Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do PZPR-u też tak kiedyś się pchali, a teraz twierdzą, że dokumenty na to bezpieka sfabrykowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy szanowny kurier juz nie ma co pokazywac tylko te facjaty narybki jara i jeszcze trzeba placic blazenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok !!!! Mniej niż jedna osoba dziennie. Czy warto psuć sobie CV ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takie osoby, które weryfikujecie od 2005 roku i nie możecie zweryfikować. Przestańcie się błaźnić. Czym wy się różnicie od PO-PSL. Partie mafie po cichu dogadujecie się i obsadzacie co lukratywniejsze stanowiska kolesiami. Im dalej w las tym więcej drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ONI  gdzieś muszą pracować"- potrzebna legitymacja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 pociotek pracę od PIS już dostało- jak donosi gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd nosić taką śmieciową legitymację. Agentura je.ana odrodziła się na nowo! Weryfikacja polega na...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalił bym się ze wstydu. Jakim trzeba być debilem żeby należeć do takiego bagna! Pisowskie zacofanie i komuna! Pluję na pis bo gorszego zła po wojnie nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUHAHA :D PIS-d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd, hańba i gomora. Kto z resztą chociaż rozumu pójdzie do tej bandy moherów i idiotów. Wszystko zepsuli i obrzydzili- religię, krzyż, święta , rocznice. Nawet tvp spierd...... No ale ktoś napisał wyżej że są nieuki a zostały jeszcze stanowiska do obsadzenia to mimo że miernota ale służebny wobec kawalera z żoliborza. Wstyd mi za polske że wybrała pisiorów- chamów, nieuków i ciemnotę bo kim trzeba być aby słuchac rydza i pawłowicz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarcik ? żałosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają parcie na władzę, chorągiewki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym się zaPISał ale nie wiem czy jestem godzien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najlepszym razie to wam bokiem wyjdzie PIS , to jest gorsze niż SEKTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PIS -du , ale jaja. WSTYD WSTYD WSTYD. Jak tacy ....................... mogą patrzeć zwykłemu uczciwemu człowiekowi w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same szczęśliwe i zadowolone ryje na zdjęciu,nadworni klakierzy Kaczyńskiego.Od samego oglądania tego zdjęcia człowiekowi żygać sie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same szczęśliwe i zadowolone ryje na zdjęciu,nadworni klakierzy Kaczyńskiego.Od samego oglądania tego zdjęcia człowiekowi żygać sie chce.
Mnie też się chce rzygać gdy widzę takie błędy. Do słownika zaglądaj przed napisaniem wątpliwych wyrazów,albo włącz "sprawdzanie " pisowni. Szkoda klawiatur czytających te...wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Lublinianie ktorzy zamiesciliscie super komentarze krytykujace PIS! Dziekuje serdecznie ze nie popieracie tak jak ja tej partii oszukancow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma PiS da !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to sa momenty kiedy jestem dumny ze jestem gorszego sortu, nawet prezydent wybranych polakow nie jest moim i sam to powiedzial. Blogo :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...