Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W takim razie powstaje pytanie takie jak oni niby mieli zrobic ten most jak nie mieli kasy na starcie na to ? Pamienam jak pkp sie odgrazalo że bedzie wykonawce skarżyć że zerwali kontrakt a teraz to ucichło poprostu wykonawca zawinał się dopoki kasa byla z dnia na dzień o zeszli z placu budowy bo pewnie sie dowiedzili ze nie ma juz kasy a nikt nie bedzie sponsorowal za friko roboty. Ja tam specem nie jestem ale przydalo by sie jakiś NIK czy inna instytucja skontrolowala tą cała iwestycje bo burdel tu epicki nie ogarniam jak można coś zacząć robić nie mając żadnych finansów na ten cel myśleli że ktoś im dobuje reszte za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie powstaje pytanie takie jak oni niby mieli zrobic ten most jak nie mieli kasy na starcie na to ? Pamienam jak pkp sie odgrazalo że bedzie wykonawce skarżyć że zerwali kontrakt a teraz to ucichło poprostu wykonawca zawinał się dopoki kasa byla z dnia na dzień o zeszli z placu budowy bo pewnie sie dowiedzili ze nie ma juz kasy a nikt nie bedzie sponsorowal za friko roboty. Ja tam specem nie jestem ale przydalo by sie jakiś NIK czy inna instytucja skontrolowala tą cała iwestycje bo burdel tu epicki nie ogarniam jak można coś zacząć robić nie mając żadnych finansów na ten cel myśleli że ktoś im dobuje reszte za darmo.
Masz całkowicie rację - chodzi o "kanalizację" której kolej pierwotnie nie zakładała przebudowywać bo zakładała że miasto da pieniążki na ten cel lu wojeowda - to brakujące 5 mln złotych a wykonawca zszedł z robót bo wiedział że jak rozgrzebie kanalizę to popłynie na robocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP - Pięknie ku*** Pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może zburzyć się to da skoro nie można wyremontować.Jak tak dalej postoi nieruszane to samo się rozleci i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porozmawiajcie z Budimexem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Eurotunel  pod kanałem La Manche budowano  6 lat.Tyle ile trwają u nas przymiarki do poszerzenia tunelu o 2 metry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zatrudnią partaczy z KPRD. Ci zawsze chętni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...