Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopłaty płyną na konta rolników

Utworzony przez jagoda, 13 grudnia 2013 r. o 15:56 Powrót do artykułu
bzdura.bzdura ,bzdura, i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W pierwszej kolejności pieniądze otrzymywali rolnicy, którzy wnioskowali jedynie o płatność podstawową (...) Pieniądze dostają już wszyscy, bez względu nas rodzaj płatności"     A to ciekawe, bo starałem się tylko o płatność podstawową i do tej pory na koncie pustki.   Kłamstwo i propaganda!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również starałem się o płatność podstawową ,a dziś jest 2.01.2014.,i nadal nic.. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też składałem tylko podstawowe i nic konto puste        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!  Od 2 grudnia wpłynęło "80%" dopłat w lubelskim? Pytam się gdzie? więc do połowy stycznia 20 % nie zdążyło wpłynąć. Bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na 2-giego grudnia wyplacono 80% ONW w lubelskiem to przy reszcie chyba się system zawiesił bo dzisiaj jest 21 styczeń, a my jeszcze tego ONW w janowskim nie dostaliśmy. Straszna ściema z tymi wypłatami. Decyzje o wypłacie dostaliśmy 17 grudnia i do tej pory pusto na koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składałem o podstawową i ...NIC do tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda! mam decyzję z 12 grudnia a dzisiaj jest 2 luty i nic nie ma na koncie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, składałem wniosek w sprawie dopłaty JPO , 16 luty a jam mam puste konto, więc gdzie są te dopłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...