Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorzuć grosz do wymarzonych wakacji dla dzieci

Utworzony przez refleksyjny Karol..., 8 kwietnia 2015 r. o 12:57 Powrót do artykułu
...oczywiście, że się dołożę tak, jak do każdej akcji wspierającej dzieci z ubogich rodzin. Mnie się udało wbrew wszelkim prognozom, ponieważ sam wychowałem się w rodzinie na pograniczu patologii. Może dlatego widząc zapijaczoną mordę na ulicy najchętniej powybijałbym wszystkie zęby  takim typom. Chętnie zasilam takie inicjatywy nawet jeśli szlag mnie trafia na samą myśl, ile można byłoby zorganizować pożytecznych dla dzieci i młodzieży projektów za pieniądze wyrzucane przez nasze państwo w błoto zwane nauczaniem religii w szkołach! Już nie wspomnę o miliardach topionych we wszystkie związki wyznaniowe. Na szczęście w kraju nadal i wciąż znajdują się ludzie pozbawieni małostkowości wspomagający organizacje pozarządowe ..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w Puławach są te przeźroczyste skarbony bo chciałabym przekazać pieniądze wie ktoś może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...