Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powstanie mała elektrownia wodna na Bystrzycy?

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2014 r. o 13:05 Powrót do artykułu
http://www.smog.pl/wideo/45237/najobrzydliwszy_kibel_swiata/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w pełnej rozciągłości. Nie rozumiem jak może to zagrozić.. przecież woda nie będzie na poziomie domów. Budować budować bo potem zostaniemy z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy pamiętać o jednym: kładka na jazie znajduje się na jednym z dojść do nowego stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowałem się przy Bystrzycy na ul. Dzierżawnej. Spiętrzenie wody spowoduje podniesienie i tak wysokiego już poziomu wody gruntowej. W miesiącach wiosennych, czy letnich którym towarzyszą opady, możecie mi wierzyć lub nie poziom wody gruntowej to zaledwie 0,5m od gruntu. Tak 50 cm pod powierzchnią ziemi jest już woda. Jeśli komuś to wydaje się niewiarygodne to zapraszm do pierwszego lepszego domostwa i proponuję otworzyć "studzienkę" w której znajduje się wodomierz, tak to rozwiązali, wodomierze są w ziemi w betonowych studzienkach które są wypełnione wodą. Jak jest sucho to to woda zejdzie do jakiegoś 1,80m. Więc proszę nie pisać że spiętrzenie wody nie będzie miało wpływu na zmiany hydrologiczne terenu. Bo gwarantuję że będzie miało. Budujcie, ale nie w miejscu w którym narobi to więcej szkód niż pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowałem się przy Bystrzycy na ul. Dzierżawnej. Spiętrzenie wody spowoduje podniesienie i tak wysokiego już poziomu wody gruntowej. W miesiącach wiosennych, czy letnich którym towarzyszą opady, możecie mi wierzyć lub nie poziom wody gruntowej to zaledwie 0,5m od gruntu. Tak 50 cm pod powierzchnią ziemi jest już woda. Jeśli komuś to wydaje się niewiarygodne to zapraszm do pierwszego lepszego domostwa i proponuję otworzyć "studzienkę" w której znajduje się wodomierz, tak to rozwiązali, wodomierze są w ziemi w betonowych studzienkach które są wypełnione wodą. Jak jest sucho to to woda zejdzie do jakiegoś 1,80m. Więc proszę nie pisać że spiętrzenie wody nie będzie miało wpływu na zmiany hydrologiczne terenu. Bo gwarantuję że będzie miało. Budujcie, ale nie w miejscu w którym narobi to więcej szkód niż pożytku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...