Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dowiemy się za co płacono miejskimi kartami? Wyrok pod koniec grudnia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2016 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Czym jest wyciąg, jesli nie zestawieniem operacji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezrobotny i chciałbym dostać z Urzędu służbowa kartę. Wystarczy mi limit odnawialny na jakieś 5000 PLN miesięcznie. Bardzo proszę o kontakt do odpowiedniego jełopa żebym sam się nie musiał tułać po urzędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te limity to roczne. Niemozliwe zeby byly miesieczne. Wtedy koszt dla miasta bylby 1 740 000pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ujawnienia kopii wyciągów za ten rok żąda Fundacja Wolności, ale Ratusz nazywa takie wyciągi "dokumentami prywatnymi" i tłumaczy że nie podlegają udostępnieniu" .... służbowe karty płatnicze są "dokumentami prywatnymi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
"Ujawnienia kopii wyciągów za ten rok żąda Fundacja Wolności, ale Ratusz nazywa takie wyciągi "dokumentami prywatnymi" i tłumaczy że nie podlegają udostępnieniu" .... służbowe karty płatnicze są "dokumentami prywatnymi ?
Jeżeli  nie  mają  nic do ukrycia  to  powinni ujawnić  ,  w przeciwnym  razie  , za  NIE  służbowe wydatki powinien nastąpic  zwrot  do kasy miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zestawienie operacji to zestawienie operacji, wyciąg to wyciąg - proszę nie mylić pojęć drodzy komentujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem bezrobotny i chciałbym dostać z Urzędu służbowa kartę. Wystarczy mi limit odnawialny na jakieś 5000 PLN miesięcznie. Bardzo proszę o kontakt do odpowiedniego jełopa żebym sam się nie musiał tułać po urzędach.
Sylvester Tułajev słucham...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie będzie jak w Petrochemii Police, kluby gogo , buciki i chlańsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pewnie będzie jak w Petrochemii Police, kluby gogo , buciki i chlańsko
nie sądzę - dwa lata z rzędu i żadnych sensacji, tym razem pewnie będzie podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te karty płatnicze były prywatne? Jeżeli tak to Fundacja nie nic do tego. Ale karty były służbowe i dotyczyły pieniędzy publicznych to niech urzędnicy udowodnią, że nie żarli na krzywy ryj za publiczną kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...