Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie tylko moim zdaniem, wydanie tyle pieniędzy na przebudowę Placu Litewskiego to wielka przesada. Czy wszytko trzeba rujnować, by zmienić wygląd palcu u wydłużyć deptak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto i co rujnuje? bo póki co to ja widzę, że władze miasta korzystają z okazji na pozyskanie niemałych pieniędzy z UE przy okazji remontując reprezentacyjne miejsce Lublina, plac nadgryziony już dość znacznie zębem czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Smaga znowu judzi!!! A to przechrzta jedna - Judasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabrykę albo zakład pracy byś cie wybudowali, a nie jakieś bzdury!!!! Niech przeklęty będzie pis i jego pionki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest roztrwiawianie pieniędzy z UE, jeszcze ich będziecie szukać po 2017 r. Plac jest potrzebny i niezabudowany. Parkingi podziemne na obrzeżach miasta, a nie w centrum. Busiki niech dowożą do centrum turystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto i co rujnuje? bo póki co to ja widzę, że władze miasta korzystają z okazji na pozyskanie niemałych pieniędzy z UE przy okazji remontując reprezentacyjne miejsce Lublina, plac nadgryziony już dość znacznie zębem czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto i co rujnuje? bo póki co to ja widzę, że władze miasta korzystają z okazji na pozyskanie niemałych pieniędzy z UE przy okazji remontując reprezentacyjne miejsce Lublina, plac nadgryziony już dość znacznie zębem czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDIMEX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zwycięzca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...