Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://faceboo.im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek za to, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać innym. W końcu takich akcji są setki w Polsce, a gazety lubią o tym pisać, mimo wszystko znajdują się ludzie, którym nie jest obojętne czy ich sąsiad albo nawet ktoś zupełnie obcy będzie miał jak żyć. Podziwiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rodzina CHMIELÓW tylko Grzesiak z CHMIELA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqqq napisał:
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
więcnapisz do gazety albo zadzwoń żeby pomogli tym kobietom a na pewno jakaś dobra duszyczka sie znajdzie co pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia! Takim ludziom się pomaga zamiast tym, którzy ciężko pracują i jeszcze próbują coś w życiu osiągnąć. Worek prezerwatyw kupić a nie jeszcze ułatwiać wszystko. Bo co, jak będą kolejne dzieci, to przecież życzliwi czytelnicy pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rr napisał:
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
kiedy macie tyle dzieci to chyba was stać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego te kobiety nie wezmą się do roboty tylko liczą na kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wezcie sie odpier*** od tej rodziny tylko umiecie kogoś osądzać a nic nie wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...