Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dłużnicy czynszowi mieszkań komunalnych mogą pozbyć się zaległości. Jest program

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Nie płacą? Na bruk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem...jak się nie ma pieniędzy na czynsz to się podejmuje dodatkową pracę albo przeprowadza do tańszego mieszkania.Po co oni protestują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie można tego ściągnąć automatycznie z 500+?? Ci co mają dzieci powinni płacić za mieszkanie dla tych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem. Dla czego nie płacą a korzystają, ba co więcej są oburzeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też pieprzę nie płacę, niech później mi umorzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak pieniędzy to nie zbrodnia, ale życie i nie płacenie za coś z czego się korzysta to już tak. Dość pasożytów żyjących na nasz koszt !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie w tbs kupiłem za swoje bo nie ma komunalnych dla pracujących ale jak nie zapłacę 3 miesiące to mnie wyrzucą darmozjady nie płacą latami w komunalnych i mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tupet... jak się nie ma pieniędzy to się nie kupuje rzeczy na które się nie ma. Jesli nie ma się pieniędzy na mieszkanie, to jakim prawem domagają się oni umorzenia długów w spółdzielniach jak inni płacić muszą. Są ośrodki dla bezdomnych które nie wymagają opłat. Nikt "wynajmować" mieszkań im nie każe. Czyli dajcie mi za darmo za co inni płacą bo tak.... i jeszcze będę protestować by mi dali za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod blokami samochody jak w normalnym świecie (zapewne pożyczone od rodziny), na balkonach anteny satelitarne, a co miesiąc (ciężko się zwolnić z roboty na czarno) do mopsu po kasę i czekamy na 500+. To się bardziej opłaca niż być gorszym sortem społeczeństwa. Tylko frajerzy pracują legalnie i płacą podatki i zusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wuj, ja też nie płace, bo za pare lat bedzie tez taki program!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dług powinien być odpracowywany chociażby przy sprzątaniu miasta.A darowanie długo to popieranie patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie lokatorzy mieszkań komulanych płacący regularnie (a są tacy) powinni dostać jakąś nagrodę. W przeciwnym razie faktycznie mogą czuć się pokrzywdzeni. Okazuje się, że uczciwe regulowanie zobowiązań to zwykłe frajerstwo. Fajna sprawiedliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk! Lokatorzy mieszkań komunalnych mają umorzone długi. Patologia dostaje pieniądze za które się bawi, kosztem dzieci i nas - społeczeństwa. Przykłady mogę podać. A ludzie np. na Tatarach płacą coraz to większe czynsze, są obciążani fikcyjnymi rachunkami za wodę (administracja upominana o tę niesprawiedliwość nic sobie z tego nie robi). Koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń - niezgodne z prawdą - zawyżone. Tak, to prawda, co pisze mój poprzednik. Zaczynam się czuć jak frajer - wyzyskiwany przez cały ten system, jaki Państwo stworzyliście! RM100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć Plac Litewski jest tak skonstruowany, że może być odśnieżany jedynie przy pomocy łopaty, więc już najbliższej zimy pojawi się okazja do odpracowania zadłużenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...