Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do lotniska Lublin dołożymy 30 milionów złotych

Utworzony przez mieszk@niec, 31 października 2013 r. o 06:25 Powrót do artykułu
ludność woj lubelskiego to 2,1 mln, a w tym miasto Lublin 347 tyś , to czemu mieszkaniec lublina dołoży do lotniska 10 razy wiecej niz mieszkaniec lubelskiego? przecież te pieniądze nie spadną z nieba! pewnie aby zatkać to wielk czarną dziurę znowu będą podwyżki biletów, wody ... ciepło już poszło maksymalnie w górę i to w czasie kiedy surowce tanieją, podatek od nieruchomośći także ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam widziałem z 15 osób (ochrona co trzęsie portkami na widok ładowarki do laptopa) na krzyż a kokosów się tam nie zarabia raczej to więc jak poszło 6,3 mln na wynagrodzenia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu się dziwić, każdy region musiał dokładać na początku do swojego lotniska. Nie jesteśmy wyjątkiem. Ważne, że lotnisko jest, teraz pałeczka po stronie władz portu, żeby pojawiały się kolejne połączenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prognozują 30 mln straty to pewnie będzie 60 . Można też zmniejszyć płace zarządu to straty będą znacznie niższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz odpowiecie entuzjaści tej bardzo problematycznej inwestycji. Co się zmieniło od czasu otwarcia lotniska? Nadal ląduje na nim 2 samoloty dziennie a niekiedy jeden lub trzy. Kilka dni temu wracałem z Rzeszowa do Lublina. Była godz. około 21 i przejeżdżając przez Jasionkę widziałem przez te kilka minut drogi 4 lądujące samoloty i 2 startujące. Prawda jest taka że przez wiele lat będziemy dopłacać do tego lotniska po kilkadziesiąt a potem w optymistycznej wersji po kilkanaście milionów złotych. Czy nie lepiej było zainwestować te pieniądze w bardziej spektakularny cel? I tak wiadomo że południowa część naszego województwa wręcz bliżej i wygodniejszy dojazd ma do Jasionki. Północna część też nie przyjedzie, bo nie wyobrażam sobie będąc n.p mieszkańcem Białej Podlaskiej bym wybrał Świdnik wiedząc jakie oni mają połączenie ze stolicą a jakie z Lublinem. A liczba mieszkańców Lublina będzie w najbliższych latach szybko spadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest potrzebne i przylatujacy biznes to potwierdza. To szansa na rozwój miasta. Zabierzy pieniadze KUL. To jest zupelnie niepotrzebna instytucja, a przepala duzo wiecej naszych pieniedzy. Do tego kozysta z tego grupka oszolomow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest potrzebne i przylatujacy biznes to potwierdza. To szansa na rozwój miasta. Zabierzy pieniadze KUL. To jest zupelnie niepotrzebna instytucja, a przepala duzo wiecej naszych pieniedzy. Do tego kozysta z tego grupka oszolomow.
zamiast z rana przepalać weź słownik ortograficzny do ręki i zbieraj się już do szkoły bo w autobusach tłok - biznes przyleciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz odpowiecie entuzjaści tej bardzo problematycznej inwestycji. Co się zmieniło od czasu otwarcia lotniska? Nadal ląduje na nim 2 samoloty dziennie a niekiedy jeden lub trzy. Kilka dni temu wracałem z Rzeszowa do Lublina. Była godz. około 21 i przejeżdżając przez Jasionkę widziałem przez te kilka minut drogi 4 lądujące samoloty i 2 startujące. Prawda jest taka że przez wiele lat będziemy dopłacać do tego lotniska po kilkadziesiąt a potem w optymistycznej wersji po kilkanaście milionów złotych. Czy nie lepiej było zainwestować te pieniądze w bardziej spektakularny cel? I tak wiadomo że południowa część naszego województwa wręcz bliżej i wygodniejszy dojazd ma do Jasionki. Północna część też nie przyjedzie, bo nie wyobrażam sobie będąc n.p mieszkańcem Białej Podlaskiej bym wybrał Świdnik wiedząc jakie oni mają połączenie ze stolicą a jakie z Lublinem. A liczba mieszkańców Lublina będzie w najbliższych latach szybko spadać.
stary niemożliwe.lotnisko w rzeszowie ma jeden pas .zerknij na rozklad lotów.chyba wyobraźnia cie poniosła .do tego Jasionka nie jest taka duża aby jechać i zaobserwować 4 starty i 2 ladowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że ograniczyć kasę dla Rady Nadzorczej ale też i dla Radnych miasta Lublina.Partiom nie dawać NIC.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest potrzebne i przylatujacy biznes to potwierdza. To szansa na rozwój miasta. Zabierzy pieniadze KUL. To jest zupelnie niepotrzebna instytucja, a przepala duzo wiecej naszych pieniedzy. Do tego kozysta z tego grupka oszolomow.
Nie oszołomów a biznesmenów,którzy robią kasę na KUL. Mam nadzieję,że rektor ,wytłumaczy się społeczności jak to zatrudnił menagera ,który ma bardzo głośny proces sądowy .To są standardy które się nam wpaja.Tu mówimy o oszczednościach i tp a tu kaska na dodatkowe etaty. Czystość,przejrzystość i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super .Tylko że to i tak grosze jakie będzeimy pałacic za nikomu nie potrzebny stadion. przepraszam potrzebny hołocie z peło bo pewnie sobie do CV dopiszą i jako zasługi będą fakt budowy stadionu ogłaszać. Ale przebudowy Narutowicza czy tunelu pod Racławickimi nie tknął sie bo po co niech stoją lublinianie w korkach, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary niemożliwe.lotnisko w rzeszowie ma jeden pas .zerknij na rozklad lotów.chyba wyobraźnia cie poniosła .do tego Jasionka nie jest taka duża aby jechać i zaobserwować 4 starty i 2 ladowania
rozbawiłeś mnie jeden pas to ma to nasze a poza tym jednak możliwe sprawdź stronę ich lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pieniądze na sadzenie w Lublinie drzew są/ upamiętniające coś tam/.Dodatkowo zmniejszyć o 50% wynagrodzenia Zarządu,Rady Nadzorczej o 100% do czasu aż będą wypracowane zyski.Kolesi jest za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyski na lotnisku Lublin ? chyba żartujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz odpowiecie entuzjaści tej bardzo problematycznej inwestycji. Co się zmieniło od czasu otwarcia lotniska? Nadal ląduje na nim 2 samoloty dziennie a niekiedy jeden lub trzy. Kilka dni temu wracałem z Rzeszowa do Lublina. Była godz. około 21 i przejeżdżając przez Jasionkę widziałem przez te kilka minut drogi 4 lądujące samoloty i 2 startujące. Prawda jest taka że przez wiele lat będziemy dopłacać do tego lotniska po kilkadziesiąt a potem w optymistycznej wersji po kilkanaście milionów złotych. Czy nie lepiej było zainwestować te pieniądze w bardziej spektakularny cel? I tak wiadomo że południowa część naszego województwa wręcz bliżej i wygodniejszy dojazd ma do Jasionki. Północna część też nie przyjedzie, bo nie wyobrażam sobie będąc n.p mieszkańcem Białej Podlaskiej bym wybrał Świdnik wiedząc jakie oni mają połączenie ze stolicą a jakie z Lublinem. A liczba mieszkańców Lublina będzie w najbliższych latach szybko spadać.
Panie Rafale najlepiej jest oceniać a samemu nic nie robić proszę sprawdzić ile czasu na rynku istnieje port w Rzeszowie , a ile w Lublinie dlaczego wszyscy patrzycie tylko w teraźniejszość a nie w przyszłość , myślę że jak władze portu zadbają o ilość połączeń i nie chodzi tu tylko o tanie linie lecz połączenia ( strategiczne) mam na myśli przesiadkowe np. Frankfurt , może Moskwa to w przyszłości Lublin przyniesie nam i naszym dzieciom oraz miastu dużo więcej niż nam się wydaje. A teraz nie pozostaje nam nic innego jak dokładać kontrolować i wymagać od zarządu i kierownictwa portu aby sumiennie pracowali na rozwój lotniska które Lublinowi naprawdę jest potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że lotnisko jest potrzebne by ten zacofany region mógł si e rozwijać jest sprawą jasną i nie podlega dyskusji. To że są dopłaty dla innych np.przewozy regionalne  czy świadczenia z KRUS też jest faktem.Nie oznacza to jednak że nie należy dążyć by te dopłaty były jak najmniejsze. Ostatnio media dużo informują o sytuacji na Dolnym Śląsku gdzie obsadza się stanowiska wg.klucza partyjnego nie patrząc na kwalifikacje i tu też należałoby się przyjrzeć kto i za ile jest zatrudniony i czy faktycznie wykonuje porzyteczną pracę.To że ktoś uczestniczy nawet w posiedzeniach rady nadzorczej niekoniecznie musi otrzymywać za to gratyfikacje bo najczęściej są to osoby już gdzieś zatrudnione. Racjonalizacja wydatkow i zatrudnienia ale kto to ma robić gdy np.były szef NIK w Lublinie też doił firmę .Niestety brak jest etosu wśród styropianowych zwycięzców.Chęć ustawienia siebie i rodzin jest większa niż przyzwoitość. Zbliża się święto 11 listopada polecam wszystkim udanie się na Plac Litewski niekoniecznie tego dnia i przyczytanie tego co jest napisane na pomniku Marszałka.Warto .Czasy inne ale tamta maksyma nadal powinna obowiązywać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy lotniska budowane są po to, żeby przynosiły zyski? zwłaszcza po roku funkcjonowania?!!! Trochę realizmu, ludzie! Nie musicie jeździć do Warszawy czy Rzeszowa, żeby polecieć. Macie lotnisko u siebie, blisko i wygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem o tym wielokrotnie zanim to lotnisko powstało i wówczas dostawałem tutaj baty za pesymizm. Państwo optymisci - zapraszamy do zrzutki na wasze marzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego lotniska będziemy zawsze dokładać,tylko problem w tym ,że ktoregoś dnia nie będzie z czego dokładac,bo wszystko rozkradną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga Hiszpania! Tam też już są puste lotniska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...