Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taaa, cukier po 6.50 w Polsce, nie ma co do gara włożyć a ja będę martwił się Sudanem absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy jest sens wpłącania pieniędzy na akcje humanitarne...
W ubiegłym roku przekazałem 1% podatku dla pewnej formacji harytatywnej (nie katolickiej) z dopiskiem na leczenie...... itd.
Kilka dni temu (czyli rok po wpłaceniu) otrzymałem od tej formacji informację,że pieniądze wpłynęly i prosżą mnie o adres email itd.Zaznaczyli,że z uwagi na zakończoną dużo wcześniej akcję zbierania pieniędzy dla chorego chłopca - moje pieniądze zostały przeksięgowane na cele statutowe tej organizacji.Jednym słowem zlodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma niech da, ja nie mam wiec nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak - brawo dla pana Marcina, brawo dla wszelkich tego typu akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem 1,5 godz. lepiej jest spędzić na spacerze po wodę niż na oglądaniu telewizji. Tym bardziej jak jest taka badżiewna jak u nas ! Poza tym o który Sudan chodzi ? Południowy czy północny ? Zresztą i tak to bez znaczenia bo zaraz tam zacznie się wojna lub rewolucja i rzezie plemienne lub wyznaniowe. Oni tak mają i to lubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie się do lubelskich VIP'ów - niech znów zatańczą i uzbierają brakującą kwotę! Podobno pani Gąsior-Marek ma urlop w polityce i "bezsprzeczny" talent taneczny, więc sukces murowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...