Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Mama wymaga opieki, a lekarze chcą ją wypisać

Utworzony przez mawerix, 20 marca 2015 r. o 16:18 Powrót do artykułu
No tak, koło siebie chcielibyśmy mieć rodziców zdrowych i bogatych, a jak jest inaczej, to wina szpitala albo przysłowiowego Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nasi rodzice w pewnym momencie bedą wymagać opieki, naszej opieki. Rozumiem że bardzo trudno opiekować się osobą po udarze, ale szpital to miejsce leczenia a nie długotrwałej opieki i wszystkiego za nas nie załatwi. My też bedziemy kiedyś problemem dla swoich dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, koło siebie chcielibyśmy mieć rodziców zdrowych i bogatych, a jak jest inaczej, to wina szpitala albo przysłowiowego Tuska.
  oczywiście, że tak, a co .....  zrobił np. ze starymi, dlaczego nie ma wystarczająco takich domów, po to chyba rządził naszym krajem, a jak nie umiał i inni nie umieją to won ze stołka, po cholerę tam są. A oprócz tego pracuję już 36 lat za 1300 zł, i proszę dostanę też jałmużnę a nie emeryturę, która na zycie mi nie starczy, a gdzie tu mówić o opiece, a po to pracuję tyle lat ..... .    pracuję tyle lat ....., pracuję tyle lat .....i emerytura po tyluuuuuuu latachhhhhhhhh pracy....... a nie leżenia winna mi starczyć na wyżywienie i opiekę, a nie, że opieka w domu starców kosztuje ok. 3 tys. a ja w domu mam się za 1200 zł wyżywić, leki, wynajęta pomoc. By to szlag trafił ten nasz złodziejski kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No najlepiej upchnąć do szpitala i wiatr z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jest od leczeni a nie olpieki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze moja mama byla niechadzaca kiedy zabieralam ja ze szpitala i wszystkiego nauczylam i jakos ialam rade a nie pisalam do gazety jaka to tragedia i jaki system di d***** sa placowki, prywtni rehabilitanci. .. sorry taki mamy klimat za wszystko sie placi a jak sie oczekuje za darmo to sie ma co sie ma... radze mniej pisac i skarzyc a wiecej zajac sie mama- kwestia priorytetow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że szpital jest od leczenia, to w takim układzie takich chorych należy zawieźć tuskowi i komorowskiemu do opieki jak nie umieli utworzyć w wystarczającej ilości domów opieki i za opłata taką jaką mają emeryturę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać . Wezmą . Mama pobędzie w szpitalu proporcjonalnie długo do datku . Wytrwałości  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze moja mama byla niechadzaca kiedy zabieralam ja ze szpitala i wszystkiego nauczylam i jakos ialam rade a nie pisalam do gazety jaka to tragedia i jaki system di d***** sa placowki, prywtni rehabilitanci. .. sorry taki mamy klimat za wszystko sie placi a jak sie oczekuje za darmo to sie ma co sie ma... radze mniej pisac i skarzyc a wiecej zajac sie mama- kwestia priorytetow...
  tak ktosia pieprzysz głupoty, że aż czytać nie można, jak można leczyć prywatnie  jak moja mama ma 1100 zł emerytury a ja 1200  wynagrodzenia, do tego nie mogę się zwolnić z pracy bo obydwie zdechniemy z głodu. Mądra jesteś jak ciebie stać, a, że nasz pierdolony rząd pozwala na takie małe emerytury i tak male wynagrodzenia to nie moja wina. Jakoś w niemczech stać emerytów na wycieczki a jak podupadną na zdrowiu to wynajmują opiekunki - kupę polek jeździ się opiekować niemcami, i tych niemców stać, a u nas w tym pierdolonym złodziejskim kraju to uczciwi nie mają ani dobrych wynagrodzeń, ani emerytur, u nas nie ma na nic pieniędzy, ani na wynagrodzenia, ani na leczenie, ani emerytury. Rozkradli nasz kraj całkowicie, dobrze sie mają tylko złodzieje. Niemcy sobie dają radę, no ale tam rządzą uczciwi i umiejący rządzić, a nie barachło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać . Wezmą . Mama pobędzie w szpitalu proporcjonalnie długo do datku . Wytrwałości
  masz racje, biorący datki  mają sie dobrze w tym  naszym pierdolonym złodziejskim kraju  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niemczech najniższa krajowa za godzinę pracy to 8,5 euro x 4,125 zł/ 1 euro = 35 zł za godzinę x 8 godzin pracy dziennie = 280 zł dniówka x 22 dni w miesiącu = 6.160 zł/miesiąc, a u nas najniższa 1750 zł/miesiąc, oto jaki mamy dobrobyt w wydaniu solidaruchów z lat 80, solidaruchy z lat 80  z bolkiem brawo....... solidaruchy z lat 80 z bolkiem brawo...... osiągneliście swój cel, zgnoiliście całkowicie polaków. I za co tu żyć, za co tu się leczyć, za co nająć pomoc do opieki do chorej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do domu... To nie hotel. Jak rodzina nie daje sobie rady to niech załatwia mamie jakiś zol. Szpital jest od leczenia a nie wczasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju.Szpital to nie przytułek.Tu się leczy a jak trzeba opieki to są domy opieki za które już trzeba placić.Kapitalizm którego chcieliśmy.Jak nie będzie starczać kasy z renty czy emerytury to Pan jako syn będzie miał możność wykazać się fundując mamie pobyt.Gdyby jednak Pan nie miał na to ochoty to niech Pan się nie martwi.Sąd zasądzi od Pana tyle ile będzi e potrzebne na spokojną starość Mamusi.Pogody ducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niemczech najniższa krajowa za godzinę pracy to 8,5 euro x 4,125 zł/ 1 euro = 35 zł za godzinę x 8 godzin pracy dziennie = 280 zł dniówka x 22 dni w miesiącu = 6.160 zł/miesiąc, a u nas najniższa 1750 zł/miesiąc, oto jaki mamy dobrobyt w wydaniu solidaruchów z lat 80, solidaruchy z lat 80  z bolkiem brawo....... solidaruchy z lat 80 z bolkiem brawo...... osiągneliście swój cel, zgnoiliście całkowicie polaków. I za co tu żyć, za co tu się leczyć, za co nająć pomoc do opieki do chorej osoby
Spytaj kogoś starszego, to przypomni, ze przed Solidarnościa za pensję mogłes kupić sobie 20 dolarów. I Solidarność nic do tego nie ma, bo rządzą teraz ci sami (albo ich dzieci) co po 1944r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju.Szpital to nie przytułek.Tu się leczy a jak trzeba opieki to są domy opieki za które już trzeba placić.Kapitalizm którego chcieliśmy.Jak nie będzie starczać kasy z renty czy emerytury to Pan jako syn będzie miał możność wykazać się fundując mamie pobyt.Gdyby jednak Pan nie miał na to ochoty to niech Pan się nie martwi.Sąd zasądzi od Pana tyle ile będzi e potrzebne na spokojną starość Mamusi.Pogody ducha.
  aleś mundry, to chyba jeden z tych solidaruchów z lat 80 co chciał kapitalizmu, bo jakoś u niemca mają kapitalizm i mają szacunek di ludzi, a u nas kapitalizm to okradanie innych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denerwują mnie te mądrości.Człowiekowi należy pomóc.Nie każdy umie się poruszać w tym ogłupiającym labiryncie polskiej służby zdrowia.Należałoby wcześniej zawiadomić opiekę środowiskową o tej pacjentce i pomóc człowiekowi zorganizować opiekę nad matką,a przynajmniej wskazać jakie ma możliwośći.W tych naszych klitkach i za 800 zł emerytury no naprawdę można pożyć i zapłacić opiekunkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytaj kogoś starszego, to przypomni, ze przed Solidarnościa za pensję mogłes kupić sobie 20 dolarów. I Solidarność nic do tego nie ma, bo rządzą teraz ci sami (albo ich dzieci) co po 1944r.
  ja jestem wiekowa i wiem bo pracowałam i wtedy zaczynałam pracę i po 2 latach miałam większe wynagrodzenie niż najniższa krajowa, gdzie po 38 latach pracy mama 1400 zł netto, i co, po huj ja tyle lat chodzę do pracy, po to aby zdychać z głodu, łudziłam się ,że będzie lepiej i co mam, przeklinam z samego rana wszystkich rządzących,za solidaruchów z lat 80 jak się modlę to tylko o to aby ich trafiło za rozkradziony kraj, za moją wegetację przez całe zycie, bo czym wiecej lat parcy to moje ywnagrodzenie zmniejszało się, bo za taką jałmużnę nie mam motywacji do pracy, wykonuję pracę z wielkim obrzydzeniem, z musu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gram jak już 50 lat w totka i nigdy nie wygrałem takich pieniędzy jak wałęsa, bo danka pisała, że kiedyś wałesa w latach komunistycznych tyle pieniędzy "wygrywał" w totka, miał chłopisko "szczęście"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak długo mam jeszcze kupować najtańszą żywność w biedronce a ciuchy w lupmeksie, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj w łapę to zaraz się zajmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...