Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga Lublin-Piaski. Kilka tygodni w korkach

Utworzony przez Zuza, 5 października 2012 r. o 14:59 Powrót do artykułu
"Dużymi krokami zbliża się moment ukończenia piątego odcinku budowy S17 pomiędzy węzłem Witosa a początkiem obwodnicy Piask" ... "Spowoduje to olbrzymie korki" (Tylko w państwie Tuska!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokańczam Zuzę: Tylko w państwie Tuska realizują się jakieś inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy te łajzy od asfaltu zejdą z drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj w tym państwie bezprawia, gdy wracałem z pracy do doku w kazimierzówce -droga została zamknieta bez żadnego uprzedzenia >Dotychczasowy wlot w kierunku ma Wilczopole został po prostu bezceremonialnie zamkniety.Pojechałem dale w kierunku na KRępiec sądząc ,ze dostanę się na t.zw. srwisówkę, lecz i tam nie było żadnego przejazdu> Robotnicy rozkłądali bezradnie ręce, kierowników nie było,ludzie przeklinali niewinnych, po prostu Białoruś lub KUba, korea pólnocna to przy naszym państwewku w okolicach E 17 raj na ziemi. Musiałem wracać do Lublina i od strony M>majdanka wjechałem na ową drogę serwisową przy salonie KIA. POświeciłem na to 2 godziny bo stałe po raz kolejny,tym razem w korku do Lublina.Przeklinam takie państwo i mylimy zona o jak najszybszym wyjeźdźie na zachód> Nie chcemy zyć w totalitaryzmie tej partii i jej wykonawców na drogach, którzy ludzi mają za nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wczoraj w tym państwie bezprawia, gdy wracałem z pracy do doku w kazimierzówce -droga została zamknieta bez żadnego uprzedzenia >Dotychczasowy wlot w kierunku ma Wilczopole został po prostu bezceremonialnie zamkniety.Pojechałem dale w kierunku na KRępiec sądząc ,ze dostanę się na t.zw. srwisówkę, lecz i tam nie było żadnego przejazdu> Robotnicy rozkłądali bezradnie ręce, kierowników nie było,ludzie przeklinali niewinnych, po prostu Białoruś lub KUba, korea pólnocna to przy naszym państwewku w okolicach E 17 raj na ziemi. Musiałem wracać do Lublina i od strony M>majdanka wjechałem na ową drogę serwisową przy salonie KIA. POświeciłem na to 2 godziny bo stałe po raz kolejny,tym razem w korku do Lublina.Przeklinam takie państwo i mylimy zona o jak najszybszym wyjeźdźie na zachód> Nie chcemy zyć w totalitaryzmie tej partii i jej wykonawców na drogach, którzy ludzi mają za nic
makabra !!! potwierdzam obecnie dojazd z okolic Świdnika to makabra !!! wczoraj chciałem jechać za Kazimierzówką w prawo do Wilczopola. droga zamknieta. jadę prosto do Wierzchowisk, tam przegapiłem roboczy wjazd między ekranami na drogę dojazdową !!! jadę dalej na Piaski, bo inaczej nie da się . droga powrotna na świdnik podobnie , w Kazimierzówce przy kościele, skręt w lewo na dojazdową , jadę na Lublin i szukam zjazdu z drogi dojazdowej na dwupasmówkę , zjazdu nie ma , jadę dalej na Lublin i dopiero na Kalinówce , przy rozjazdach jest skręt na szosę Piasecką. makabra !!! no i jestem miejscowym kierowcą niektórzy się cieszą, że będzie lotnisko, ale sąsiadom Świdnika dojazdy się pogorszą , nawet jak wszystko będzie gotowe. będą musieli jeździć kilometrami do Swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dokańczam Zuzę: Tylko w państwie Tuska realizują się jakieś inwestycje
Owszem, buduje się np. przejścia dla żab na drodze woj. 849 bo Unia kazała, Niemiec wyprodukował, a peowiec sprowadził i zarobił. A droga lipa - to się nazywają tuskowe inwestycje: zmarnowane pieniądze na bzdurną infrastrukturę i w dodatku bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Sytuacja jest bardzo trudna. Mieszkając w Kalinówce przy tzw. krzyżówkach świdnickich ale po drugiej stronie od Świdnika jest się odciętym od dwupasmówki. Chcąc jechać w kierunku Piask trzeba cofać się serwisówką do Męczenników Majdanka i tam wjeżdzać na S17. Jadąc ze Świdnika lub od strony Piask jest jeszcze gorzej bo trzeba się cofnąć dużo dalej gdyż skręt w lewo w kierunku Majdanka jest niemożliwy. Możliwy jest dopiero na Skanii ale tam obok jest waga i dzisiaj stały trzy ciężarowe blokując ten wjazd. Pierwszy możliwy lewoskręt był na Felinie po to by wrócić zpowrotem przez Męczenników Majdanka i serwisówkę na krzyżówki po drugiej stronie. To jakiś koszmar. Żeby prosto nie było to jazda serwisówką jest slalomem między koparkami i innymi pojazdami budowy a jak się trafi akurat na montaż ekranu to trzeba stać kilka minut. Żeby nie przedłużać przejazd ze Świdnika do Kalinówki zajął mi dziś 50 minut. Tak jak by ciężko było zostawić jeden roboczy wjazd dla mieszkańców, których tu jest niemało i ewentualnie jakiejś karetki w razie potrzeby do czasu oddania wiaduktu na krzyżówkach. Może to nie byłoby wcale trudne ale trzeba by uruchomić myślenie a z tym trochę trudno widać w budimexie. I żeby uprzedzić komentarze - nikt tu nie jest przeciwny budowie drogi ale przeciwny braku logiki i myślenia o tym, że można choć trochę pomóc tym, którzy już drugi rok mieszkają na placu budowy, niszcząc samochody i walcząc z kurzem zastanawiając się codziennie, którędy dzić uda mi się wyjechać z dzieckiem do szkoły i do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo robią nam ekspresówkę trzeba się trochę pomęczyć-ale to co się wyrabia tutaj to makabra,nic nie przemyślane,te resztki dróg wyjazdowych ze Świdnika w opłakanym stanie,drogowcy robią z nas stado baranów pod pretekstem "chcą mieć to niech stoją i się wku***a..."-GDZIE JEST BURMISTRZ ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domiś napisał:
Wiadomo robią nam ekspresówkę trzeba się trochę pomęczyć-ale to co się wyrabia tutaj to makabra,nic nie przemyślane,te resztki dróg wyjazdowych ze Świdnika w opłakanym stanie,drogowcy robią z nas stado baranów pod pretekstem "chcą mieć to niech stoją i się wku***a..."-GDZIE JEST BURMISTRZ ???????
burmistrz jest tylko dla ozdoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz jakson zarabia ponad 10 000zł miesiecznie naprawde za te pieniadze nie da sie przewidziec że bedzie problem z wjazdem do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HHAHAHAHAHA>> http://cutme.eu/ca19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech naprawią dzirawą Dworcowa to tylko 700 m drogi i jakieś 10 wiekszych 10metrowych dziur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kilka tygodni tylko już drugi rok ..... i tak już zostanie jezeli chodzi o dojazd do Świdnika . Poniewaz do miasta będzie się można dostać nie z s-17 tylko drogami serwisowymi i wąskimi dojazdówkami . Dlaczego aby wjechac z s-17 na Lotników trzeba jechać 3 km serwisówką od Kalinówki a nie bezposredno z pięknej s-17 Bo olali Świdnik .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jackson Czy nie wstyd Panu za stan ulicy Dworcowej w Świdniku? dziekuje w imieniu kierowcow ze dziury nie sa jeszcze wieksze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Panie Jackson Czy nie wstyd Panu za stan ulicy Dworcowej w Świdniku? dziekuje w imieniu kierowcow ze dziury nie sa jeszcze wieksze
Temu panu nie jest wstyd ten pan tamtędy nie jeździ bo nie musi ... dobrą prace ma na miejscu a ludzie a co tam ludzie popsiocza pogadaja i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę codziennie z Pask do Lublina i powiem tak: mam już tego dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ile jeszcze?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...