Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może p. Ławniczak wytłumaczy,co ma piernik do wiatraka i ksiądz do stadionu. Chyba że chodzi o to że nie zarobił. Więc niech sam złoży ofiarę i będzie cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ławniczak doskonale wie jakimi sprawami się zajmować aby wspomagać rozwój miasta i całego regionu. Jak to mawia młodzież: szacun! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szatan się już interesuje tym stadionem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie milion za kilka sekund i kilkanaście słów. Gdzie tam Madonnie do skarabeusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mu szkodza to niech sam zabeceluje 10 tys za pokropienie kropidłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkaset milionów na budowę a teraz 800 tyś... to prawie milion złotych psu na skieły... a stadion miał przecież zarabiać na siebie...i jeszcze księciunio chciał coś uszczknąć... niech was piekło pochłonie urzędniczo-kościelne pasożyty społeczne... Ludzie uczciwie pracujący zastanawiają się czy kupić wędlinę za 12,99 czy jeszcze gorszą za 9,99 ale starczy na dłużej a wy na stadiony i "frywolne" imprezy za nasze podatki urządzacie...! Jak długo ludzie jeszcze to będą znosić zanim się zbuntują...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to stadion miejski, a nie parafijalny?A może tam będą chrzty swiadków jehowy? A może ksiądz nie chciał charytatywnie machać kropidłem, bo to nie po Bożemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale chyba każdy kto zna osobiście Ławniczaka to przyzna. Ten facet niemiłosiernie śmierdzi. Nie wiem czy chodzi o to, że się nie myje, czy to jakieś wrodzone skłonności, ale po prostu nie da się koło gościa stać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a czemu Rabin Pop albo przedstawiciel jakiej innej religii nie poświęcił stadionu w naszym kraju jest wiele związków wyznaniowych , a może tylko czarna chołota ma monopol na święcenia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to, że wybory tuż tuż i Radny Ma darmową reklamę a nie o pokropek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mnie ktoś uszczypnie. Za udostępnienie obiektu na cały dzień dla TVN dla ich programu, ich reklam, ich transmisji itd. zapłacił Lublin a nie TVN? I łaskawie dali Żukowi parę sekund czasu antenowego? Za milion złotych? To jakieś jaja? Wiem że kampania wyborcza jest droga, ale aż tak? I dlaczego finansuje to Miasto?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż jedno otwarcie bez sukienek .Brawo !!!!!!!! I tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tam w Lublinie jakichś osłów, które trzeba rozdzielić bo uprawiały sex? NIE, DLA ŚWIĘCENIA WSZYSTKIEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w Polsce w praktyce wygląda rozdział kościoła od państwa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak brudasie umyj sie stary capie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko takie problemy były w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panei radny, kopnij sie pan w czoło. czy pan żes jest nienormalny? co za pytanie. oczywiscie ze tak. trzeba zoo w Lublinie otworzyc. moze takie moherki z miasta wyjdą. panie prezydencie. dobrze że pan nie zaprosił czarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No doprawdy skandal, księdza nie było na pokropku!     Tym radnym w d....się poprzewracało!   Bardzo dobrze, że nie było księdza.  Księża powinni święcić jedynie nowe obiekty sakralne (nowe kościoły, cmentarze itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Prezydent ma się tłumaczyć, że obiekt nie był poświęconu. Może radny przytoczy przepis obowiązujący który nakazuje bezwarunkowe święcenie obiektu. A ten radny PiSu to przykład jak działają na rzecz miasta i jego mieszkanców i co dla nich jest najważniejsze. To nie ma nic wspólnego z rozwojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale chyba każdy kto zna osobiście Ławniczaka to przyzna. Ten facet niemiłosiernie śmierdzi. Nie wiem czy chodzi o to, że się nie myje, czy to jakieś wrodzone skłonności, ale po prostu nie da się koło gościa stać. 
  hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...