Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czym zajmie się wojewoda lubelski?

Utworzony przez człowiek z Kochanowskiego, 26 marca 2014 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Oby tylko nie zaczął ściągać do Lublina na dobre posadki, swoich kolegów z Kraśnika, z czasów gdy miastem tym władał Piotr Cz., bohater wielu spraw sądowych. Zapewne już jakieś naciski od swoich są, ale miejmy nadzieję, że nie da się, bo to mądry facet. Niepotrzebnie tylko w swojej karierze upaprał się w tą współpracę z Piotrem Cz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wojewoda robi bardzo dobre wrazenie (...w przeciwienstwie do poprzedniczki...) otwarty, kompetentny, nie boi sie dziennikarzy i ludzi! bo z tym niestety ostatnio był problem. Bielesz na rzecznika - zaskoczenie, ale pozytywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trudnych dla niego chwilach po przegranych wyborach do sejmu jemu podali rękę to i on musi podać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo proszę zwrócić uwagę na dysproporcje w zarobkach urzędników LUW w Lublinie. Ja pracuję w UW od 32 lat i zarabiam brutto 2300 zł. Nie otrzymałam podwyżki od 11 lat. Zatrudniani nowi pracownicy otrzymują pierwsze zarobki w wysokości od 2200 zł. do 2500 zł. Po krótkim okresie pracy dostają znaczne podwyżki i ich pensje kształtują się w granicach 2800 zł. - 3000 zł. Ja za pięć lat przechodzę na emeryturę, którą będę otrzymywała w kwocie ok. 1300 zł. netto. Emerytura będzie mi musiała wystarczyć na całkowite utrzymanie. Z opłat jakie jestem zmuszona ponosić, na życie pozostanie mi ok. 300 zł. W związku z powyższym prosimy Pana Wojewodę o przyjrzenie się tym dysproporcją zarobkowym. Prosimy Pan o tak niewiele dla nas, chociaż te 100 zł. może 200 zł. podwyżki. To tak niedużo, a tak dużo dla nas - przyszłych emerytów.Każdy z nas kiedyś będzie miał tyn problem - emerytury. PANIE WOJEWODO - JAK TU ŻYĆ NA EMERYTURZE.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet wysoce niekompetentny! Jakie on ma problemy z Ukrainą i pomorem świń??? Wilk nie wie co ma robić i podaje bzdury,a prasa powiela.Czym niby wicewojewoda dotychcczas się zajmował?Cały urząd jest niepotrzebny,bo to podwójna władza,która niczego dobrego nie wprowdza.Nie ma żadnej odpowiedzialności za decyzje tylko tzw.polityczna czyli żadna.Trwa proces rozkładu państwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co panie Bielesz? Napisał pan parę kłamliwych tekstów atakujących PiS i Pruszkowskiego a w nagrodę został rzecznikiem wojewody. Tak to się robi. Więc jak czytacie media to wiedzcie jaka jest w nich manipulacja i oszustwa. A panu Bieleszowi polecam jeszcze raz obejrzeć film Człowiek z żelaza a szczególnie postać dziennikarza który się sprzedał władzy komunistycznej i szykuje prowokacje przeciw otoczeniu Wałęsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąć Bielesza - klasyczny ruch, przynajmniej będzie mieć dobrą prasę w GWL (jeżeli wogóle tę gazetę można nazwać dobrą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sprawdzeni w czasach słusznie minionych. Brawo Panie wojewodo! nie ma to jak stawiac na opozycje antykomunistyczną. PO=PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat Wydział Gospodarki Nieruchomościami Skarbu Państwa przypomina prywatny folwark. Ta jednostka to jawna kpina z powszechnie obowiązującego prawa i dobitny przykład dla studentów prawa jak nie powinna działać taka komórka. Mam nadzieje, że nowy Wojewoda przyjrzy się działalności tej instytucji i zrobi od lat potrzebny tam porządek.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...