Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Wiecie co dzis trudno komukolwiek dogodzic a najgorsze jest to ze fryzjerzy albo szefostwo salonów pisza o sobie albo pisza na konkurencje jezeli ktos naprawde jest jakims klientem danego salonu to niech napisze prawde ,to fakt ze ciezko jest znalezc dobrego fryzjera ale pomyslcie czy dobrze tez wy dogadujecie sie z nim czy  mówicie o swoich oczekiwaniach a nie pomyslicie cos a fryzjer nie zrobił tak jak w waszych myslach grunt to dobra komunikacja ,jezeli ja widze ze ktos mi robi zle to reaguje a nie siedze na fotelu jak potulny baranek a pozniej wychodze z salonu i gadam jak to mi ktos spieprzył włosy oczywiscie wszystkiego moze i nie da sie zauwazyc ale po to najpierw sie rozmawia z fryzjerem a nie siada sie i niech mi cos zrobi z własami a fryzjer sie stara zeby zadowolic klienta a on dalej nie zadowolony bo nie tego sie spodziewał dobry fryzjer mówi zawsze co zrobi i w czym jest najlepiej do twarzy i albo sie człowiek godzi na to albo nie lub uzgadniaja jakis kompromis tego wszystkiego  łatwo na kogos powiedziec albo napisac pomyslcie troche w inny sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie nie polecam słynnego Pierre, długo jeszcze będę zmagać się z tym co niejaka Pani Ania zrobiła z moimi włosami, nie dość że nie potrafi ścinać włosów, nie ma wyczucia klienta, to jeszcze nie potrafi słuchać i pomimo, że pokazałam na zdjęciu z katalogu fryzjerskiego o co mi chodzi i nie chciałam skracać długości a jedynie nadać włosom linię przez cieniowanie, to Pani zrobiła 100% odwrotni niz mówiłam, moje włosy, które zapuszczałam kilka lat wyglądają jakbym wpadła pod kosiarkę, grzywka tragedia, sama lepiej bym sobie obcięła, zero wyczucia klienta!!! zapłaciłam 180 zł (Pani zaproponowała mi jakiś g... zabieg, po którym moje włosy miały rzekomo włosy miały pięknie wyglądać i być niby odbudowane, sory ale po zwykłym balsamie który mam w domu lepiej się prezentują. Ponieważ była to moja druga przykra przygoda z tym salonem to serdecznie mu juz podziękuję!!! Zaryzykowałam po raz drugi, ponieważ wcześniej mieli naprawdę super fryzjera, o ile mnie pamięć nie myli nazywał się Grzegorz, ale głowy nie dam sobie uciąć, za kazdym razem świetnie mnie ścinał. cIENIOWAŁ WŁOSY TAK, ŻE SAME SIĘ UKŁADAŁY. A Pani Ania stwierdziła, że tak się u mnie nie da, bo mam za cienkie!!! Jakoś wcześniej się dało, a to co mam teraz to nadaje się zeby zrobić zdjęcie ku przestrodze klientek :( Jestem załamana i na dodatek tyle zmarnowanej kasy) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!     Miałam dokładnie to samo. Grzegorz był super, a Pani Ania nie umiała ścinać kompletnie. Dobrze, że nie chciałam krótkiego cięcia, bo nie mogłabym wyjść na ulicę. Jedyna alternatywą, było chodzić w związanych włosach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZUKUJĘ PANI ANI K. LUB PANI ANI M. Z  SALONU FRYZJERSKIEGO BETZ z Racławickich, załoga się podobno tam zmienia, paŃ tych już tam nie ma, czy ktoś ma do nich jakies namiary? Proszę o pomoc na maila kasia1975r@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam! Nie wiem ja klientki, ale klientów traktują źle! Nie potrafią obcinać mężczyzn. Jedyne co potrafią to wziąć maszynkę i na sucho, nawet bez uprzedniego rozczesania, ochlastać głowę na zapałkę. Zero inwencji, zero techniki, umiejętności i słuchania klienta. Pani fryzjerka chyba miała zły dzień, nie zapytała nawet czy umyć włosy. Jechała na sucho, aż musiałem ją upomnieć że rwie i ciągnie mi włosy,że może by je lekko grzebieniem rozczesała. Szkoda,że młoda dziewczyna nie zna nowoczesnych technik strzyżenia i stylizacji. W profesjonalnym salonie cała usługa łącznie z myciem włosów, maską, masażem głowy i stylizacją zajmuje 30minut. Natomiast w malinowej owcy zajęło to 45minut! 45 minut na męskie strzyżenie na sucho, bez użycia żadnych kosmetyków!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZUKUJĘ PANI ANI K. LUB PANI ANI M. Z  SALONU FRYZJERSKIEGO BETZ z Racławickich, załoga się podobno tam zmienia, paŃ tych już tam nie ma, czy ktoś ma do nich jakies namiary? Proszę o pomoc na maila kasia1975r@gmail.com
Ja też poszukuję Pani Ani K. Niestety nikt nic nie wie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam! Nie wiem ja klientki, ale klientów traktują źle! Nie potrafią obcinać mężczyzn. Jedyne co potrafią to wziąć maszynkę i na sucho, nawet bez uprzedniego rozczesania, ochlastać głowę na zapałkę. Zero inwencji, zero techniki, umiejętności i słuchania klienta. Pani fryzjerka chyba miała zły dzień, nie zapytała nawet czy umyć włosy. Jechała na sucho, aż musiałem ją upomnieć że rwie i ciągnie mi włosy,że może by je lekko grzebieniem rozczesała. Szkoda,że młoda dziewczyna nie zna nowoczesnych technik strzyżenia i stylizacji. W profesjonalnym salonie cała usługa łącznie z myciem włosów, maską, masażem głowy i stylizacją zajmuje 30minut. Natomiast w malinowej owcy zajęło to 45minut! 45 minut na męskie strzyżenie na sucho, bez użycia żadnych kosmetyków!!
CHODZIŁO mi o salon MALINOWA OWCA NA OKOPOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do salonu Betz chodzę już od roku;) O jakosci usług w tym miejscu można by pisac same pozytuwy  w nieskończonosc, tak bardzo odbiegaja one od tego co mozna zastac w innych tanich salonach fryzjerskich.Pan Mateusz cechuje sie ogromna wiedzą, talentem i pasją w swoim zawodzie. Z całą pewnością to salon nr 1 w Lublinie GORACO POLECAM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście od ponad roku systematycznie chodzę do salonu Agnes przy Daszyńskiego 4a do p. Agnieszki lub p. Kasi w zależności, która z pań ma wolny termin Moje włosy nabrały życia i blasku a głowa kształtu Ich uczesania trzymają się do tygodnia jeśli choć odrobinę zadba się samemu Doradzą podpowiedzą i nic na zasadzie by najwięcej zarobić Jestem zadowolona, że wreszcie trafiłam na profesjonalizm Wszystkim szczerze polecam także mężczyznom gdyż mój mąż tak bardzo przywiązany do poprzedniego fryzjera zdecydował się na zmianę Jeśli szukacie fachowości, porady to tylko tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też poszukuję Pani Ani K. Niestety nikt nic nie wie :)
 
POSZUKUJĘ PANI ANI K. LUB PANI ANI M. Z  SALONU FRYZJERSKIEGO BETZ z Racławickich, załoga się podobno tam zmienia, paŃ tych już tam nie ma, czy ktoś ma do nich jakies namiary? Proszę o pomoc na maila kasia1975r@gmail.com
Dołączam się do zapytania - gdzie Panie się "przeniosły" ? Może ktoś wie... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do zapytania - gdzie Panie się "przeniosły" ? Może ktoś wie... ?
Pani Ania M. pracuje na al. Raclawickich 19. Wpisz sobie w wyszukiwarce Anna Matyjaszczyk fryzjer lublin al. Racławickie i ci wyskoczy ten salon gdzie teraz pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jest to zbieżność nazwisk. Nie jest to ta sama Pani, dużo osób o nią pyta, ale nie jest to ta sama osoba, która pracowała w salonie betz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z pełnym przekonaniem polecam El Lamis: http://ellamis.lublin.pl/fryzjer.html świetny fryzjer i ogólnie cały salon jest na duży plus :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z pełnym przekonaniem polecam El Lamis:piopierdolony link!!!!!!! świetny fryzjer i ogólnie cały salon jest na duży plus :)
NIE POLECAM! Ręce drżące... delikatnie, ale jednak B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do zapytania - gdzie Panie się "przeniosły" ? Może ktoś wie... ?
Wygląda na to, że obie Panie zapadły się pod ziemię... A szkoda bo wiele osób o nie pyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że obie Panie zapadły się pod ziemię... A szkoda bo wiele osób o nie pyta.
Dołączam się do osób, które poszukują Ani K. i Ani M. Byłam w betz u Mateusza, lecz nie jest to to samo co Anie. Malowanie ok, ale co do ścięcia, po obcieciu u Ani włosy były lzejsze i lepiej się układały :( szkoda, że nowy własciciel w betz zmienił ekipę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZUKUJĘ PANI ANI K. LUB PANI ANI M. Z  SALONU FRYZJERSKIEGO BETZ z Racławickich, załoga się podobno tam zmienia, paŃ tych już tam nie ma, czy ktoś ma do nich jakies namiary? Proszę o pomoc na maila kasia1975r@gmail.com
Witam,ja równiez poszukuje namiarów na Panią Anią K., która pracowała w BETZ. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt prosze o pomoc.   mój  e-mail: jewastar@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Polecam pana Mateusza z salonu BETZ na al. Racławickich 8. Fryzjer najlepszy w mieście:) skorzystałam juz chyba z wszystkich jego usług i jestem bardzo zadowolona. Moja metamorfoza u p.Mateusza jest rewelacyjna i upięcie ślubne mistrzowskie. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 60 zł. za strzyżenie to dla ciebie dużo to ile ty musisz zarabiać? Haha. Sorry, ale cieszę się, że właśnie takie miejsca oddzielają mnie od ludzi myślących tak jak ty. Poza tym ceny usług są tam bardzo niskie. Byłam zdziwiona podczas pierwszej wizyty, że zapłaciłam tak niewiele. Wiesz co składa się na cenę? Widzę, że nie. Nie powinnaś się zatem wypowiadać. Czuję tutaj wypowiedź pracownika lub właściciela tego La coś tam. Nie dam powiedzieć złego słowa na salon chłopaków. Znajdź mi w Lublinie ładniejsze wnętrze. Co do poziomu to też jest bardzo wysoki. Poczytajcie sobie inne opinie. Dziewczyny w Betz były szkolone przez samego Andrzeja z ostrego cięcia. Zresztą podsumowując cię powiem tak. Nic nie warta jest opinia osoby, dla której 60 zł. za strzyżenie to dużo. To tak jak byś krytykowała sukienkę CHANEL używając argumentów, że jest wykonana z tej samej tkaniny co inne tańsze, a przede wszystkim nie markowe.  Na przyszłość wypowiadaj się o salonach typu ( U BEATY ) w osiedlowych uliczkach, bo to twój poziom. Ludzie jak mnie wkurzają tacy ludzie!!!!
Jak czytam takie coś, to ręce opadają. O cenie powinna decydować jakość i marka, a nie wnętrze salonu, zastanów się co piszesz dziewczyno. Nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
La Visage jest pięknym salonem. Fryzjerki dobre i bardzo dobre odchodzą stamtąd po 12 m-cach. Te, które zostały są cienkie i - niestety - po prostu tępe, bo kompletnie nie rozumieją haseł: "tu skrócić", "tył dłuższy", "skrócić dwa centymetry". Niby wiem, że nie od każdego można zbyt dużo wymagać, ale ja chcę wyglądać ładnie, a nie oszpecona w ładnym salonie. Nie polecam.
Po pierwsze jak mozna ublizac w tak tepy sposób kolegom po fachu radze naostrzyc nozyczki- Karolina.Jakas prosta konkurencja internetowa..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam    Jestem kolejną osobą która szuka Panią Annę Królikowską oraz Anne Matyjaszczyk, z dawnego Betz   Obecnie w Betz jest totalna lipa cena znacznie przewyzsza usługę. Pan Mateusz ktory w miarę utrzymywał poziom po odejściu Pani Anny M i K niestety juz tam nie pracuje. A Panie ktore są zatrudnione obecnie są mało pewne siebie nie potrafią nawiązać kontatku z klientem i wykonać prostej fryzury. Pani Aleksandra siedząc u niej na fotelu miałem wrażenie, że siedzę u praktykanta, Za strzyzenie męskie zapłaciłem 50 zł   Betz traci kolejnego klienta chodziłem tam od roku, więcej nie pójdę !! Dodam ze po odejsciu z fotela od Pani Anny K zawsze byłem zadowolony za strzyzenie byłem w stanie zapłacić nawet 50 zł   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...