Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla Żuka za to że nie interesuje go polityka tylko jak najlepsze rządzenie miastem. I oby jak najszybciej zostały uruchomione środki z UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby Żuk się nie zdziwił, czekamy na działania naszej licznej reprezentacji Pis-u w sejmie i patrzmy im na ręce czy są za dalszym rozowejm naszego miasta czy będa blokować prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się jeszcze prezydencie zdziwisz jakbyś nie pamiętał Tułajewa. Takich Pisuaròw w Warszawie będzie wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że PiS nie będzie blokował fajnych rzeczy dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spróbujcie uzyskać jakąkolwiek pracę w lubelskich bez poparcia PO. To ośmiornica. Od dyrektora do sprzątaczki musisz mieć odpowiednie wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to głosując na PiS strzeliliście sobie w plecy, teraz dalszy rozwój Lublina będzie zagrożony tylko dlatego, że świetny prezydent Żuk nie jest z PiS-u (zresztą jak wszyscy świetni prezydenci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spróbujcie uzyskać jakąkolwiek pracę w lubelskich bez poparcia PO. To ośmiornica. Od dyrektora do sprzątaczki musisz mieć odpowiednie wsparcie.
    Teraz to dopiero zobaczycie jak bedzie ciekawie z pracą. Wiem bo pracowałem w Wawie w Ratuszu za Lecha Kaczyńskiego zanim rzucilem to bagno. Zoro kompetencji, zero wiedzy ale przynaleznosc i znajmości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PiS będzie robił na złość i nie dawał pieniędzy dla Lublina tylko dlatego, że rządzi Żuk(który nomen omen jest świetnym prezydentem) to wyborcy partię rządzącą z tego rozliczą. Tym bardziej, że Żuk jest jednym z najbardziej apolitycznych prezydentów jakich można sobie wyobrazić i nie ma powodu by rozgrywać tutaj jakieś polityczne wojenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o dotacje unijne 2006-2013 to Lublin ma 3 lata w plecy bo za PiSu nie brano żadnych dotacji i nic w mieście nie robiono bo dla PiSu miasto się zadłuży i nie trzeba nic robić. To przez nich miasto dziś wygląda jak w latach 70-80tych ubiegłego wieku co nigdzie w Polsce juz nie występuje w większych miastach nawet tych co PiS rządzi!!!!!Bo ten lubelski PiS jest zacofany w rozwoju w stosunku do swoich kolegów z innych miast. Według PiS lotnisko,budowy nowych i remonty starych dróg to niepotrzebne wydatki jak również remonty obiektów sportowych, hoteli czy biurowców. To jak ma Lublin ściągnąć inwestorów żeby była praca jak do tego potrzebna jest infrastruktura której PiS nie chce? . Brawo dla prezydenta Żuka który chce dla naszego miasta dobrze i że odblokował dotacje unijne dla Lublina zablokowane przez PiS w latach 2010-2013. Gdyby nie było prezydenta Żuka nic by w Lublinie nie było zrobione za dotacje 2006-2013. Będziemy teraz patrzeć na ręce PiSowi co on zrobi z dotacjami 2014-2020. jak będzie je blokował prezydentowi na budowy i remonty dróg i inne inwestycje potrzebne miastu. Jeśli PiS będzie blokował dotacje tak jak robił to wcześniej tłumacząc to zadłużeniem miasta to nigdy na niego nie zagłosują mieszkańcy miasta a zwłaszcza młodzi mieszkańcy!!!!Zadłużone to są nawet największe miasta na świecie.A długi spłacają biorąc następne kredyty takie jest życie.Jak PiS tego nie rozumie i chce nasze miasto zostawić w latach 80-tych XX wieku z burdelem wkoło zamku i w centrum to powiem mu żegnam w następnych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko się opóznią ,ale nawet nie będzie żadnych.Przestańcie straszyć ludzi!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że PiS nie pozwoli na wyrzucanie pieniędzy na rozkopanie błoni za zamkiem , jak również na rozrycie pl.Litewskiego . Niech ta kasa pójdzie na remont ulic , a nie na" kwiatki w zimie " ! Może i kupcy z" Bazaru "zostaną na swojej działce i sami postawią sobie nową halę , a nie jacyś dziwni inwestorzy cholera wie z kont z obcym kapitałem . Gonić lobbystów kapitalistów z Ratusza , tak samo jak można to zrobić z akwizytorami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uruchomiony nie został też" - Panie Dominiku, co to za konstrukcja stylistyczna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze PISU nie ma, a już jego wina, że bo skrzyżowań nie można wyremontować... bo niby kaski nie będzie, bo przecież minister był z PO, ale po zmianie ministra na PIS ma być tak samo... Czyli dalej PO wszystko co zawali będzie zganiać na PIS, zero honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co się tak dziwicie. PiS chciało władzy to i odpowiedzialność misi ponosić. Nie ma teraz wymówek i zganiania na kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mieszkaniec "Jeśli PiS będzie robił na złość i nie dawał pieniędzy dla Lublina tylko dlatego, że rządzi Żuk(który nomen omen jest świetnym prezydentem) to wyborcy partię rządzącą z tego rozliczą. Tym bardziej, że Żuk jest jednym z najbardziej apolitycznych prezydentów jakich można sobie wyobrazić i nie ma powodu by rozgrywać tutaj jakieś polityczne wojenki". Nie rozumiem skąd ten optymizm. W Lublinie, doświadczonym ośmioletnią prezydenturą Pruszkowskiego wygrał PiS z Kruk (kobietą, która pijana błąkała się po Sejmie), Tułajewem, Masłowską i company. Co oni zrobili dla Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to była kiełbasa wyborcza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Górski, Lublin City-Tour. Mam nadzieję, że pan Żuk zakończy drugą kadencję, tak jak jego partia w kraju. Ja będę publicznie nagłaśniał jego urzędnicze absurdy, że po Starym Mieście jeżdżą do południa samochody dostawcze i śmieciarki (w innych miastach mogą wjechać tylko do godz. 8.00), że ja, mając zezwolenie na wjazd samochodem spalinowym na Stare Miasto, nie mogę go zamienić na pojazd elektryczny. Będę nagłaśniał jego bezprawie, że za znak drogowy na drodze publicznej "parking z kopertą" kazano mi zapłacić 1230 zł (od kiedy i gdzie obywatel płaci za znaki drogowe na drogach publicznych?), że za kopertę kazano mi płacić 600 zł miesięcznie (przy widełkach 0-600 zł), podczas gdy prawie w całej Polsce pojazdy elektryczne są zwolnione z opłat. Jak pan Żuk traktuje inwestorów, jak traktuje turystów, że zamiast pochwalić się im najpiękniejszą ulicą w mieście - deptakiem Krakowskie Przedmieście, chwali się przez nimi obskurną ulicą Zieloną? Jeśli pan Żuk myśli dalej, że nasi klienci Lublin City-Tour, nie są również jego gośćmi, to nie ma moralnego prawa uważać się za reprezentanta miasta. Co to za gospodarz, przechodzący średnio raz na tydzień ze swoimi gośćmi na Plac Litewski, nie widzący, że przez ponad 2 lata tabliczka "Znak Dziedzictwa Europejskiego" była zalepiona papierem, już brudnym od kurzu? Sam tego nie chciał zauważyć - gdzie jego wrażliwość estetyczna? A gdzie jego służby komunalne? W sprawie tabliczki "Znak Dziedzictwa Europejskiego", zgodnie z ewangeliczną zasadą wysłałem informację do wiceprezydenta Lublina, A. Szymczyka w dniu 27 lipca 2015 r. Jak władze reagują na moje pisma? - nie czytają ich i mają gotową odpowiedź, którą załączają metodą: "kopiuj, wklej". Przez 3 i pół tygodnia władze nie zareagowały na przekazaną przeze mnie informację o brudnej tabliczce. Dopiero drastyczne wysłanie fotografii z komentarzem: "Jaki pan - taki kram" do pana Żuka, wszystkich radnych, lokalnych mediów i Tele-Eskpressu poskutkowało. Pointą tego było podziękowanie mi przez urzędnika z Wydz. Gospodarki Komunalnej za troskę obywatelską. Panie Żuk, mógł Pan wykazać odrobinę dobrej woli i po nowych wyborach w 2014 r. mógł Pan zrewidować swoje stanowisko w naszej sprawie. Nie wykazał Pan ani dobrej woli, ani zdrowego rozsądku. Niszczy Pan nas ekonomicznie (mam 4 synów na utrzymaniu, nie spłacone kredyty na dokonane inwestycje). Ale rola cichego męczennika, na którego chciał, mnie Pan skazać - mi nie odpowiada. Będę coraz głośniej piętnował Pan urzędnicze absurdy i stosowane przez Pana bezprawie. Dotrę do studia ogólnopolskich reportaży, bo ten temat na to zasługuje. I niech się Pan nie szczyci, że jest Pan świetnym gospodarzem, bo brudna tabliczka "Znak Dziedzictwa Europejskiego", która powinna być dla nas powodem do dumy - dla Pana powinna być powodem do wstydu. Wizerunku dobrego gospodarza nie kreują media, tylko rzeczywistość. Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a lista posad łysonia, kiedy on ma czas zarzadzać miastem ? chyba kieliszki go zastepują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że żuk to najlepszy prezydent Lublina w historii. Ci co piszą, że zadłuża miasto, niech odpowiedzą - jak chcą polepszyć byt mieszkańców bez zaciągania pożyczek? Pruszkowski juz kiedyś pokazał, co potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górski a ja mam nadzieję, że ani Żuk ani żaden inny prezydent nie zgłupieje do reszty i nigdy nie wpuści twoich busików na Stare Miasto i deptak bo ty nikogo nie szanujesz!!! prezydent i mieszkańcy są przeciwko a ty dalej swoje!!! że tobie się należy że ty wielki przedsiębiorca!!! co to kogo obchodzi, że najpierw naciągnąłeś kredytów a dopiero potem się zastanawiałeś na co dostaniesz pozwolenie a na co tego pozwolenia nie dostaniesz? trzeba myśleć a nie wszystko zwalać na prezydenta, który chce jedynie chronić tych co spacerują po ciasnych uliczkach Starego Miasta i deptaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...