Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego informatyka? "Nie interesują mnie studia, które przedłużą mi młodość"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 11:40 Powrót do artykułu
Jakubie Moręga w głowie cię popie...ło albo i gorzej. Państwo pakuje w ciebie miliony a ty sobie olewasz kraj, który cię wychował i wykarmi, wyuczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Automatyka Robotyka Elektronika Elektronika i Telekomunikacja Informatyka Teleinformatyka Tutaj drodzy maturzysci studia trudniejsze niz medyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy obecnym stanie polskiej służby zdrowia - to medycyna jest dla masochistów. IT + język obcy (albo lepiej dwa) i chajda, zarabiać pieniądze na świecie! Wtedy to wy wybieracie i pracę i kraj w którym chcecie pomieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Państwo pakuje w ciebie miliony a ty sobie olewasz kraj, który cię wychował i wykarmi, wyuczył" Państwo miliony to pakuje w polityków i urzędników. Ja chcę dobrze mieszkać i dobrze zarabiać - miejsce jest mi obojętne. A do Polski to sobie może na wakacje wpadnę dupcie powyrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Państwo pakuje w ciebie miliony a ty sobie olewasz kraj, który cię wychował i wykarmi, wyuczył" Państwo miliony to pakuje w polityków i urzędników. Ja chcę dobrze mieszkać i dobrze zarabiać - miejsce jest mi obojętne. A do Polski to sobie może na wakacje wpadnę dupcie p
Jesteś cham i prostak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przy obecnym stanie polskiej służby zdrowia - to medycyna jest dla masochistów. IT + język obcy (albo lepiej dwa) i chajda, zarabiać pieniądze na świecie! Wtedy to wy wybieracie i pracę i kraj w którym chcecie pomieszkać
 Jesteś głupi jak cep i stary but.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyka to przyszłość. zawsze będą potrzebować speców m.in do programowania. mam własny biznes powiązany z IT i jadę w kwietniu do nadarzyna na targi szukać wykwalifikowanych pracowników. tam najłatwiej znajdę kogos odpowiedniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...