Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek \"Małpa” schwytany (wideo)

Utworzony przez Pan z WIELKIEGO miasta!!!, 14 listopada 2007 r. o 12:07 Powrót do artykułu
ludzie ze wschodniej PL są jak małpy... słyszałem że w Lublinie ponarodzinach dzieciom obcina się ogony by je upodobnić do ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam na pewno jesteś owłosiony jak małpa i móżdzek jak małpa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo plicja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie do nich zadzwonić i dowiedzieć się czegoś Mnie przerzucali chyba z 6 czy 7 razy - do różnych komisariatów i na różne numery - nikt nic nie wiedział i odsyłał mnie gdzie indziej .... szlag może człowieka trafić z tą ... policją !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sprawie fantów" malpy" trzeba dzwonic do dochodzeniówki 535-54-76.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puścić wolno. Niech szuka wsparcia u tych, których okradał. może któryś poda mu kromkę chleba i szklankę wody. Do mnie lepiej niech nie przychodzi. Już dwa razy mnie takie g.n.o.j.e jak on pozbawiły dorobku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę zatem dzwonić na telefon podany w komunikacie W czasie przeszukań policjanci zabezpieczyli ponad 500 różnego rodzaju przedmiotów. W tej chwili nie ustaliliśmy jeszcze ich właścicieli. Dlatego też apelujemy do mieszkańców Lublina, którzy w okresie ostatnich dwóch lat stracili tego typu przedmioty w wyniku włamania by zgłaszali się do KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Telefon czynny w godz. 8.00 - 15.00 nr (081) 535-54-76. Z poważaniem podinsp. Janusz Wójtowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to drań!!! Jest bardzo niebezpieczny. Po wyjsciu będzie dalej to robił ala ostrożniej. Na tym polega jego niebezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALCZEGO KOMENTARZE INNYCH MOŻNA PRZECZYTAĆ TYLKO PO ZAMIESZCZENIU SWOJEGO!!!!!!!!!!!!!!!! O CO TU CHODZI DROGA REDAKCJO DZIENNIKA NIE LADNIE OSZUKIWAĆ SPOŁECZEŃSTWO PISZĄC POD TEKSTEM, ŻE NIE MA KOMENTARZY KIEDY SĄ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny do Bonda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często widzę uwagi o tym, że komentarze się nie wyświetlają. sam zgłaszałem podobną uwagę wczoraj:http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071112/ZAMOSC/71111013Widocznie administrator nie czyta tekstów, lub nie potrafi poradzić sobie z tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, po wielu telefonach w końcu natrafiłem i na ten, ale namiar był tylko w Gazecie Wyborczej.Po przeczytaniu Dziennika nie wiadomo było gdzie i jak się o tym dowiadywać.teraz czekam na wezwanie na przegląd fantów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nieźle. myslisz, ze sie różni polak ze wschodu, zachodu, południa czy północy. To co piszesz świadczyo tym, ze rozumu to ty za dużo nie masz, sto razy mniej od małpy. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...