Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dłuższa droga do postawienia pomnika w Lublinie

Utworzony przez Murgrabia, 25 maja 2013 r. o 08:34 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Niech o przestrzeni miasta, architekturze decydują ludzie, którzy się na tym znają a nie tacy jak Tułajew czy ja. Ja się nie znam i nie będę decydował gdzie jaką szkaradę postawić. Tułajew i inni też się nie znają więc niech postąpią podobnie jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po licha stawiać te szkarady...?! Zadbajcie o to co jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATEUSZ ZACZYŃSKI TO NAJMĄDRZEJSZY RADNY - TYLKO ON COŚ ROBI. MATEUSZ LUBLINIANIE DZIĘKUJĄ TOBIE I BĘDĄ NA CIEBIE GŁOSOWALI W 2014 ROKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszy sie glosy zaprzeczajace kompetencjom radnego Tułajew, a ja uwazam, ze tylko tak swiatla osoba, jak radny moze spowodowac "wyrychtowanie" zacnego pomnika Kaczynskich na koniu! Na zdjeciu kon juz jest, brakuje jedynie blizniakow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo słusznie, niech o zagospodarowaniu przestrzeni publicznej decydują eksperci, architekci a nie radni,którzy podejmują wyłącznie polityczne decyzje PiS zastawiłby pomnikami Lecha Kaczyńskiego całą Polskę ale nie wszyscy Polacy myślą tak samo Piłsudzki ma niewiele pomników a każdy wie kim był wystarczą osobiste zasługi,żeby pozostać w pamięci potomnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są eksperci od pomników. Jak się zostaje ekspertem od pomników. Czy może są jakieś specjalne studia z wydziałem i dziekanatem dla ekspertów od pomników. Czy może wystarczą studia podobne do tych jakie kończy np. barista. Ile można zarobić na stanowisku eksperta od pomników i czy to jest stanowisko mianowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo dokładnie nawet kto to był ten pan Litewski i dlaczego główny plac w mieście nosi jego imię.Ten plac powinien zostać przemianowany na imienia pana prezydenta tysiąclecia i w centralnym jego punkcie ma być posadowiony gigantycznych rozmiarów jego postument w pozycji leżącej bo on tyle dla nas zrobił że to się w pale nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Ubryk napisał:
Nie wiadomo dokładnie nawet kto to był ten pan Litewski i dlaczego główny plac w mieście nosi jego imię.Ten plac powinien zostać przemianowany na imienia pana prezydenta tysiąclecia i w centralnym jego punkcie ma być posadowiony gigantycznych rozmiarów jego postument w pozycji leżącej bo on tyle dla nas zrobił że to się w pale nie mieści.
Plac Litewski nie jest od nazwy jakiegoś "Pana", tylko od nazwy kraju i narodowości, z ktora jeszcze nie dawno tak wiele nas łączylo i do tej pory łączy, ten kraj nazywa się LITWA, a nazwa placu była by nie zbyt brzmiąca, gdyby nazywala się "Plac Litwa" bardziej po Polsku brzmi "Plac Litewski", dlaczego tak się odmienia, prosze zapytać np. Prof. Miodka, który jest w tej dziedzinie ekspertem. Dziwię się, że takie pytanie padło, ale po poziomie edukacji i świadomości historycznej w Naszym kraju... A co do dalszej części komantarza... nawet nie odpisuje, bo wiedza osoby piszącej jest prymitywna, a treść infantylna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tkm napisał:
bardzo słusznie, niech o zagospodarowaniu przestrzeni publicznej decydują eksperci, architekci a nie radni,którzy podejmują wyłącznie polityczne decyzje PiS zastawiłby pomnikami Lecha Kaczyńskiego całą Polskę ale nie wszyscy Polacy myślą tak samo Piłsudzki ma niewiele pomników a każdy wie kim był wystarczą osobiste zasługi,żeby pozostać w pamięci potomnych
Kto to był Piłsudski to wiem doskonale , kto to taki Piłsudzki to nie czaje. Zamiast czepiać się ś.p. Prezydenta proponuję abyś ponownie wrócił do nauki poprawnego pisania w języku polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Kim są eksperci od pomników. Jak się zostaje ekspertem od pomników. Czy może są jakieś specjalne studia z wydziałem i dziekanatem dla ekspertów od pomników. Czy może wystarczą studia podobne do tych jakie kończy np. barista. Ile można zarobić na stanowisku eksperta od pomników i czy to jest stanowisko mianowane?
Wystarczy że wstąpisz do platformy,koleśie zrobią resztę,tam niemożliwe staje się możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w mieście http://pulsmiast.pl/...arz/2013/05/25/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...