Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drobni kupcy chcą odwołać prezydenta (wideo)

Utworzony przez anna, 25 listopada 2007 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie niech Pan nie zawiedzie zaufania swoich wyborców, to byłaby hańba na Pana honorze.Byliśmy z Panem i za Panem, wierzyliśmy, że będzie Pan lepszym Prezydentem niż poprzednik, którywięcej podróżował jak rządził miastem. Marketów jak na grajdoł lubelski mamy dosyć. Małe sklepiki,które służą bezpośrednio mieszkańcom mogą upaść, nie każdy ma czas wystawania w kolejkachdo kasy, bo promocje to pic na wodę, na które się nabierają Ci co nie widzieli wielkiego świata. Wolimy małe sklepiki, bo nie są bezosobowe, nie ma przeterminowanych towarów, ceny sąwidoczne i faktyczne, miła bezpośrednia obsługa. Dla mnie (a mam auto) zakupy w marketachto horror.i strata czasu. Gdy się mówi o nowych marketach to nasuwa się pytanie - kto ma z tego pożyteki pachnie korupcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie kupcy ciągle na etapie rozkładanych łóżek. Weżcie kredyty i budujcie - kto wam broni. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Irsak i ta Wcisło to członkowie platformy :)))))) sami odwołuja swojego to dopiero jaja ))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś wierzył "pionkowi" Paliota, to gratuluję gratuluję,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i żygać mi się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WitamCzy możecie zapytać naszego prezydenta co się dzieje z obiecanym przed wyborami AQaparkiem i gdzie on go buduje.Pytam bo moje dziecko i ja chcielibyśmy to wiedzieć kiedy wreszcie dotrzyma swoich podstawowych obietnic ..Na jego odpowiedz czekamy już 2 tygodnieMamy jednak nadzieję że nas nie oszuka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze powiedzcie wreszcie prawdę. W Lubelskiej Platformie Obywatelskiej trwa powszechne mordobicie. Wszyscy bija się ze Wszystkimi, Palikot zwiał do Warszawy i tylko zależy mu na kontroli sejmiku i stołkach wicewojewodów (by patrzeć na łapy pazernego PSL, który dostanie wojewodę). Kupcy - Krzykacze na czele z Panią Wcisło i Panem Irsakiem zaledwie rok temu kandydowali z list PO do Rady Miasta ich ulotki walały się po klatkach schodowych a plakaty straszyły na każdym słupie. Tzw.” Lubelscy kupcy” to sztucznie stworzona grupa szantażująca Prezydenta (swoją drogą piękna trumna, jak na ubogich lubelskich kupców), która pewnie sama chce się pobudować na górkach Czechowskich. Nigdy więcej głosu na Platformę Obywatelską… nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wiecie o co tak naprawdę chodzi? Komu tak zależy, że aż zarządził dyscyplinę partyjną w PO, w sprawie gospodarczej? Kto wziął kasę od Echo, a teraz stara się za wszelką cenę dopiąc sprawę do końca? To ten sam, ciagle ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu tak bardzo zależy, aby Echo wybudowało tak duży obiekt?Zainteresowani:1. Echo - tak2. Miasto - nie3. Prezydent - raczej nie4. Mieszkańcy - tak, ale tylko parkiemNajbardziej zainteresowanym jest ten co wziął kasę. Kto to ? To ten co najbardziej forsuje realizację zmian w planie. No, ale kto to?To ten co powiedział, że rozwali koalicję i wszystkich powypier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Firma, która wykupiła górki czechowskie - czy to ta sama,która ma udziały w Polmosie Pana JP? (fajny skrót).Czy tak trudno dogadać się radnym ze wszystkich opcjipolitycznych i zablokować tę inwestycję, skoro jestkontrowersyjna? Nigdy - nawet w PRL nie robiło sięplanu zagospodarowania pod inwestora (coś to śmierdzi).Przecież od kilkunastu lat jest plan zagospodarowania przestrzennego, liczneopracowania konkursowe i chyba nie były ujęte te zadaniadla miasta. Zmiana przeznaczenia gruntów( patrz: Lepper). Co na to Wydz.Strategii i Rozwoju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal, głosowałem na Prezydenta, bo obiecał budowę hipermarketu poza Lublinem, a na Czechowie teren rekaraacyjny -aquapark!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...