Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestosowny przepych. Nie zastąpi to wycinanych drzew, niszczonych połaci skwerów i innych terenów zieleni w mieście. Mydlenie oczu!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wladze ratusza nie mydla oczu, bo sa to najbardziej niszczace zielen wladze w miescie od 1989.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mielismy - miejscami wciaz jeszcze mamy, ale na jak dlugo - miasto, w ktorym "za darmo" rosly drzewa. Rzuk i spolka wycina drzewa, po czym wymysla jakies drzewa w donicach, tymczasowe kwiaty, ktore z pewnoscia za darmo juz nie sa. Ewidentne marnotrawstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa w donicach... [facepalm]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkim błędem jest eliminowanie dużych drzew z Krakowskiego i zastępowanie ich małymi drzewkami w donicach. To błąd Pani Stefańczyk i czas jeszcze na weryfikację. Rosnące drzewa powinny być tak zabezpieczone by nie ulegały niszczeniu a drzewa w donicach mogą być tylko jako uzupełnienie a nie jako główna zieleń Krakowskiego Przedmieścia. Natomiast ustawienie dodatkowych ławek będzie spełnieniem wielu wcześniejszych postulatów zgłaszanych od wielu lat przez mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rzuca jakies gówniane hasła z zielenią, a dziennikarze przyklaskują tylko .... W d....ie ma te drzewa.... Ja od lat nie mam wody i musze zapieprzac do zdroju ulicznego codziennie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie było takiego spustoszenia zieleni.Kilkanaście lat temu znajomi ze śląska byli zachwyceni zielonym Lublinem.Przed wyborami Żuk już wiedział co zrobi z miejską zielenią,ale tego nie nagłaśniał.Po wygranych wyborach poszedł na całość.Facet po prostu nie lubi wolnej,swobodnej zieleni.Wszystko w beton i doniczki.Gospodarka:Na jesieni przycięli drzewa i krzewy,na wiosnę wycieli {widok z mojego okna}.Drzewa ,które pozostały,podcięto tak,że już się nie odrodzą.A wtedy jako martwe zostaną usunięte. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rzuca jakies gówniane hasła z zielenią, a dziennikarze przyklaskują tylko .... W d....ie ma te drzewa.... Ja od lat nie mam wody i musze zapieprzac do zdroju ulicznego codziennie.
to weź się do roboty, a nie chciałbyś żyć na koszt podatników. najlepiej obwiniać innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
objawiło się stado zacofanych pisowskich eko-terrorystów, czego by nie zrobił Żuk - zawsze będzie źle   brak inwestycji - źle, są inwestycje - jeszcze gorzej bo parę drzew wycięto ciemnogród i tyle   PS : Lublin był, jest i jeszcze długo będzie zielony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doobre... panie Żuk, mam propozycję.... wykarczujmy park saski i postawny tam donice!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klakiery od Tułajewa tylko czekają na takie tematy. Rzucają się do komentowania jak sępy na padlinę. I w kółko "Żuk to" "Żuk tamto".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się pomysł podoba a że są ludzie którym nigdy nic nie pasuje cóż zrobić trzeba przemilczeć i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kuta..... z ratusza dał przyzwolenie na wycięcie drzew na Męcz Majdanka- Krańcowa a teraz bezpczelnie sie przedstawia jako zwolennik zieleni i przyrody. Do D z takim prezydentem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lubartowskiej? Serio? Maksymalnie jeden dzień tam postoją + menele będą miały gdzie lać :D Chyba że ktoś wpadnie na pomysł obstawy straży miejskiej ale to kolejna kasa w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Dziesięć takich donic stanęłoby na Krakowskim Przedmieściu między ul. 3 Maja a Ewangelicką. 21 rosnących tu drzew ma trafić w inne miejsce." Czy aby na pewno od zamiany 21 drzew na 10 donic w tym miejscu będzie "mniej szaro"..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jasną cholerę wycięli 50-letnie drzewa ze skweru między ul.Lubartowska ,a Świętoduską ! A teraz donice chcą postawić .Wiocha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby w każdym mieście wycinka drzew polegała na tym, że w miejsce 4000 wyciętych drzew sadzi się 6500 nowych(a tak to wygląda w Lublinie) to ten świat byłby piękny, Żuk nic nie wycina tylko porządkuje zieleń miejską(ot choćby za chwilę powstanie 13 nowych skwerów)   krew mnie zalewa jak widze wpisy szajbusów którzy sądzą, że drzewa są wieczne i jak raz je sie posadzi to już zawsze będzie ono ładnie wyglądać a do tego będzie zawsze zdrowe i nigdy nikomu nie zagrozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to PR , próba odbudowy nadszarpniętego wizerunku , że niby dbamy o zieleń . oszustwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej zajęliby się ochroną tego, co jest, gdzie nie spojrzeć na trawnikach i skwerach zaparkowane samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robić robić, nie ma na co czekać, POMYSŁ POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...