Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Debiut Toyoty IQ w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ~marcin~, 15 marca 2009 r. o 18:52 Powrót do artykułu
trzeba mieć nie źle nasrane żeby za 50kzł kupić takie autko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie kto to kupi za tak kosmiczne ceny??!! 54 tyś zł za 2 osobowy samochód BEZ BAGAŻNIKA !!! To się nie nadaje nawet na 3-cie auto w rodzinie. Jaki "wielki wewnątrz"??? Czy redaktor siedział w tym aucie?? Mam 170 cm wzrostu, a nie byłem w stanie zmieścić sie z tyłu. Co wiecej moja głowa nijak nie była w stanie oprzec sie na tylnim zagłówku bo ... wcześniej natrafaiała na dach. Po co wogóle są te tylne siedzenia??!! Bogate wypasazenie. Ok. tylko po co mi tylnia poduszka lub kutryny siegające tylnich szyb skoro tam nikt nie siadzie !!! A juz szczytem głupoty jest oferowanie ... siatki bagaznika - jakiego bagażnika??? To auto go NIE POSIADA. Po podniesieniu tylniej klapy oczom ukazuje sie pułka w ktróą z trudnością zmieści sie 2 l. butelka Coca-Coli. Nawet torebka damska tam nie wejdzie. Dla mnie Toyota IQ to totalne nieporozumeinie, zarówno od strony konstrukcyjnej (po co tworzyć auto bez bagaznika i z tylnimi siedzieniami na które nikt sie nie mieści???!!) jak i cenowe (54 tys zł za takie coś??). Jeśli miałbym kupić 2 czy 3-ci samochód do domu np. dla córki czy żony to kupiłbym, za połowę tej ceny też dobrze wyposazone, Aygo, C1 lub Pandę czy Ka, ale nie 2-osobowe niewiadomo co za cenę porządnie wyposażonego auta klasy kompakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko w Polsce ludzi muszą jeździć dużym samochodem wożąc powietrze. Duży samochód kosztuje więc sprowadzają złomy typu Audi, BMW z Niemiec. To auto ma szansę stać się hitem, nie ma problemów z parkingiem, tańsza eksploatacja. Bagażnik? Chyba nie wozicie buraków i ziemniaków od rodziców ze wsi?3A5861
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adw. napisał:
To tylko w Polsce ludzi muszą jeździć dużym samochodem wożąc powietrze. Duży samochód kosztuje więc sprowadzają złomy typu Audi, BMW z Niemiec. To auto ma szansę stać się hitem, nie ma problemów z parkingiem, tańsza eksploatacja. Bagażnik? Chyba nie wozicie buraków i ziemniaków od rodziców ze wsi?3A5861
Człowieku poczytaj co napisałeś!! Jakim cudem 2-osobowy samochó bez bagażnika za 54 tyś żł ma szanse stać sie hitem??!!! Czy Smart odniósł sukces (pomimo że o 10 tyś zł tanszy) czy ja cos przeoczyłem?? Kto i po co go kupi??!! Buraków zapewne nikt nie wozi, ale 2-3 siatki z zakupami z merteku i owszem - a gdzie je zmieścisz w .. 32 l bagaznika ???? Tam nawet kobieta własnej torebki nie wstawi !!! Piszesz, że ludzie wożą powietrze, w mieście może i owszem, ale na trasę potrzeby jest wiekszy samochód. O.K. IQ nie jest autem na trasę tylko do miasta, w zwiazku z tym mógłby być 2-3 autem w rodzienie, tylko kogo stac na zakup 2-go auta za cene tego podstawowego 1-go Gdyby IQ kosztowało 30 tys zł to o.k. samochód odniósłby za pewne sukces jako w miarę tanie miejskie autko, ale przy cenie 54 tys zł w Polsce za pewne sprzeda się 10-15 egz. tego auta a po roku Toyota wycofa go ze swojej oferty (jak to juz było z też kosmiecznie drogimi Yarisem i Avensisiem Verso).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...