Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy mówić dzieciom o gejach? (wideo)

Utworzony przez ~Marcin~, 12 października 2009 r. o 22:21 Powrót do artykułu
Szkoda tylko, że moje slowa zostaly dobrane niezwykle tendencyjnie... i wyrwane z kontekstu z lekka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszym sposobem na leczenie pedalstwa jest zaoferowanie takiej cioteczce noc w wieżeinnej celi z jakims niewyzytym gittem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu jest dobrany niewłaściwie. Nie ma sensu pytać o to czy powinniśmy uczyć dzieci o dewiacjach. Powinniśmy! Ważne jednak jest to, co im mówimy na ten temat. Jeśli nie będziemy się przed nimi bronić to zrobią to samo co zrobili w Anglii. Niedługo w szpitalach i szkołach użycie słowa mama albo tata będzie niestosowne, rażące i uznane za przejaw homofobii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homosie na Antarktydę, razem z pingwinami!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyc o niedorobkach genowych smieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem homoseksualistą i uważam, że każdy może przedstawiać swoje poglądy na świat. Ci Panowie z transparentami mają prawo do wyrażania swojej opinii i byłoby według mnie niedobre, gdyby tego robić nie mogli. Fajnie, że każdy może wyrażać to co czuje ;) A co do poprzednich wypowiedzi nacechowanych agresją, to nie są już one takie "fajne". Pisały je pewnie osoby, które nie potrafią napisać nic mądrego, a jedyną formą obrony nie są argumenty a atak. Żal mi jest takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauważyliście że protestujący to sami faceci i że zazwyczaj tak jest , może to jakiś sposób "wyparcia"i krypto homoseksualizm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
A zauważyliście że protestujący to sami faceci(...) ?
Przecież kobieta nie skrzywdzi... kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypowiedzialem żadnego slowa nacechowanego agresją - drugi już raz ze strony gazety Dziennik Wschodni spotykam się z wyrwaniem z kontekstu słów, które tyczyły sie czego innego. Moje słowa zostały zestawione w sposób hasłowy -tyczący się innych kwestii, w dodatku wybijający wszelkie argumenty z ręki. Każde z tych słów zostalo odpowiednio skomentowane, tego niestety autorzy nie byli laskawi już zacytować... A, i z calym szacunkiem insynuacje o kryptopedalstwie (celowo używam takiego określenia) jest co najmniej obrzydliwe... i równie agresywne jak wypowiedz kolegi z ONRu. Mówić sobie można o homosiach - ALE POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO GO PROMOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedałów powinno się tępić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Nie wypowiedzialem żadnego slowa nacechowanego agresją[/quote] A to ponizej to jezyk milosci? [quote name='~Marcin~' post='179783' date='13.10.2009, 10:11:33']A, i z calym szacunkiem insynuacje o kryptopedalstwie (celowo używam takiego określenia) jest co najmniej obrzydliwe...
Sam Jan Pawel II moglby sie od Ciebie jej uczyc Twojego jezyka milosci! Piszesz "Nie wypowiedzialem zadnego slowa nacechowanego agresja", ale jakos nie zauwazasz, ze slowo "pedal" jest nacechowane agresja i pogarda. To sie nazywa obluda Marcinie! A teraz najciekawsze - sam tak jak Ty nieprzychylnie wypowiadalem sie o - jak ty to mowisz - pedalach. Gdybym te pare lat temu sie dowiedzial, ze moj kolega jest pedalem to bym urzadzil mu pieklo. Tylko jakos podkochiwanie sie w szkolnym koledze bylo dla mnie OK i NIC nie mialo wspolnego z homoseksualizmem Pare misiecy pozniej dotarlo do mnie - ze nie tylko to, ze jestem homoseksualista, ale i to, ze nienawisc jaka zywilem do innych homoseksualistow bylo forma wypierania sie siebie samego. Dzialalo to na zasadzie - "przeciez nie jestem homo, skoro nienawidze homo". To nie byla nienawisc do homo. To byl lęk by przyznac sie przed samym soba do swojej orientacji. Tak wiec jak widzisz to, ze ktos Ci zarzuca - jak Ty to nazwales - "kryptopedalstwo" nie jest bezpodstawne. Tyle, ze do jednych dociera to szybciej, do innych pozniej a do jeszcze innych wcale. Nie mnie zgadywac czy i kidy to do Ciebie dotrze, ze chlopcy (tez) Ci sie podobaja. Ale powiem Ci jedno - zyj w pokoju i zostaw innych w spokoju. Albo dobitniej - nie wtracaj sie w cudze zycie, tak jak nikt nie wtraca sie w zycie Twoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciom mówić , geje nie nadają się na rodziców i dlatego Bóg im ich nie daje. Starszakom można dorzucić, że odsetek pedofilów wśród homosexów jest większy niż wśród hetero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
pedałów powinno się tępić!!
Prakne zauwazyc, ze slowa to wypowiedzial kipiacy miloscia do blizniego - Katolik, co ten fakt uwiecznil swoim podpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Dzieciom mówić , geje nie nadają się na rodziców i dlatego Bóg im ich nie daje.[/quote] BZDURA. Wielu gejow i lesbijek na skutek eksperymentow z leczenia z homoseksualizmu dorobilo sie potomstwa. Pomimo, ze rodzice nie sa juz razem - bo "eksperyment" sie nie udal - to obydwoje dla swoich dzieci sa nadal kochajacymi i wspanialymi rodzicami. [quote name='m' post='179816' date='13.10.2009, 11:14:32']Starszakom można dorzucić, że odsetek pedofilów wśród homosexów jest większy niż wśród hetero.
KOLEJNA BZDURA. Jest dokladnie na odwrot. To dziewczynki sa czesciej ofiarami pedofilow niz chlopcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BZDURA. Wielu gejow i lesbijek na skutek eksperymentow z leczenia z homoseksualizmu dorobilo sie potomstwa. Pomimo, ze rodzice nie sa juz razem - bo "eksperyment" sie nie udal - to obydwoje dla swoich dzieci sa nadal kochajacymi i wspanialymi rodzicami. KOLEJNA BZDURA. Jest dokladnie na odwrot. To dziewczynki sa czesciej ofiarami pedofilow niz chlopcy.
Pedał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślący napisał:
Pedał!
Bardzo mi milo! Maciek jestem! A na serio - nie masz zadnych innych argumentow tylko obelgi? Bo jesli tak, to swiadczy to o Twoim poziomie intelektualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze jednak dzieci powinny wiedziec co morze je spotkac na niektorych lekcjach religi, lub ze strony niektorych duchownych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gejów byś zdeptał ale lesbijki to pewnie z językiem na brodzie oglądasz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy może od pingwinów. Otóż mają taką cechę związaną z trudnymi warunkami w jakich odbywa się rozród, że osobniki samotne, lub wręcz łączące się w pary jednopłciowe (trudno to nazwać homoseksualizmem) często opiekują sie porzuconymi pisklętami. I tak było w tym zoo o któreym opowiada ta książka. Tyle, że ciąg dalszy tej sprawy jest taki, że po pojawieniu się samicy skończyła się homoidylla. Problem polega na czymś innym. A mianowicie nad tym gdzie leży granica pomiędzy tolerancją a promocją. Jak na dzień dzisiejszy możemy mówić o promocji. Bo niepromowanie oraz nieuleganie żądaniom, środowiska gejowskie usiłują przedstawić jako dyskryminację. Dodatkowo pod pozorem likwidacji "mowy nienawiści" zamyka się usta przeciwnikom przywilejów gejowskich. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy określeniem pederasta a mocher. Oba mają negatywny wydźwięk i nawołują do nienawiści. Poza tym dla wielu ludzi postulaty środowisk gejowskich są żądaniami nienależnych przywilejów. Pod pozorem niedyskryminacji osób homoseksualnych wprowadza się dyskryminację osób heteroseksualnych. Nie wspominam o tym, że działacze gejowscy kłamią. Na co są konkretne przykłady. Najpierw była mowa o rejestracji związków partnerskich, a teraz mówi się już o zrównywaniu praw z małżeństwami i o adopcji dzieci. Dobra rada dla gejów: Hitlerowi łatwo było wyłapać żydów, ponieważ wszyscy byli "pozapisywani" u swoich rabinów, więc dobrze się zastanówcie. Bo jak coś się popierającym was euroentuzjastom i innym lewakom coś nie uda, to łatwo będzie znaleźć winnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...