Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I im i powiązaniom urząd chce oddać schronisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd biorą się bezdomne zwierzęta?.Ludzie je wyrzucają,trzeba dziękować tym którzy im pomagają.Pewne jest to że kto skrzywdzi zwierzę,ten skrzywdzi człowieka.Wiec nie pisz o pomaganiu dzieciom i staruszkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie ludzie obchodzą? Niech sami płaczą nad swoją głupotą. Nie mówię to akurat o dzieciach z domów dziecka itp, ponieważ to nie ich wina. Im pomoc się należy. Ale kto odpowiada za tą sytuację? Inni LUDZIE. Nie dotyczy też to osób chorych np. dzieci przebywających w hospicjach. Pewnie pominęłam sporą grupę osób ale reszta? Sama jest sobie winna. Ale zwierzęta nie zawiniły. Nie potrafią sobie pomóc. Uważam że im pomóc człowiek powinien bo sam się przyczynił do ich losu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!!!!! Czy ktoś wam powiedział,że jesteście chuje ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ona~ napisał:
A co mnie ludzie obchodzą? Niech sami płaczą nad swoją głupotą. Nie mówię to akurat o dzieciach z domów dziecka itp, ponieważ to nie ich wina. Im pomoc się należy. Ale kto odpowiada za tą sytuację? Inni LUDZIE. Nie dotyczy też to osób chorych np. dzieci przebywających w hospicjach. Pewnie pominęłam sporą grupę osób ale reszta? Sama jest sobie winna. Ale zwierzęta nie zawiniły. Nie potrafią sobie pomóc. Uważam że im pomóc człowiek powinien bo sam się przyczynił do ich losu!!!
Tylko,że ci tzw.ludzie to katole a ich sekciarskie przekonania nie przewidują litości dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezma psina i kocina w ajencja. Wang Ten Dong - kuchnia wschodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezma psina i kocina w ajencja. Wang Ten Dong - kuchnia wschodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alamo napisał:
Tylko,że ci tzw.ludzie to katole a ich sekciarskie przekonania nie przewidują litości dla zwierząt.
Ja jestem katolem wierzącym, praktykującym i mam dwa pieseczki w domu!!! Gdybym mieszkała w domku jednorodzinnym mialabym więcej!!! Nie opowiadaj więc bzdur że katole- jak sie wyraziłeś nie przewidują w swojej wierze litości dla bezbronnych zwierząt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Wang_ Dong' date='9.01.2010, 01:38:20' post='215436'] Wezma psina i kocina w ajencja. Wang Ten Dong - kuchnia wschodnia [/quot Ciebie to nawet na szambo nie warto przerabiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie lecznica wsysa pieniądze animalsowe jak czarna dziura do której wszystko wpada a nic nie da sie wyciągnąć. Pani T. chyba nie wie , ze przed każdą większą inwestycją trzeba zrobić biznesplan oparty na badaniach lokalnego rynku. Nic dziwnego, że teraz nie ma pieniędzy nawet na rachunki za prąd w lecznicy. Cóż, Animals juz nigdy więcej grosza ode mnie nie zobaczy. Zmarnują wszystko co dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze zawieszony zarząd zgłosił moje poprzednie posty do usunięcia więc dopisze, ze lecznica została otwarta bez wiedzy członków Animalsa. Trzy paniusie za zaiweszonego obecnie zarządu oraz pani z Urzędu Miasta, dogadaly sie, ze wezmą kase animalsową i otworzą sobie lecznicę, Członkowie nigdy by na to sie nie zgodzili. Poinformowani zostali gdy lecznica juz była a konto Animalsa świeciło pustkami. Od września zmarnować 80 tysięcy z 1% !!! To jest skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki mi k.urwa dramat , bo koty nie mają co zeżreć niech łapia szczury i myszy a pracownicy animals niech zrezygnują z pensji i będzie OK martwcie się ku.rwa o ludzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@andrzej, wysyłam Ci do domu 8 bezdomnych, skoro tak się nimi przejmujesz, to na pewno się nimi zaopiekujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w mieście nie ma prawdziwych społeczników? czy zawsze muszą trafić się hieny łase na społeczne pieniądze? Gdzie się podziały drużyny harcerskie ze swoimi szczytnymi hasłami ?.Nie nauczyliśmy młodzieży działania bezinteresownego? Nie na szczęście mamy tylko potrzebny jest jej autorytet taki jak Owsiak który jak wszyscy widzą robi dobrą robotę i młodzież garnie się do niego a dlaczego? bo olał wszystkich polityków,czarnych.psełdo działaczy i inne sępy.Gdyby Lubelski Animals obracał taką kasą to by to była największa firma rodzinna na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dokarmiam koty na osiedlu m co mam, tym co zostanie - a i tak niektórzy patrzą na to z niechęcia. Nie zostawiam misek i innych pijemników żeby nie zaśmiecać, koty zjadają własciwie przy mnie albo z ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babiszcza rozkradły kasę a terz się żrą między sobą. Działaczki jak w PZPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego przeflancowana wiocha do miasta bezgranicznie tępi i nie lubi zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest powołać stowarzyszenie to pieniadze sami zeżrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wara wszelkie organizacja od Lubelskiego schroniska dla zwierząt, zostawcie go w spokoju, to przynajmniej zwierzęta które tam trafiają będą mieć święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu Psina być bardzo dobra cista... ślinka mu cieknąć Wang Ten Dong
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...