mordy wyglądają na skrajnie upośledzone i dzisiaj nie mogę zrozumieć że to gó..o jeszcze ktoś po prowincjach trzyma.
Miiieeeeeettttek ty musisz być z PLATFORMY,dlaczego tyle jadu ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę rottwailera a podobno pogryzł amstaff. Tak naprawdę to nie wiadomo który w końcu pies. Ludzie jak widzą czarnego laba to mówią że rot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od się od rottweilerów. Gdzieś zniknęły na szczęście wcześniejsze komentarze. Żenujące mylić rottweilera amstaffem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Rotwailer to rasa psów genetycznie upośledzona. Wszystkie psy tej rasy zatrzymują się w rozwoju po ok.5 miesiącach życia czyli osiąga poziom deb***izmu -4. Nie jest zatem dziwne że rzucił się na dziecko i jego opiekunów. Byłem dzisiaj rano nieopodal bo w Jabłonnej, żałuję że nie było mnie przy tym zdarzeniu. deb***a nie trzeba by już chwytać, wystarczyło by utylizować. Proszę zauważyć że psy tej rasy z samej mimiki mordy wyglądają na skrajnie upośledzone i dzisiaj nie mogę zrozumieć że to gó..o jeszcze ktoś po prowincjach trzyma.
Mietek nie trzeba widzieć twojej mimiki. Szczere współczucie dla Ciebie i Tobie podobnych. Faktem jest, że nie każdy może pilotować samolot, jeździć na motocyklu, mieć broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ty sam chyba osiągasz poziom deb***izmu. -1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale GAFA! I to nie pierwsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaś napisał:
są kraje, w których chodowla psów m.in. tej rasy jest zabroniona. Słusznie z resztą.
Pewnie że słusznie bo jak jakiś matoł nie wie jak wychować psa to i z yorka zrobi psychola. A razem z psem (bo taki przewiduje koniec agresywnego psa) właściciel powinien być uśpiony bo staje się zagrożeniem. PS hodowla nie chodowla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tassimo napisał:
Pewnie że słusznie bo jak jakiś matoł nie wie jak wychować psa to i z yorka zrobi psychola. A razem z psem (bo taki przewiduje koniec agresywnego psa) właściciel powinien być uśpiony bo staje się zagrożeniem. PS hodowla nie chodowla
W Kurierze jest notka,że pies na obserwacji weterynaryjnej jest spokojny .Jakiś deb*** nieodpowiedzialny zostawił zwierzę na pastwę losu.Strach i zdenerwowanie mogło spowodować takie właśnie zachowanie tego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam, żeby pies rasowy kogoś pogryzł. Gryzą psy "w typie rasowych" a to różnica zasadnicza. To najprawdopodobniej nie był żaden amstaff, czy rotwailer a zwykły kundel o wyglądzie psa rasowego. A różnica pomiędzy takimi jest zasadnicza i polega na tym, że pies rasowy ma rodowód, a żeby go dostał, musi mieć udokumentowane pochodzenie w którym wszyscy wstępni zdali między innymi testy psychicznie i inne badania oraz pozytywne oceny sędziowskie. To daje jakąś gwarancję, że pies będzie zrównoważony psychicznie i nie zaatakuje bez przyczyny. Jeśli którykolwiek z psów nie zda takiego testu, nie może być reproduktorem lub suką hodowlaną, a co za tym idzie - nie może być rozmnażanym. Jeśli chcemy mieć normalne psy, nie narażać ludzi na podobne wypadki, to nie kupujmy kundli w typie rasowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, jak zwykle amstaff! a czy sprawdzili czy na 100% ten pies posiada papiery i jest prawdziwym amstaffem czy tylko mieszaniec typu amstaff... i przez to czystej krwi amstaffy musia cierpieć i mieć taką opinię jaką mają. Inna sprawa to oczywiście wychowanie, widać, że pies był przestraszony i byc może to spowodowało atak. tak czy siak winny jest właściciel, który nie umiał wychować psa. Wszystkie przypadki pogryzien niby to amstaffy to tylko psy w tym typie a NIE RODOWODOWE czystej psy AMSTAFFY! pies z niczego nie atakuje, wina lezy po stronie właściciela!!!!biedny, zagubiony psiak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na focie jest właściwy pies/piękny w typie asta/,pies na bank miejski ,najprawdopodobniej wywieziony z Lublina.Spokojny,opanowany..dlaczego ugryzł ? to wie pokrzywdzona pani ale prawdy nie powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Na focie jest właściwy pies/piękny w typie asta/,pies na bank miejski ,najprawdopodobniej wywieziony z Lublina.Spokojny,opanowany..dlaczego ugryzł ? to wie pokrzywdzona pani ale prawdy nie powie
Jeśli coś wiesz to napisz. Znowu pies do piachu. Ciekawe co z bestiami z Kraczewic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 marca o godz 9:30 schronisko w Krzesimowie otrzymało od przedstawiciela gm. Jabłonna zlecenie odłowu agresywnego psa w m.Czerniejów Kol.Pies leżał wystraszony na terenie prywatnej posesji,nie zachowywał się agresywnie,pilnowały go 2 patrole policji.O godz 11:00 było po wszystkim,gościo z Krzesimowa wziął psa jak swego, zapakował do samochodu i zawiózł do kliniki na Głębokiej.Dlaczego tam ? Bo pies musi przejść obserwację w kierunku wścieklizny a gm Jabłonna to powiat lubelski więc o miejscu obserwacji /i tylko o tym/ decyduje PIW Lublin.Dla wyjaśnienia : od chwili odłowu prawnym opiekunem psa jest Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami/schronisko Krzesimów/.Wierzę mocno w to,że po obserwacji psa nikt nie uśpi.Póki co nie ma ku temu żadnych podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...