Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie sprawiedliwe ,że tylko matka dostała tak wysoką karę z wiatru dzieci się nie brały,a co on nie wiedział,że zapylał chory był.Trzeba było się leczyć tak jedno jak i drugie.Gdyby była aborcja dostępna za darmo pewnie do takiego dramatu by nie doszło.Głupie ustawy rządzących,że jest zakaz aborcji,a z drugiej strony spojrzeć mając pieniądze wszystko można.Nie wiedziała lewica co czyni prawica tak i w tym przypadku chłop niczemu nie zawinił.A dzieci które już były co z nimi teraz tatuś się wybieli i będzie wychowywał albo państwo.Chore nasze sądy ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż sprawa nie była łatwa gratuluję SĄDOWI roztropności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO W OGÓLE SĄ ZA WYROKI, CZYM KIERUJE SIĘ PONOĆ NIEZAWISŁY SĄD,WYDAJĄC JE???GOSTEK PALI GŁUPA,ŻE NIE WIEDZIAŁ O CIĄŻACH I MORDOWANYCH DZIECIACH A SĘDZIOWIE, BIEGLI I ADWOKACI WIERZĄ W TAKIE FARMAZONY!!!SKORO JEST CHORY PSYCHICZNIE TO DOŻYWOCIE W ZAKŁADZIE PSYCHIATRYCZNYM ZAMKNIĘTYM!! A JEŚLI NIE JEST,TO CIUPA DOŻYWOTNIO I DLA MATKI TEŻ!!A JEŚLI DLA NIEGO WYROK NIŻSZY TO DLA MATKI TEŻ!!CO TO K...JEST ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ..PRAWIE JAK Z TYM POSŁEM CO MIAŁ PRAWIE 1 PROMIL WÓDY JECHAŁ AUTEM I P..,ŻE TO WYNIK TEGO,ŻE NAJADŁ SIĘ JABŁEK!!LUDZIE TO JUŻ JEST MEGA CYRK A NIE PAŃSTWO PRAWA!!CI CO SIEDZĄ NA STOŁKACH TO JUŻ Z PRAWEM MAJĄ TOTALNIE NA BAKIER!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jest sens trzymania takich ludzi w więzieniach? tak samo jak ze sprawcami wypadków. Ktoś wjedzie w grupe dzieci, to bałwany podobne do was zaraz sie rzucają żeby skazać go na dożywocie... i ja za to płace podatki, ze to że jakiś ksiąz wypuści w nocy dzieci na droge, a przecież wieśniaki nie odbiorą ich, bo leżą pijani przed tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaki jest sens trzymania takich ludzi w więzieniach? tak samo jak ze sprawcami wypadków. Ktoś wjedzie w grupe dzieci, to bałwany podobne do was zaraz sie rzucają żeby skazać go na dożywocie... i ja za to płace podatki, ze to że jakiś ksiąz wypuści w nocy dzieci na droge, a przecież wieśniaki nie odbiorą ich, bo leżą pijani przed tv.
To co uważasz,że kara nie spełnia swojej funkcji, więc nie należy karać?Aż trudno wyobrazić sobie co działoby się wtedy.A ten ksiądz to niby co miał nocować dzieci? Zaraz byłoby,że molestuje itp. Jestem wieśniakiem, nigdy pijanym i wiem co należy do moich obowiązków.O tym jak mam spędzać czas wolny też zdecyduję ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA MORDERTSWA Z TAKA PREMEDYTACJĄ 8 LAT I 25 ... HEHE SMIECH ...ZA NAPADY, POBICIA JAKIMS NARZEDZIEM SPRAWCY DOSTAJA WIEKSZE WYROKI GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC W POLKSIM PRAWIE ...;/ POLSKA POSIADA ZALOSNA WŁADZE ...;/;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec dzieci powinien dostac takze 25 lat, w czym jest lepszy, ze dostal tylko 8???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...