Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom Dziecka idzie na Ratusz (wideo)

Utworzony przez obiektywny, 26 marca 2008 r. o 00:14 Powrót do artykułu
Mam kilka pytań: 1. Czy organizator protestu zna wybranego w konkursie dyrektora? 2. Co o nim wiedzą byli i obecni wychowankowie domu dziecka? Czy protestujący nie manipulują tu młodymi ludźmi? 3. Czy to, że się ma 30 lat, odpowiednie kwalifikacje i teściową na stanowisku dyrektora, przekreśla człowieka i zamyka mu drogę do kariery? 4. Skąd pewność, że młody dyrektor będzie gorszy od byłej dyrektorki? 5. Czy stanowisko dyrektora jest zarezerwowane dla jednej osoby na czas nieokreślony? Nie znam osobiście ani młodego dyrektora-elekta, ani obecnej pani dyrektor. Też należę do nauczycielskiej Solidarności i dziwi mnie tak mocne zaangażowanie (chyba emocjonalne) mojego związku w ten konflikt. Wasze argumenty, panie i panowie, mnie nie przekonują. Nie podoba mi się też angażowanie w całą sprawę młodzieży. To nie będzie dla nich chyba najlepsza lekcja demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podyplomowe Studia z Zakresu Oganizacji Pomocy Społecznej są od kilku lat, zatem jeżeli Pani Goguł miała ambicje być dyrektorem placówki mogła rozpocząć je dużo wcześniej, o ile wiem nie było z tym problemu. Teraz nie byłoby tyle krzyku. Nie rozumiem tego uprzedzenia do nowego Dyrektora i nie mam nic do pani Goguł, ale trochę sie spóźniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam pana Polkowskiego jeszcze z czasów studenckich. To bardzo operatywny i przedsiębiorczy czlowiek i myslę, ze się sprawdzi w nowym miejscu i na nowym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie fakt,że znalazła się grupa młodych ludzi,którzy odważyli się sprzeciwić wobec władzy.Moje uznanie szanowna młodzieży.Mamy dosyć kumoterstwa,kolesiostwa.Prezydent Miasta Lublina powinien się tym zająć,bo to już nie pierwsza taka kontrowersyjna sprawa.Chyba,że ręka ręke myje,to w takiej sytuacji nie ma siły.Ta odważna młodzież powinna pojechać pikietować do Warszawy.Popieram ich i jestem gotowy zasponsorować ten wyjazd.Niech się ludzie dowiedzą co się wyprawia,wykorzystując swoją władzę.Może tą sprawą powinna zająć się prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając 30 lat i żadnej praktyki a żeby być dyrektorem to trzeba mieć co najmniej 5 lat praktyki na stanowisku kierowniczym i w tej specjalności a będąc zięciem prominętki coś za coś to można zostać dyrektorem mając papierek co o niczym nie świadczy bo on nic nie umie i niema praktyki żadnej i nadaje się tylko na wychowawcę do przedszkola i to w to wątpię . Przyjaciel dzieci z tego domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...