Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do pracy zawiezie nas Mikołaj. Kierowcy się przebiorą

Utworzony przez gapowiczka, 5 grudnia 2013 r. o 07:57 Powrót do artykułu
czy kermit śmiejący się z nas z bilbordu zatwierdzi ten pogańskie zwyczaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego nie będzie żadnego dziadka Mroza ??   A prezesowi z przypadku Fularze sugerowałbym się zająć poprawą własnego taboru, bo robi się gorzej jak za Miłosza. Pojazdy należące do mpk wyglądają tragicznie, pomazane z zewnątrz przez graficiarzy, składane w różnych kolorach jak klocki lego, siedzenia każde z innej parafii, wykładzina się klei, ale nie do podłogi a do nóg pasażerów. Czasem wystające nity czy ruszające się siedzenia, poręcze każda z innej parafii, jeden syf i mogiła. Pojazdy należące do ZTM i dane MPK do eksploatacji zaczynają wyglądać podobnie, poobijane, braki plastików wewnątrz, jeden jeździ bez części zderzaka z tyłu od miesiąca. Syf i mogiła. A tu próbuje się zapchać tematem zastępczym aby unikać niewygodnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy dostaną premię za robienie z siebie idioty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahhhhahahahhaa o nie mogę co za pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
Uwazajcie na takie strony to osoby które naciagają na płatne SMS a usługa jest lipa oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i po co te niby nowinki mikolajowe,,,,,,przecież szkoda pieniędzy na te cale stroje mikolajowe w których maja jezdzic kierowcy,,,,niektórzy ludzie w MPK nie maja co robic i bawia się na koszt mieszkancow I WYMYSLAJA  niepotrzebne i kosztowne rzeczy ,,,,DZIECINADA W tym całym  MPK,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyda sie troche polotu i finezji w tym smutnym jak piiiii... miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak zwykle krytyka i zawiść. Jakie to "polskie".... Zresztą, nie są to nawet nasze narodowe cechy, raczej wytworzone w czasach PRL-u i nie wiedzieć dlaczego, wytrwałe do dziś... Czy Wy ludzie naprawdę musicie w tym tkwić? Pytam, po co? Dlaczego? Dobrze Wam z tym? Nie sądzę. Po prostu współczuję. Mam nadzieję, że będzie coraz mniej takich ludzi. Je****ch szaraków i "przyjemniaczków". Ludzie, czy Wy nie rozumiecie tego, że jeżeli Wy się nie zmienicie, to nic się nie zmieni? Nie będzie lepiej, jeżeli każdy na każdego tylko będzie wymyślał co raz to nową nagonkę. I takie myślenie - "a ten jest taki i owaki, ja też taki będę, bo dlaczego ja mam być miły?". Bez komentarza. A co do artykułu, pomysł bardzo dobry. Przynajmniej wnosi coś pozytywnego do codziennego życia, w przeciwieństwie do większości szanownych komentujących i reszty tego "typu" ludzi:) Pozdrowienia dla Was i życzę więcej uśmiechu na Waszych ohydnych szarych twarzach. I oczywiście wesołych świąt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i po co te niby nowinki mikolajowe,,,,,,przecież szkoda pieniędzy na te cale stroje mikolajowe w których maja jezdzic kierowcy,,,,niektórzy ludzie w MPK nie maja co robic i bawia się na koszt mieszkancow I WYMYSLAJA  niepotrzebne i kosztowne rzeczy ,,,,DZIECINADA W tym całym  MPK,,,
Załosny i jakże cebulacki komentarz. Rzeczywiście koszt ogromny mam nadzieje, że MPK z tego powodu nie zacznie zwalniać pracowników. Zapomniałem, że w tym kraju każdy musi chodzić z podkową na ry** i narzekać gdzie popadnie, a wszelkie próby bycia "innym" są od razu gaszone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jeszcze lepszą propozycję niech Kontrolerzy Biletów w MPK sprawdzają bilety w stroju Mikołaja, dobre by to było...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna Akcja!! Popieram i podpisuje się pod tym co napisał Muzzy :)) Ahoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...