Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeskie atrakcje nad zalewem Zemborzyckim

Utworzony przez sport man, 31 marca 2012 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Rozgonić MOSiR na cztery wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, ale kto zdecyduje, jakie dzieci pojadą na tę wycieczkę...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to wyszło i nie skończyło sie na planach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piluterek napisał:
fajnie, ale kto zdecyduje, jakie dzieci pojadą na tę wycieczkę...?
Dziwne pytanie... Przecież urzędnicy (wyższego szczebla) mają swoje dzieci, które mogą to sprawdzić - przecież i tak w Lublinie praca w urzędach jest dziedziczna, więc niech się małolaty już szykują na stanowiska rodziców. Muszą wiedzieć jaka ciężka jest ta praca i ile trzeba się najeździć w takiej pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2mln zł to i ja mogę wyłożyć, pytanie ile z tego będą pepiczki ciągnąć zysku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi atrakcje ....postawią jakieś drewniane koromysła i kilka dmuchanych zamków do skakania i będą za to kasować . Tymczasem nad zalewem niebawem nie zostanie skrawka "darmowej" ziemi. Już uważam za skandaliczne wydzierżawienie prywatnym firmom parkingów - kasują po kilka złotych za wjazd ale w żaden sposób nie naprawiają nawierzchni, nie dbają o te miejsca. Nie zgadzam się , żeby zalew budowany w czynie społecznym przez naszych rodziców lub dziadków zamieniał się w prymitywne wesołe miasteczko gdzie wpuszcza się każdego badziewiaka . Miasto powinno z naszych podatków finansować zarówno parkingi jak i miejsca "piknikowe" oraz dbać o ten teren rozbierając ruiny nieczynnych zjeżdżalni i barów. ALbo niech pojawiają się "inwestorzy" ale niech pieniądze od nich idą na uporządkowanie tego terenu. Tymczasem dziadki zbierają od kierowców kase na parkingu, odprowadzają opłaty do kasy miasta a ruiny i nawierzchnię straszą i coraz bardziej przypominają zonę w Czarnobylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubikację przystosowaną dla niepełnosprawnych na Słonecznym Wrotkowie zróbcie! -i nie obchodzi mnie,czy będzie ona "produkcji" czeskiej,polskiej lub innej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piluterek napisał:
fajnie, ale kto zdecyduje, jakie dzieci pojadą na tę wycieczkę...?
http://www.stastnazeme.cz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł! Brakuje takich miejsc dla dzieciaków w naszym miescie,oczywiscie trzymam kciuki za tą inwestycji a gwarancje powodzenia da odopwiednio duża skala tego projektu i przystepne ceny wejściówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...